Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.04.2019
NázevStředa č.15
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů15
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Farská Jana [CZE024452]
Hanzl Jiří [CZE053090]
Hilčík Petr [CZE034062]
Hofman Jaroslav [CZE000767]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Joneš Vlastimil [CZE002525]
Klimeš Jan [CZE053089]
Košťál Robert [CZE000552]
Košťálová Eva [CZE000210]
Kozaňák Michal [CZE055781]
Lár Jakub [CZE062904]
Pácalt Jaroslav [CZE001641]
Píč Jakub [CZE054576]
Téra Marek [CZE049748]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2Středa č.15
Žádné utkání
  •  Košťál Robert0
  • Košťál Robert1
    Hofman Jaroslav0
  •  
  • Janáček Ondřej0
    Košťál Robert1
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Hilčík Petr0
  •  
  • Košťál Robert1
    Klimeš Jan0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Joneš Vlastimil0
  •  
  • Téra Marek0
    Košťál Robert1
  •  
  • Košťálová Eva0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Hanzl Jiří0
    Joneš Vlastimil1
  •  
  • Farská Jana0
    Téra Marek1
  •  
  • Košťál Robert1
    Lár Jakub0
  •  
  • Volný_los0
    Košťálová Eva1
  •  
  • Pácalt Jaroslav0
    Hanzl Jiří1
  •  
  • Farská Jana1
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Píč Jakub0
    Košťál Robert1
  •  
  • Hilčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Košťálová Eva0
    Lár Jakub1
  •  
  • Pácalt Jaroslav0
    Hofman Jaroslav1
  •  
  • Téra Marek1
    Hanzl Jiří0
  •  
  • Farská Jana0
    Joneš Vlastimil1
  •  
  • Klimeš Jan1
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Kozaňák Michal1
    Píč Jakub0
  •  
  • Košťál Robert0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Hilčík Petr1
    Lár Jakub0
  •  
  • Hofman Jaroslav1
    Téra Marek0
  •  
  • Joneš Vlastimil0
    Klimeš Jan1
  •  
  • Kozaňák Michal1
    Janáček Ondřej0
  •  
  • Hilčík Petr0
    Hofman Jaroslav1
  •  
  • Klimeš Jan0
    Kozaňák Michal1
  •  
  • Hofman Jaroslav0
    Kozaňák Michal1
  •  
  • Košťál Robert0
    Kozaňák Michal1
  •  
  •  Kozaňák Michal0
#Hráč nebo pár
1.Kozaňák Michal [CZE055781]
2.Košťál Robert [CZE000552]
3.Hofman Jaroslav [CZE000767]
4.Janáček Ondřej [CZE002050]
5.Hilčík Petr [CZE034062]
5.Klimeš Jan [CZE053089]
7.Joneš Vlastimil [CZE002525]
7.Téra Marek [CZE049748]
9.Lár Jakub [CZE062904]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Hanzl Jiří [CZE053090]
9.Košťálová Eva [CZE000210]
13.Pácalt Jaroslav [CZE001641]
13.Charvátová Lucie [CZE062208]
13.Píč Jakub [CZE054576]
#Hráč nebo pár
1.Kozaňák Michal [CZE055781]
2.Košťál Robert [CZE000552]
3.Hofman Jaroslav [CZE000767]
4.Janáček Ondřej [CZE002050]
5.Hilčík Petr [CZE034062]
5.Klimeš Jan [CZE053089]
7.Joneš Vlastimil [CZE002525]
7.Téra Marek [CZE049748]
9.Lár Jakub [CZE062904]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Hanzl Jiří [CZE053090]
9.Košťálová Eva [CZE000210]
13.Pácalt Jaroslav [CZE001641]
13.Charvátová Lucie [CZE062208]
13.Píč Jakub [CZE054576]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz