Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.06.2020 |
Název | 501 |
Rozhodčí | Masař Petr |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | MJČ U Žáby Dubičné |
Místo | U Žáby, Dubičné |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Albert Vít [CZE049037] | |
Baczka Kristian [CZE066657] | |
Benkovský Luboš [CZE051782] | |
Cahák Michal [CZE059855] | |
Candra Ivo [CZE005122] | |
Fiktus Lukáš [CZE055100] | |
Granov Michal [CZE053458] | |
Granovová Eliška [CZE054735] | |
Holeček Zdeněk [CZE029121] | |
Janda František [CZE066035] | |
Jindra Karel [CZE001143] | |
Koptiš Marek [CZE040097] | |
Lepša Jan [CZE049632] | |
Masař Petr [CZE043965] | |
Melicherová Zuzana [CZE051779] | |
Motáň Miroslav [CZE031978] | |
Pauknerová Jana [CZE057272] | |
Petřek Ludvík [CZE004049] | |
Skála David [CZE053778] | |
Staněk Miroslav [CZE046650] | |
Staňková Michaela [CZE054825] | |
Šlosárová Veronika [CZE054054] | |
Troják Michael [CZE058971] | |
Veber Jan [CZE048881] |
- Granov Michal0
Granov Michal 2 Benkovský Luboš 0
Granov Michal 2 Jindra Karel 0
Granov Michal 2 Cahák Michal 0 Staňková Michaela 0 Jindra Karel 2
Motáň Miroslav 0 Granov Michal 2 Staňková Michaela 2 Staněk Miroslav 0
Albert Vít 0 Motáň Miroslav 2 Masař Petr 0 Granov Michal 2 Koptiš Marek 0 Staňková Michaela 2 Fiktus Lukáš 0 Staněk Miroslav 2
Šlosárová Veronika 0 Albert Vít 2 Masař Petr 2 Lepša Jan 0 Koptiš Marek 2 Veber Jan 0 Fiktus Lukáš 2 Skála David 0
Baczka Kristian 0 Šlosárová Veronika 2 Pauknerová Jana 0 Albert Vít 2 Janda František 0 Masař Petr 2 Troják Michael 0 Lepša Jan 2 Melicherová Zuzana 0 Koptiš Marek 2 Veber Jan 2 Granovová Eliška 0 Candra Ivo 0 Fiktus Lukáš 2 Skála David 2 Petřek Ludvík 0
Volný_los 0 Baczka Kristian 1 Pauknerová Jana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Janda František 1 Troják Michael 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Melicherová Zuzana 1 Veber Jan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Candra Ivo 1 Skála David 1 Volný_los 0
Petřek Ludvík 1 Volný_los 0 Baczka Kristian 0 Granov Michal 2 Pauknerová Jana 0 Benkovský Luboš 2 Fiktus Lukáš 1 Volný_los 0 Granovová Eliška 1 Volný_los 0 Jindra Karel 2 Janda František 0 Koptiš Marek 2 Troják Michael 0 Motáň Miroslav 1 Volný_los 0 Staněk Miroslav 1 Volný_los 0 Lepša Jan 2 Melicherová Zuzana 0 Veber Jan 0 Masař Petr 2 Holeček Zdeněk 1 Volný_los 0 Albert Vít 1 Volný_los 0 Cahák Michal 2 Candra Ivo 0 Skála David 0 Šlosárová Veronika 2 Staňková Michaela 1 Volný_los 0
Petřek Ludvík 0 Granov Michal 2 Benkovský Luboš 2 Fiktus Lukáš 0 Granovová Eliška 0 Jindra Karel 2 Koptiš Marek 0 Motáň Miroslav 2 Staněk Miroslav 2 Lepša Jan 0 Masař Petr 0 Holeček Zdeněk 2 Albert Vít 0 Cahák Michal 2 Šlosárová Veronika 0 Staňková Michaela 2
Granov Michal 0 Benkovský Luboš 2 Jindra Karel 2 Motáň Miroslav 0 Staněk Miroslav 0 Holeček Zdeněk 2 Cahák Michal 2 Staňková Michaela 0
Benkovský Luboš 2 Jindra Karel 0 Holeček Zdeněk 2 Cahák Michal 0
Benkovský Luboš 0 Holeček Zdeněk 2
Holeček Zdeněk 2 Granov Michal 0
- Holeček Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holeček Zdeněk [CZE029121] |
2. | Granov Michal [CZE053458] |
3. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
4. | Jindra Karel [CZE001143] |
5. | Cahák Michal [CZE059855] |
5. | Staňková Michaela [CZE054825] |
7. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
7. | Staněk Miroslav [CZE046650] |
9. | Fiktus Lukáš [CZE055100] |
9. | Koptiš Marek [CZE040097] |
9. | Masař Petr [CZE043965] |
9. | Albert Vít [CZE049037] |
13. | Skála David [CZE053778] |
13. | Veber Jan [CZE048881] |
13. | Lepša Jan [CZE049632] |
13. | Šlosárová Veronika [CZE054054] |
17. | Petřek Ludvík [CZE004049] |
17. | Candra Ivo [CZE005122] |
17. | Granovová Eliška [CZE054735] |
17. | Melicherová Zuzana [CZE051779] |
17. | Troják Michael [CZE058971] |
17. | Janda František [CZE066035] |
17. | Pauknerová Jana [CZE057272] |
17. | Baczka Kristian [CZE066657] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Holeček Zdeněk [CZE029121] |
2. | Granov Michal [CZE053458] |
3. | Benkovský Luboš [CZE051782] |
4. | Jindra Karel [CZE001143] |
5. | Cahák Michal [CZE059855] |
5. | Staňková Michaela [CZE054825] |
7. | Motáň Miroslav [CZE031978] |
7. | Staněk Miroslav [CZE046650] |
9. | Fiktus Lukáš [CZE055100] |
9. | Koptiš Marek [CZE040097] |
9. | Masař Petr [CZE043965] |
9. | Albert Vít [CZE049037] |
13. | Skála David [CZE053778] |
13. | Veber Jan [CZE048881] |
13. | Lepša Jan [CZE049632] |
13. | Šlosárová Veronika [CZE054054] |
17. | Petřek Ludvík [CZE004049] |
17. | Candra Ivo [CZE005122] |
17. | Granovová Eliška [CZE054735] |
17. | Melicherová Zuzana [CZE051779] |
17. | Troják Michael [CZE058971] |
17. | Janda František [CZE066035] |
17. | Pauknerová Jana [CZE057272] |
17. | Baczka Kristian [CZE066657] |
Tento turnaj nemá přihlášky online