Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.06.2020
NázevGustlíček
RozhodčíŠkrdla Ladislav
Počet hráčů13
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoGustliček, Frýdek -Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bauer Pavel [CZE000503]
Jašek Jaromír [CZE051375]
Kadavý Zdeněk [CZE059585]
Kandl Martin [CZE051797]
Kollár Jan [CZE001028]
Kubov Ján [CZE052500]
Mandys Jakub [CZE036133]
Mer Tomáš [CZE018073]
Opěla Robin [CZE057429]
Stuchlík Lukáš [CZE051870]
Škrdla Ladislav [CZE048589]
Vančura Libor [CZE028089]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
1PORUCHA
Žádné utkání
2Gustlíček
Žádné utkání
3Gustlíček
Žádné utkání
  •  Opěla Robin0
  • Jašek Jaromír0
    Opěla Robin1
  •  
  • Stuchlík Lukáš0
    Jašek Jaromír1
  •  
  • Stuchlík Lukáš1
    Bauer Pavel0
  •  
  • Kollár Jan0
    Jašek Jaromír1
  •  
  • Vančura Libor0
    Stuchlík Lukáš1
  •  
  • Kollár Jan1
    Škrdla Ladislav0
  •  
  • Vančura Libor1
    Kadavý Zdeněk0
  •  
  • Stuchlík Lukáš1
    Vnenk Rostislav0
  •  
  • Kollár Jan1
    Mer Tomáš0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Kubov Ján0
  •  
  • Volný_los0
    Vančura Libor1
  •  
  • Stuchlík Lukáš1
    Kandl Martin0
  •  
  • Volný_los0
    Kollár Jan1
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Kubov Ján1
    Volný_los0
  •  
  • Mandys Jakub1
    Vančura Libor0
  •  
  • Bauer Pavel1
    Stuchlík Lukáš0
  •  
  • Kandl Martin0
    Mer Tomáš1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Opěla Robin1
    Kollár Jan0
  •  
  • Škrdla Ladislav0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Jašek Jaromír1
    Volný_los0
  •  
  • Kubov Ján0
    Mandys Jakub1
  •  
  • Bauer Pavel1
    Mer Tomáš0
  •  
  • Vnenk Rostislav0
    Opěla Robin1
  •  
  • Kadavý Zdeněk0
    Jašek Jaromír1
  •  
  • Mandys Jakub1
    Bauer Pavel0
  •  
  • Opěla Robin1
    Jašek Jaromír0
  •  
  • Mandys Jakub1
    Opěla Robin0
  •  
  • Mandys Jakub1
    Opěla Robin0
  •  
  •  Mandys Jakub0
#Hráč nebo pár
1.Mandys Jakub [CZE036133]
2.Opěla Robin [CZE057429]
3.Jašek Jaromír [CZE051375]
4.Stuchlík Lukáš [CZE051870]
5.Bauer Pavel [CZE000503]
5.Kollár Jan [CZE001028]
7.Vančura Libor [CZE028089]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
9.Kubov Ján [CZE052500]
9.Mer Tomáš [CZE018073]
9.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
13.Kandl Martin [CZE051797]
#Hráč nebo pár
1.Mandys Jakub [CZE036133]
2.Opěla Robin [CZE057429]
3.Jašek Jaromír [CZE051375]
4.Stuchlík Lukáš [CZE051870]
5.Bauer Pavel [CZE000503]
5.Kollár Jan [CZE001028]
7.Vančura Libor [CZE028089]
7.Škrdla Ladislav [CZE048589]
9.Kubov Ján [CZE052500]
9.Mer Tomáš [CZE018073]
9.Vnenk Rostislav [CZE061930]
9.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
13.Kandl Martin [CZE051797]

Cena startovného je 5 Kč

Prioritní přihlášky pro nominované hráče: od 21.06.2020 00:00:00 do 22.06.2020 23:59:59
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 22.06.2020 23:59:59 do 23.06.2020 10:00:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: 32 / Zaregistrováno: 0 / Zbývá volných přihlášek: 32

Registrace pro všechny hráče skončila.

HráčRegistrační číslo
Bauer PavelCZE000503Hráč není přihlášen.
Jašek JaromírCZE051375Hráč není přihlášen.
Kadavý ZdeněkCZE059585Hráč není přihlášen.
Kandl MartinCZE051797Hráč není přihlášen.
Kollár JanCZE001028Hráč není přihlášen.
Kubov JánCZE052500Hráč není přihlášen.
Mandys JakubCZE036133Hráč není přihlášen.
Mer TomášCZE018073Hráč není přihlášen.
Opěla RobinCZE057429Hráč není přihlášen.
Stuchlík LukášCZE051870Hráč není přihlášen.
Škrdla LadislavCZE048589Hráč není přihlášen.
Vančura LiborCZE028089Hráč není přihlášen.
Vnenk RostislavCZE061930Hráč není přihlášen.


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz