Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.06.2020 |
Název | hrozen 1 |
Rozhodčí | Světelský Pavel |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | U Hroznu, Frýdek - Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocviňok Bohumil [CZE000362] | |
Dulava Petr [CZE059544] | |
Hrabec Jan [CZE063726] | |
Jakubec Jiří [CZE052976] | |
Köhler Vladimír [CZE062942] | |
Koždoň Jan [CZE017883] | |
Paško René [CZE067124] | |
Pokluda David [CZE048550] | |
Rumian Libor [CZE038511] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Slavický Jakub [CZE060272] | |
Světelský Pavel [CZE054848] | |
Trňák Martin [CZE061183] | |
YYYHost muž I [HOST_5] | |
YYYHost žena I [HOST_6] |
- Rumian Libor0
Rumian Libor 1 Světelský Pavel 0
Rumian Libor 1 Hrabec Jan 0
Rumian Libor 1 Köhler Vladimír 0 Hrabec Jan 1 Dulava Petr 0
Jakubec Jiří 0 Rumian Libor 1 Bocviňok Bohumil 0 Hrabec Jan 1
YYYHost muž I 0 Jakubec Jiří 1 Rumian Libor 1 Slavický Jakub 0 Pokluda David 0 Bocviňok Bohumil 1 Hrabec Jan 1 Trňák Martin 0
Volný_los 0 YYYHost muž I 1 Rumian Libor 1 YYYHost žena I 0 Skopalová Marcela 0 Pokluda David 1 Paško René 0 Hrabec Jan 1
Köhler Vladimír 1 Volný_los 0 YYYHost muž I 0 Trňák Martin 1 Rumian Libor 0 Bocviňok Bohumil 1 Světelský Pavel 1 YYYHost žena I 0 Dulava Petr 1 Skopalová Marcela 0 Pokluda David 0 Slavický Jakub 1 Jakubec Jiří 1 Paško René 0 Hrabec Jan 0 Koždoň Jan 1
Köhler Vladimír 1 Trňák Martin 0 Bocviňok Bohumil 0 Světelský Pavel 1 Dulava Petr 1 Slavický Jakub 0 Jakubec Jiří 0 Koždoň Jan 1
Köhler Vladimír 0 Světelský Pavel 1 Dulava Petr 0 Koždoň Jan 1
Světelský Pavel 0 Koždoň Jan 1
Koždoň Jan 1 Rumian Libor 0
- Koždoň Jan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koždoň Jan [CZE017883] |
2. | Rumian Libor [CZE038511] |
3. | Světelský Pavel [CZE054848] |
4. | Hrabec Jan [CZE063726] |
5. | Köhler Vladimír [CZE062942] |
5. | Dulava Petr [CZE059544] |
7. | Jakubec Jiří [CZE052976] |
7. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
9. | Trňák Martin [CZE061183] |
9. | Pokluda David [CZE048550] |
9. | Slavický Jakub [CZE060272] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
13. | YYYHost žena I [HOST_6] |
13. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
13. | Paško René [CZE067124] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Koždoň Jan [CZE017883] |
2. | Rumian Libor [CZE038511] |
3. | Světelský Pavel [CZE054848] |
4. | Hrabec Jan [CZE063726] |
5. | Köhler Vladimír [CZE062942] |
5. | Dulava Petr [CZE059544] |
7. | Jakubec Jiří [CZE052976] |
7. | Bocviňok Bohumil [CZE000362] |
9. | Trňák Martin [CZE061183] |
9. | Pokluda David [CZE048550] |
9. | Slavický Jakub [CZE060272] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
13. | YYYHost žena I [HOST_6] |
13. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
13. | Paško René [CZE067124] |
Tento turnaj nemá přihlášky online