Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.04.2019
Název501 D KO
RozhodčíJarkovský Robert
Počet hráčů11
Typ turnajeVagon
MístoU Vagonu, Velký Třebešov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Formanová Denisa [CZE056395]
Formanová Monika [CZE056394]
Chládek Martin [CZE056204]
Jarkovský Robert [CZE042482]
Kábrt Michal [CZE053920]
Lankaš David [CZE055539]
Melicharová Nicol [CZE056427]
Melicharová Radka [CZE047070]
Mervart Jan [CZE044633]
Pavlista Zdeněk [CZE040444]
Vondráček Aleš [CZE044615]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  •  Kábrt Michal0
  • Kábrt Michal2
    Chládek Martin0
  •  
  • Lankaš David1
    Kábrt Michal2
  •  
  • Lankaš David2
    Formanová Monika1
  •  
  • Formanová Denisa0
    Kábrt Michal2
  •  
  • Lankaš David2
    Jarkovský Robert1
  •  
  • Formanová Denisa2
    Vondráček Aleš1
  •  
  • Mervart Jan0
    Lankaš David2
  •  
  • Volný_los0
    Jarkovský Robert1
  •  
  • Formanová Denisa2
    Melicharová Radka0
  •  
  • Pavlista Zdeněk0
    Vondráček Aleš2
  •  
  • Volný_los0
    Mervart Jan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Formanová Denisa1
  •  
  • Pavlista Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Vondráček Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Mervart Jan0
    Chládek Martin2
  •  
  • Melicharová Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Formanová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Melicharová Nicol1
    Volný_los0
  •  
  • Formanová Denisa1
    Jarkovský Robert2
  •  
  • Kábrt Michal2
    Pavlista Zdeněk0
  •  
  • Lankaš David1
    Volný_los0
  •  
  • Vondráček Aleš1
    Chládek Martin2
  •  
  • Melicharová Radka0
    Formanová Monika2
  •  
  • Melicharová Nicol2
    Jarkovský Robert1
  •  
  • Kábrt Michal2
    Lankaš David1
  •  
  • Chládek Martin2
    Formanová Monika1
  •  
  • Melicharová Nicol2
    Kábrt Michal1
  •  
  • Chládek Martin0
    Melicharová Nicol2
  •  
  • Kábrt Michal1
    Melicharová Nicol2
  •  
  •  Melicharová Nicol0
#Hráč nebo pár
1.Melicharová Nicol [CZE056427]
2.Kábrt Michal [CZE053920]
3.Chládek Martin [CZE056204]
4.Lankaš David [CZE055539]
5.Formanová Monika [CZE056394]
5.Formanová Denisa [CZE056395]
7.Jarkovský Robert [CZE042482]
7.Vondráček Aleš [CZE044615]
9.Pavlista Zdeněk [CZE040444]
9.Melicharová Radka [CZE047070]
9.Mervart Jan [CZE044633]
#Hráč nebo pár
1.Melicharová Nicol [CZE056427]
2.Kábrt Michal [CZE053920]
3.Chládek Martin [CZE056204]
4.Lankaš David [CZE055539]
5.Formanová Monika [CZE056394]
5.Formanová Denisa [CZE056395]
7.Jarkovský Robert [CZE042482]
7.Vondráček Aleš [CZE044615]
9.Pavlista Zdeněk [CZE040444]
9.Melicharová Radka [CZE047070]
9.Mervart Jan [CZE044633]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz