Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 09.06.2020 |
Název | Špuntbar jc |
Rozhodčí | Mikolášek Jiří |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | JC Most Špunt Bar |
Místo | Špunt Bar, Most |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bečka Miloš [CZE039397] | |
Coupé René [CZE063482] | |
Hájek Petr [CZE034602] | |
Hanuš Tomáš [CZE027384] | |
Machytka Radek [CZE051063] | |
Mikolášek Jiří [CZE020399] | |
Munzig Daniel [CZE064919] | |
Nový Jiří [CZE056061] | |
Sivák Tomáš [CZE021833] | |
Srnka Pavel [CZE033519] | |
Strnad Michal [CZE061811] | |
Šejirman Robert [CZE054560] | |
Trčová Hana [CZE061812] |
- Hájek Petr0
Coupé René 0 Hájek Petr 2
Coupé René 2 Srnka Pavel 1
Coupé René 2 Mikolášek Jiří 0 Nový Jiří 0 Srnka Pavel 2
Šejirman Robert 0 Coupé René 2 Strnad Michal 0 Nový Jiří 2
Sivák Tomáš 0 Šejirman Robert 2 Coupé René 2 Munzig Daniel 1 Strnad Michal 2 Trčová Hana 1 Nový Jiří 2 Machytka Radek 0
Volný_los 0 Sivák Tomáš 1 Coupé René 2 Bečka Miloš 0 Volný_los 0 Strnad Michal 1 Nový Jiří 1 Volný_los 0
Mikolášek Jiří 1 Volný_los 0 Machytka Radek 2 Sivák Tomáš 1 Hanuš Tomáš 2 Coupé René 0 Trčová Hana 2 Bečka Miloš 1 Munzig Daniel 1 Volný_los 0 Strnad Michal 1 Srnka Pavel 2 Hájek Petr 2 Nový Jiří 0 Šejirman Robert 1 Volný_los 0
Mikolášek Jiří 2 Machytka Radek 0 Hanuš Tomáš 2 Trčová Hana 1 Munzig Daniel 1 Srnka Pavel 2 Hájek Petr 2 Šejirman Robert 0
Mikolášek Jiří 0 Hanuš Tomáš 2 Srnka Pavel 0 Hájek Petr 2
Hanuš Tomáš 2 Hájek Petr 0
Hanuš Tomáš 1 Hájek Petr 2
- Hájek Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Petr [CZE034602] |
2. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
3. | Coupé René [CZE063482] |
4. | Srnka Pavel [CZE033519] |
5. | Mikolášek Jiří [CZE020399] |
5. | Nový Jiří [CZE056061] |
7. | Šejirman Robert [CZE054560] |
7. | Strnad Michal [CZE061811] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Trčová Hana [CZE061812] |
9. | Munzig Daniel [CZE064919] |
9. | Sivák Tomáš [CZE021833] |
13. | Bečka Miloš [CZE039397] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Hájek Petr [CZE034602] |
2. | Hanuš Tomáš [CZE027384] |
3. | Coupé René [CZE063482] |
4. | Srnka Pavel [CZE033519] |
5. | Mikolášek Jiří [CZE020399] |
5. | Nový Jiří [CZE056061] |
7. | Šejirman Robert [CZE054560] |
7. | Strnad Michal [CZE061811] |
9. | Machytka Radek [CZE051063] |
9. | Trčová Hana [CZE061812] |
9. | Munzig Daniel [CZE064919] |
9. | Sivák Tomáš [CZE021833] |
13. | Bečka Miloš [CZE039397] |
Tento turnaj nemá přihlášky online