Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.04.2019
Název9. Uničov 10.4. 2019
RozhodčíSmékal Roman
Počet hráčů16
Typ turnajeČDS Cup Uničov
Místo12 Pivnice na Střelnici 4, Uničov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Anton Jakub [CZE057034]
Beutelová Lenka [CZE019261]
Binder Karel [CZE045112]
Dudíková Nikol [CZE050318]
Haník Kamil [CZE050500]
Huličný Svatopluk [CZE004924]
Kašpar Jakub [CZE008157]
Kneblík Ladislav [CZE002531]
Komínek Martin [CZE063464]
Malošíková Pavlína [CZE057035]
Markovský Daniel [CZE050165]
Markovský Jaroslav [CZE042518]
Novohradský Jaroslav [CZE059869]
Sedlák Vítězslav [CZE037330]
Smékal Roman [CZE004471]
Strašil Vítek [CZE030039]
19. Uničov 10.4. 2019
Žádné utkání
29. Uničov 10.4. 2019
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Kašpar Jakub0
  • Kašpar Jakub1
    Anton Jakub0
  •  
  • Kašpar Jakub1
    Binder Karel0
  •  
  • Markovský Daniel0
    Kašpar Jakub1
  •  
  • Strašil Vítek0
    Binder Karel1
  •  
  • Markovský Daniel1
    Komínek Martin0
  •  
  • Strašil Vítek1
    Smékal Roman0
  •  
  • Markovský Daniel1
    Haník Kamil0
  •  
  • Kneblík Ladislav0
    Komínek Martin1
  •  
  • Markovský Jaroslav0
    Strašil Vítek1
  •  
  • Smékal Roman1
    Beutelová Lenka0
  •  
  • Markovský Daniel1
    Novohradský Jaroslav0
  •  
  • Dudíková Nikol0
    Kneblík Ladislav1
  •  
  • Huličný Svatopluk0
    Markovský Jaroslav1
  •  
  • Malošíková Pavlína0
    Smékal Roman1
  •  
  • Markovský Daniel0
    Sedlák Vítězslav1
  •  
  • Beutelová Lenka1
    Novohradský Jaroslav0
  •  
  • Strašil Vítek1
    Dudíková Nikol0
  •  
  • Kašpar Jakub1
    Kneblík Ladislav0
  •  
  • Huličný Svatopluk0
    Binder Karel1
  •  
  • Komínek Martin1
    Markovský Jaroslav0
  •  
  • Malošíková Pavlína0
    Anton Jakub1
  •  
  • Smékal Roman0
    Haník Kamil1
  •  
  • Sedlák Vítězslav1
    Beutelová Lenka0
  •  
  • Strašil Vítek0
    Kašpar Jakub1
  •  
  • Binder Karel1
    Komínek Martin0
  •  
  • Anton Jakub1
    Haník Kamil0
  •  
  • Sedlák Vítězslav1
    Kašpar Jakub0
  •  
  • Binder Karel0
    Anton Jakub1
  •  
  • Sedlák Vítězslav1
    Anton Jakub0
  •  
  • Sedlák Vítězslav1
    Kašpar Jakub0
  •  
  •  Sedlák Vítězslav0
#Hráč nebo pár
1.Sedlák Vítězslav [CZE037330]
2.Kašpar Jakub [CZE008157]
3.Anton Jakub [CZE057034]
4.Binder Karel [CZE045112]
5.Markovský Daniel [CZE050165]
5.Strašil Vítek [CZE030039]
7.Komínek Martin [CZE063464]
7.Smékal Roman [CZE004471]
9.Beutelová Lenka [CZE019261]
9.Markovský Jaroslav [CZE042518]
9.Kneblík Ladislav [CZE002531]
9.Haník Kamil [CZE050500]
13.Novohradský Jaroslav [CZE059869]
13.Dudíková Nikol [CZE050318]
13.Huličný Svatopluk [CZE004924]
13.Malošíková Pavlína [CZE057035]
#Hráč nebo pár
1.Sedlák Vítězslav [CZE037330]
2.Kašpar Jakub [CZE008157]
3.Anton Jakub [CZE057034]
4.Binder Karel [CZE045112]
5.Markovský Daniel [CZE050165]
5.Strašil Vítek [CZE030039]
7.Komínek Martin [CZE063464]
7.Smékal Roman [CZE004471]
9.Beutelová Lenka [CZE019261]
9.Markovský Jaroslav [CZE042518]
9.Kneblík Ladislav [CZE002531]
9.Haník Kamil [CZE050500]
13.Novohradský Jaroslav [CZE059869]
13.Dudíková Nikol [CZE050318]
13.Huličný Svatopluk [CZE004924]
13.Malošíková Pavlína [CZE057035]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz