Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 06.06.2020 |
Název | 501DO |
Rozhodčí | Filipi Lukáš |
Počet hráčů | 24 |
Typ turnaje | U Kozatý "20" |
Místo | U Kozatý, Hradec Králové |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Filipi Lukáš [CZE039816] | |
Hanousek Jiří [CZE055605] | |
Hofman Martin [CZE006587] | |
Hofman Petr [CZE050491] | |
Hora Martin [CZE044466] | |
Jenč Tomáš [CZE055607] | |
Konšel Martin [CZE063250] | |
Konšel Miloslav [CZE019897] | |
Křovák Petr [CZE012953] | |
Kůžel Jan [CZE041121] | |
Mate Simona [CZE050521] | |
Meuerová Klára [CZE061568] | |
Pachtová Adéla [CZE055615] | |
Pražák Marek [CZE027418] | |
Pulpánová Kateřina [CZE060633] | |
Sirček Emil [CZE000283] | |
Smetana Ondřej [CZE058629] | |
Stráník Přemysl [CZE007033] | |
Stráníková Šárka [CZE016104] | |
Studnička Radek [CZE011375] | |
Šildberger Ivan [CZE059555] | |
Trojan Jiří [CZE022951] | |
Vysůček Filip [CZE063413] | |
Zajíc Josef [CZE024524] |
- Hofman Petr0
Pražák Marek 0 Hofman Petr 2
Stráník Přemysl 0 Pražák Marek 2
Smetana Ondřej 0 Stráník Přemysl 2 Pražák Marek 2 Konšel Miloslav 0
Smetana Ondřej 2 Hofman Martin 1 Pražák Marek 2 Jenč Tomáš 1
Sirček Emil 0 Smetana Ondřej 2 Filipi Lukáš 0 Hofman Martin 2 Vysůček Filip 0 Pražák Marek 2 Studnička Radek 1 Jenč Tomáš 2
Sirček Emil 2 Kůžel Jan 1 Filipi Lukáš 2 Stráníková Šárka 1 Pulpánová Kateřina 0 Vysůček Filip 2 Studnička Radek 2 Pachtová Adéla 0
Konšel Martin 0 Sirček Emil 2 Šildberger Ivan 0 Kůžel Jan 2 Filipi Lukáš 2 Hanousek Jiří 0 Trojan Jiří 0 Stráníková Šárka 2 Hora Martin 1 Pulpánová Kateřina 2 Mate Simona 1 Vysůček Filip 2 Meuerová Klára 1 Studnička Radek 2 Zajíc Josef 0 Pachtová Adéla 2
Volný_los 0 Konšel Martin 1 Šildberger Ivan 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Filipi Lukáš 1 Trojan Jiří 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Hora Martin 1 Mate Simona 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Meuerová Klára 1 Zajíc Josef 1 Volný_los 0
Pachtová Adéla 1 Volný_los 0 Hofman Martin 2 Konšel Martin 0 Šildberger Ivan 1 Křovák Petr 2 Studnička Radek 1 Volný_los 0 Vysůček Filip 1 Volný_los 0 Smetana Ondřej 2 Filipi Lukáš 1 Konšel Miloslav 2 Trojan Jiří 0 Pulpánová Kateřina 1 Volný_los 0 Jenč Tomáš 1 Volný_los 0 Hora Martin 1 Stráníková Šárka 2 Mate Simona 0 Stráník Přemysl 2 Hanousek Jiří 1 Volný_los 0 Pražák Marek 1 Volný_los 0 Meuerová Klára 0 Kůžel Jan 2 Hofman Petr 2 Zajíc Josef 1 Sirček Emil 1 Volný_los 0
Pachtová Adéla 0 Hofman Martin 2 Křovák Petr 2 Studnička Radek 0 Vysůček Filip 0 Smetana Ondřej 2 Konšel Miloslav 2 Pulpánová Kateřina 0 Jenč Tomáš 2 Stráníková Šárka 0 Stráník Přemysl 2 Hanousek Jiří 0 Pražák Marek 2 Kůžel Jan 0 Hofman Petr 2 Sirček Emil 0
Hofman Martin 0 Křovák Petr 2 Smetana Ondřej 0 Konšel Miloslav 2 Jenč Tomáš 0 Stráník Přemysl 2 Pražák Marek 0 Hofman Petr 2
Křovák Petr 2 Konšel Miloslav 1 Stráník Přemysl 0 Hofman Petr 2
Křovák Petr 2 Hofman Petr 0
Křovák Petr 2 Hofman Petr 1
- Křovák Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Křovák Petr [CZE012953] |
2. | Hofman Petr [CZE050491] |
3. | Pražák Marek [CZE027418] |
4. | Stráník Přemysl [CZE007033] |
5. | Smetana Ondřej [CZE058629] |
5. | Konšel Miloslav [CZE019897] |
7. | Hofman Martin [CZE006587] |
7. | Jenč Tomáš [CZE055607] |
9. | Studnička Radek [CZE011375] |
9. | Vysůček Filip [CZE063413] |
9. | Filipi Lukáš [CZE039816] |
9. | Sirček Emil [CZE000283] |
13. | Pachtová Adéla [CZE055615] |
13. | Pulpánová Kateřina [CZE060633] |
13. | Stráníková Šárka [CZE016104] |
13. | Kůžel Jan [CZE041121] |
17. | Zajíc Josef [CZE024524] |
17. | Meuerová Klára [CZE061568] |
17. | Mate Simona [CZE050521] |
17. | Hora Martin [CZE044466] |
17. | Trojan Jiří [CZE022951] |
17. | Hanousek Jiří [CZE055605] |
17. | Šildberger Ivan [CZE059555] |
17. | Konšel Martin [CZE063250] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Křovák Petr [CZE012953] |
2. | Hofman Petr [CZE050491] |
3. | Pražák Marek [CZE027418] |
4. | Stráník Přemysl [CZE007033] |
5. | Smetana Ondřej [CZE058629] |
5. | Konšel Miloslav [CZE019897] |
7. | Hofman Martin [CZE006587] |
7. | Jenč Tomáš [CZE055607] |
9. | Studnička Radek [CZE011375] |
9. | Vysůček Filip [CZE063413] |
9. | Filipi Lukáš [CZE039816] |
9. | Sirček Emil [CZE000283] |
13. | Pachtová Adéla [CZE055615] |
13. | Pulpánová Kateřina [CZE060633] |
13. | Stráníková Šárka [CZE016104] |
13. | Kůžel Jan [CZE041121] |
17. | Zajíc Josef [CZE024524] |
17. | Meuerová Klára [CZE061568] |
17. | Mate Simona [CZE050521] |
17. | Hora Martin [CZE044466] |
17. | Trojan Jiří [CZE022951] |
17. | Hanousek Jiří [CZE055605] |
17. | Šildberger Ivan [CZE059555] |
17. | Konšel Martin [CZE063250] |
Tento turnaj nemá přihlášky online