Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.06.2020 |
Název | podskalkou |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 8 |
Typ turnaje | Úpické dvojice |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dočekal Hynek [CZE010533], Petera Ondřej [CZE000182] | |
Frimlová Pavla [CZE063215], Goldmann Petr [CZE040773] | |
Illner Antonín [CZE061377], Velcová Martina [CZE061376] | |
Korda Milan [CZE041275], Kordová Romana [CZE051260] | |
Krouželová Viola [CZE039591], Goldmannová Anna [CZE039588] | |
Lorenc David [CZE007830], Szelke Oskar [CZE056513] | |
Poláček David [CZE057930], Kordová Romana [CZE038396] | |
Železová Jaroslava [CZE053287], Erban Jiří [CZE053288] |
- Poláček, Kordová (038396)0
Korda, Kordová (051260) 0 Poláček, Kordová (038396) 1
Korda, Kordová (051260) 1 Lorenc, Szelke 0
Korda, Kordová (051260) 1 Krouželová, Goldmannová 0 Illner, Velcová 0 Lorenc, Szelke 1
Korda, Kordová (051260) 1 Železová, Erban 0 Frimlová, Goldmann 0 Illner, Velcová 1
Korda, Kordová (051260) 0 Lorenc, Szelke 1 Poláček, Kordová (038396) 1 Železová, Erban 0 Frimlová, Goldmann 0 Dočekal, Petera 1 Illner, Velcová 0 Krouželová, Goldmannová 1
Lorenc, Szelke 0 Poláček, Kordová (038396) 1 Dočekal, Petera 1 Krouželová, Goldmannová 0
Poláček, Kordová (038396) 0 Dočekal, Petera 1
Dočekal, Petera 1 Poláček, Kordová (038396) 0
- Dočekal, Petera0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dočekal Hynek [CZE010533], Petera Ondřej [CZE000182] |
2. | Poláček David [CZE057930], Kordová Romana [CZE038396] |
3. | Korda Milan [CZE041275], Kordová Romana [CZE051260] |
4. | Lorenc David [CZE007830], Szelke Oskar [CZE056513] |
5. | Krouželová Viola [CZE039591], Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Illner Antonín [CZE061377], Velcová Martina [CZE061376] |
7. | Železová Jaroslava [CZE053287], Erban Jiří [CZE053288] |
7. | Frimlová Pavla [CZE063215], Goldmann Petr [CZE040773] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Dočekal Hynek [CZE010533], Petera Ondřej [CZE000182] |
2. | Poláček David [CZE057930], Kordová Romana [CZE038396] |
3. | Korda Milan [CZE041275], Kordová Romana [CZE051260] |
4. | Lorenc David [CZE007830], Szelke Oskar [CZE056513] |
5. | Krouželová Viola [CZE039591], Goldmannová Anna [CZE039588] |
5. | Illner Antonín [CZE061377], Velcová Martina [CZE061376] |
7. | Železová Jaroslava [CZE053287], Erban Jiří [CZE053288] |
7. | Frimlová Pavla [CZE063215], Goldmann Petr [CZE040773] |
Tento turnaj nemá přihlášky online