Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.04.2019
Názevzkouška
RozhodčíHloch Milan
Počet hráčů16
Typ turnajeA Pracovní Varan muži
Místohostinec u kříže, Dub nad Moravou
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benáček Erik [CZE057245]
Drda Jiří [CZE040767]
Fiala Bronislav [CZE023277]
Filcík Matouš [CZE048180]
Hloch Petr [CZE017684]
Hradecký Zdeněk [CZE036888]
Huličný Svatopluk [CZE004924]
Klasna Jan [CZE055721]
Kluch Petr [CZE063504]
Kluka Jan [CZE051354]
Komenda Petr [CZE044536]
Lajčík Petr [CZE047257]
Mlčoch Jiří [CZE057716]
Němec František [CZE018619]
Nováček Štefan [CZE019512]
Souček David [CZE024000]
1zkouška
Žádné utkání
2zkouška
Žádné utkání
  •  Kluka Jan0
  • Kluka Jan2
    Nováček Štefan0
  •  
  • Kluka Jan1
    Benáček Erik0
  •  
  • Kluka Jan2
    Kluch Petr0
  •  
  • Němec František0
    Benáček Erik2
  •  
  • Kluka Jan2
    Huličný Svatopluk0
  •  
  • Němec František2
    Souček David0
  •  
  • Kluka Jan2
    Fiala Bronislav0
  •  
  • Huličný Svatopluk2
    Drda Jiří0
  •  
  • Němec František2
    Klasna Jan0
  •  
  • Souček David2
    Hradecký Zdeněk0
  •  
  • Kluka Jan2
    Mlčoch Jiří0
  •  
  • Huličný Svatopluk2
    Lajčík Petr0
  •  
  • Němec František2
    Hloch Petr0
  •  
  • Komenda Petr1
    Souček David2
  •  
  • Kluch Petr2
    Kluka Jan0
  •  
  • Mlčoch Jiří0
    Hradecký Zdeněk2
  •  
  • Filcík Matouš2
    Huličný Svatopluk1
  •  
  • Klasna Jan2
    Lajčík Petr0
  •  
  • Drda Jiří2
    Němec František1
  •  
  • Benáček Erik2
    Hloch Petr0
  •  
  • Komenda Petr1
    Fiala Bronislav2
  •  
  • Nováček Štefan2
    Souček David0
  •  
  • Kluch Petr2
    Hradecký Zdeněk0
  •  
  • Filcík Matouš2
    Klasna Jan0
  •  
  • Drda Jiří1
    Benáček Erik2
  •  
  • Fiala Bronislav1
    Nováček Štefan2
  •  
  • Kluch Petr0
    Filcík Matouš2
  •  
  • Benáček Erik0
    Nováček Štefan2
  •  
  • Filcík Matouš2
    Nováček Štefan0
  •  
  • Filcík Matouš0
    Kluka Jan2
  •  
  •  Kluka Jan0
#Hráč nebo pár
1.Kluka Jan [CZE051354]
2.Filcík Matouš [CZE048180]
3.Nováček Štefan [CZE019512]
4.Benáček Erik [CZE057245]
5.Kluch Petr [CZE063504]
5.Němec František [CZE018619]
7.Huličný Svatopluk [CZE004924]
7.Souček David [CZE024000]
9.Hradecký Zdeněk [CZE036888]
9.Klasna Jan [CZE055721]
9.Drda Jiří [CZE040767]
9.Fiala Bronislav [CZE023277]
13.Mlčoch Jiří [CZE057716]
13.Lajčík Petr [CZE047257]
13.Hloch Petr [CZE017684]
13.Komenda Petr [CZE044536]
#Hráč nebo pár
1.Kluka Jan [CZE051354]
2.Filcík Matouš [CZE048180]
3.Nováček Štefan [CZE019512]
4.Benáček Erik [CZE057245]
5.Kluch Petr [CZE063504]
5.Němec František [CZE018619]
7.Huličný Svatopluk [CZE004924]
7.Souček David [CZE024000]
9.Hradecký Zdeněk [CZE036888]
9.Klasna Jan [CZE055721]
9.Drda Jiří [CZE040767]
9.Fiala Bronislav [CZE023277]
13.Mlčoch Jiří [CZE057716]
13.Lajčík Petr [CZE047257]
13.Hloch Petr [CZE017684]
13.Komenda Petr [CZE044536]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz