Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.04.2019 |
Název | 501do |
Rozhodčí | Toman Jaromír st. |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Na kopečku , Liberec |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Indra Petr [CZE058702] | |
Kainová Michaela [CZE053854] | |
Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014] | |
Krásný Jan [CZE051053] | |
Kusebauch Roland [CZE054232] | |
Pavlík Josef [CZE059250] | |
Pígl Jan [CZE043242] | |
Srp Jakub [CZE058701] | |
Toman Jaromír ml. [CZE058504] | |
Toman Jaromír st. [CZE017317] | |
Tomanová Daniela [CZE058741] |
- Indra Petr0
Pavlík Josef 0 Indra Petr 2
Tomanová Daniela 0 Pavlík Josef 2
Srp Jakub 0 Tomanová Daniela 2 Pavlík Josef 2 Kusebauch Roland 1
Kainová Michaela 0 Srp Jakub 2 Pavlík Josef 2 Krásný Jan 1
Kainová Michaela 2 Toman Jaromír ml. 0 Volný_los 0 Srp Jakub 1 Kobrová Vrbová Karolína 1 Pavlík Josef 2 Krásný Jan 2 Pígl Jan 0
Volný_los 0 Kainová Michaela 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Kobrová Vrbová Karolína 1 Krásný Jan 1 Volný_los 0
Tomanová Daniela 1 Volný_los 0 Kainová Michaela 0 Pígl Jan 2 Toman Jaromír st. 1 Volný_los 0 Pavlík Josef 1 Volný_los 0 Kusebauch Roland 1 Volný_los 0 Kobrová Vrbová Karolína 0 Srp Jakub 2 Krásný Jan 1 Indra Petr 2 Toman Jaromír ml. 1 Volný_los 0
Tomanová Daniela 2 Pígl Jan 0 Toman Jaromír st. 2 Pavlík Josef 0 Kusebauch Roland 2 Srp Jakub 0 Indra Petr 2 Toman Jaromír ml. 0
Tomanová Daniela 0 Toman Jaromír st. 2 Kusebauch Roland 0 Indra Petr 2
Toman Jaromír st. 2 Indra Petr 0
Toman Jaromír st. 2 Indra Petr 0
- Toman Jaromír st.0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
2. | Indra Petr [CZE058702] |
3. | Pavlík Josef [CZE059250] |
4. | Tomanová Daniela [CZE058741] |
5. | Srp Jakub [CZE058701] |
5. | Kusebauch Roland [CZE054232] |
7. | Kainová Michaela [CZE053854] |
7. | Krásný Jan [CZE051053] |
9. | Pígl Jan [CZE043242] |
9. | Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014] |
9. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Toman Jaromír st. [CZE017317] |
2. | Indra Petr [CZE058702] |
3. | Pavlík Josef [CZE059250] |
4. | Tomanová Daniela [CZE058741] |
5. | Srp Jakub [CZE058701] |
5. | Kusebauch Roland [CZE054232] |
7. | Kainová Michaela [CZE053854] |
7. | Krásný Jan [CZE051053] |
9. | Pígl Jan [CZE043242] |
9. | Kobrová Vrbová Karolína [CZE022014] |
9. | Toman Jaromír ml. [CZE058504] |
Tento turnaj nemá přihlášky online