Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.06.2020 |
Název | maršovák |
Rozhodčí | Horák Karel |
Počet hráčů | 30 |
Typ turnaje | Orel Dart Open (Maršovák) |
Místo | Sedmička, Trutnov |
Plán | Tabulka |
Typ hry | Hra na body za výhru |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Demuth Petr [CZE030467] | |
Duben Karel [CZE026300] | |
Hamplová Petra [CZE038066] | |
Hegedüš Marek [CZE002305] | |
Hencl Petr [CZE037125] | |
Horák Karel [CZE021132] | |
Horáková Alena [CZE021131] | |
Hraničková Alice [CZE048082] | |
Hrdlička Zdeněk [CZE003014] | |
Hromádko Leoš [CZE032994] | |
Hrouda Vratislav [CZE027098] | |
Chmelíková Kateřina [CZE066469] | |
Chrenko Ludvík [CZE002513] | |
Klempíř Petr [CZE021128] | |
Klempířová Erika [CZE021129] | |
Kubec Václav [CZE042466] | |
Lár Jakub [CZE062904] | |
Matys Roman [CZE060230] | |
Mervart Martin [CZE054377] | |
Nový Ludvík [CZE039023] | |
Pavlech Adam [CZE055771] | |
Pavlech Pavel [CZE026898] | |
Pavlechová Irena [CZE024796] | |
Petrovský Pavel [CZE060370] | |
Šilar David [CZE001122] | |
Škrabák Michael [CZE014019] | |
Tomcsányi Aleš [CZE047362] | |
Trejtnarová Irena [CZE036841] | |
Uxová Karolína [CZE059302] |
# | Hráči | Body | Skóre legů |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Lár Jakub [CZE062904] |
2. | Chrenko Ludvík [CZE002513] |
3. | Šilar David [CZE001122] |
4. | Škrabák Michael [CZE014019] |
5. | Tomcsányi Aleš [CZE047362] |
6. | Hencl Petr [CZE037125] |
7. | Pavlech Adam [CZE055771] |
8. | Hegedüš Marek [CZE002305] |
9. | Mervart Martin [CZE054377] |
10. | Horák Karel [CZE021132] |
11. | Kubec Václav [CZE042466] |
12. | Demuth Petr [CZE030467] |
13. | Petrovský Pavel [CZE060370] |
14. | Hromádko Leoš [CZE032994] |
15. | Klempíř Petr [CZE021128] |
16. | Hraničková Alice [CZE048082] |
17. | Matys Roman [CZE060230] |
18. | Uxová Karolína [CZE059302] |
19. | Pavlech Pavel [CZE026898] |
20. | Hamplová Petra [CZE038066] |
21. | Klempířová Erika [CZE021129] |
22. | Hrdlička Zdeněk [CZE003014] |
23. | Duben Karel [CZE026300] |
24. | Pavlechová Irena [CZE024796] |
25. | Horáková Alena [CZE021131] |
26. | Hrouda Vratislav [CZE027098] |
27. | [] |
28. | Trejtnarová Irena [CZE036841] |
29. | Nový Ludvík [CZE039023] |
30. | Chmelíková Kateřina [CZE066469] |
Tento turnaj nemá přihlášky online