Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum04.04.2019
NázevHlava
RozhodčíBedlivý Pavel
Počet hráčů15
Typ turnajeSkalka Cup
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bedlivý Pavel [CZE004877]
Erban Jiří [CZE053288]
Forstová Monika [CZE062972]
Horká Alena [CZE053232]
Horká Iva [CZE042800]
Illner Antonín [CZE061377]
Kejzlar Pavel [CZE045021]
Korda Milan [CZE041275]
Kordová Romana [CZE051260]
Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
Mann Josef [CZE038392]
Szelke Oskar [CZE056513]
Šlechtová Monika [CZE039600]
Vincenc Lukáš [CZE001316]
Železová Jaroslava [CZE053287]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
  •  Bedlivý Pavel0
  • Bedlivý Pavel1
    Šlechtová Monika0
  •  
  • Horká Iva0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Horká Iva1
    Korda Milan0
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Horká Iva1
    Szelke Oskar0
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Mann Josef0
  •  
  • Forstová Monika0
    Horká Iva1
  •  
  • Ljubechko Oleksandr0
    Szelke Oskar1
  •  
  • Horká Alena0
    Kejzlar Pavel1
  •  
  • Erban Jiří0
    Mann Josef1
  •  
  • Volný_los0
    Forstová Monika1
  •  
  • Illner Antonín0
    Ljubechko Oleksandr1
  •  
  • Železová Jaroslava0
    Horká Alena1
  •  
  • Erban Jiří1
    Kordová Romana0
  •  
  • Mann Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Vincenc Lukáš1
    Forstová Monika0
  •  
  • Kejzlar Pavel1
    Illner Antonín0
  •  
  • Korda Milan1
    Ljubechko Oleksandr0
  •  
  • Szelke Oskar1
    Železová Jaroslava0
  •  
  • Bedlivý Pavel1
    Horká Alena0
  •  
  • Erban Jiří0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Kordová Romana0
    Horká Iva1
  •  
  • Mann Josef0
    Vincenc Lukáš1
  •  
  • Kejzlar Pavel0
    Korda Milan1
  •  
  • Szelke Oskar0
    Bedlivý Pavel1
  •  
  • Šlechtová Monika1
    Horká Iva0
  •  
  • Vincenc Lukáš1
    Korda Milan0
  •  
  • Bedlivý Pavel0
    Šlechtová Monika1
  •  
  • Vincenc Lukáš1
    Šlechtová Monika0
  •  
  • Vincenc Lukáš1
    Bedlivý Pavel0
  •  
  •  Vincenc Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Vincenc Lukáš [CZE001316]
2.Bedlivý Pavel [CZE004877]
3.Šlechtová Monika [CZE039600]
4.Horká Iva [CZE042800]
5.Korda Milan [CZE041275]
5.Kejzlar Pavel [CZE045021]
7.Szelke Oskar [CZE056513]
7.Mann Josef [CZE038392]
9.Erban Jiří [CZE053288]
9.Horká Alena [CZE053232]
9.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
9.Forstová Monika [CZE062972]
13.Illner Antonín [CZE061377]
13.Železová Jaroslava [CZE053287]
13.Kordová Romana [CZE051260]
#Hráč nebo pár
1.Vincenc Lukáš [CZE001316]
2.Bedlivý Pavel [CZE004877]
3.Šlechtová Monika [CZE039600]
4.Horká Iva [CZE042800]
5.Korda Milan [CZE041275]
5.Kejzlar Pavel [CZE045021]
7.Szelke Oskar [CZE056513]
7.Mann Josef [CZE038392]
9.Erban Jiří [CZE053288]
9.Horká Alena [CZE053232]
9.Ljubechko Oleksandr [CZE043314]
9.Forstová Monika [CZE062972]
13.Illner Antonín [CZE061377]
13.Železová Jaroslava [CZE053287]
13.Kordová Romana [CZE051260]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz