Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.06.2020
NázevFraJa
RozhodčíZácha Vladimír
Počet hráčů15
Typ turnajeOpen jednotlivci
MístoFraJa, Neratovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bejšák Michal [CZE010431]
Brodňan Miloš [CZE046307]
Brož Pavel [CZE059539]
Burock Miroslav [CZE010488]
Danicki Daniel [POL057905]
Fleischmann David [CZE006147]
Fleischmann Otto [CZE000918]
Fleischmann Otto [CZE064110]
Jůzlová Veronika [CZE065360]
Kodera Pavel [CZE000029]
Kodera Petr [CZE053356]
Melich Ján [CZE057556]
Nikolov Kiril [CZE057230]
Šanda Tomáš [CZE061210]
Šimek Pavel [CZE003751]
1FraJa
Žádné utkání
2FraJa
Žádné utkání
  •  Kodera Pavel0
  • Danicki Daniel0
    Kodera Pavel2
  •  
  • Kodera Petr1
    Danicki Daniel2
  •  
  • Kodera Petr2
    Fleischmann David1
  •  
  • Burock Miroslav1
    Danicki Daniel2
  •  
  • Šimek Pavel1
    Kodera Petr2
  •  
  • Fleischmann Otto (064110)0
    Burock Miroslav2
  •  
  • Nikolov Kiril0
    Šimek Pavel2
  •  
  • Kodera Petr2
    Fleischmann Otto (000918)0
  •  
  • Melich Ján1
    Fleischmann Otto (064110)2
  •  
  • Burock Miroslav2
    Brož Pavel0
  •  
  • Volný_los0
    Nikolov Kiril1
  •  
  • Bejšák Michal0
    Kodera Petr2
  •  
  • Melich Ján2
    Jůzlová Veronika1
  •  
  • Burock Miroslav2
    Šanda Tomáš1
  •  
  • Brož Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Nikolov Kiril0
    Kodera Pavel2
  •  
  • Bejšák Michal0
    Fleischmann David2
  •  
  • Fleischmann Otto (064110)2
    Kodera Petr1
  •  
  • Melich Ján1
    Fleischmann Otto (000918)2
  •  
  • Jůzlová Veronika0
    Brodňan Miloš2
  •  
  • Danicki Daniel2
    Burock Miroslav0
  •  
  • Šanda Tomáš0
    Šimek Pavel2
  •  
  • Brož Pavel0
    Kodera Pavel2
  •  
  • Fleischmann David2
    Fleischmann Otto (064110)1
  •  
  • Fleischmann Otto (000918)0
    Brodňan Miloš2
  •  
  • Danicki Daniel2
    Šimek Pavel1
  •  
  • Kodera Pavel2
    Fleischmann David1
  •  
  • Brodňan Miloš2
    Danicki Daniel1
  •  
  • Kodera Pavel1
    Brodňan Miloš2
  •  
  • Brodňan Miloš2
    Kodera Pavel1
  •  
  •  Brodňan Miloš0
#Hráč nebo pár
1.Brodňan Miloš [CZE046307]
2.Kodera Pavel [CZE000029]
3.Danicki Daniel [POL057905]
4.Kodera Petr [CZE053356]
5.Fleischmann David [CZE006147]
5.Burock Miroslav [CZE010488]
7.Šimek Pavel [CZE003751]
7.Fleischmann Otto [CZE064110]
9.Brož Pavel [CZE059539]
9.Melich Ján [CZE057556]
9.Fleischmann Otto [CZE000918]
9.Nikolov Kiril [CZE057230]
13.Bejšák Michal [CZE010431]
13.Jůzlová Veronika [CZE065360]
13.Šanda Tomáš [CZE061210]
#Hráč nebo pár
1.Brodňan Miloš [CZE046307]
2.Kodera Pavel [CZE000029]
3.Danicki Daniel [POL057905]
4.Kodera Petr [CZE053356]
5.Fleischmann David [CZE006147]
5.Burock Miroslav [CZE010488]
7.Šimek Pavel [CZE003751]
7.Fleischmann Otto [CZE064110]
9.Brož Pavel [CZE059539]
9.Melich Ján [CZE057556]
9.Fleischmann Otto [CZE000918]
9.Nikolov Kiril [CZE057230]
13.Bejšák Michal [CZE010431]
13.Jůzlová Veronika [CZE065360]
13.Šanda Tomáš [CZE061210]

Cena startovného je 5 Kč

Prioritní přihlášky pro nominované hráče: od 21.06.2020 00:00:00 do 22.06.2020 23:59:59
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 22.06.2020 23:59:59 do 23.06.2020 10:00:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: 32 / Zaregistrováno: 0 / Zbývá volných přihlášek: 32

Registrace pro všechny hráče skončila.

HráčRegistrační číslo
Bejšák MichalCZE010431Hráč není přihlášen.
Brodňan MilošCZE046307Hráč není přihlášen.
Brož PavelCZE059539Hráč není přihlášen.
Burock MiroslavCZE010488Hráč není přihlášen.
Danicki DanielPOL057905Hráč není přihlášen.
Fleischmann DavidCZE006147Hráč není přihlášen.
Fleischmann OttoCZE000918Hráč není přihlášen.
Fleischmann OttoCZE064110Hráč není přihlášen.
Jůzlová VeronikaCZE065360Hráč není přihlášen.
Kodera PavelCZE000029Hráč není přihlášen.
Kodera PetrCZE053356Hráč není přihlášen.
Melich JánCZE057556Hráč není přihlášen.
Nikolov KirilCZE057230Hráč není přihlášen.
Šanda TomášCZE061210Hráč není přihlášen.
Šimek PavelCZE003751Hráč není přihlášen.


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz