Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.05.2020
NázevJacpot Cup Jahoda
RozhodčíHála Jan
Počet hráčů13
Typ turnajeJC Žatec Jahoda
MístoJahoda, Zatec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Androvič Josef [CZE055187]
Čížek František [CZE047354]
Čížek Zdeněk [CZE002288]
Farkota Jiří [CZE016668]
Hála Jan [CZE044956]
Hlaváček Petr [CZE058547]
Hrubý Michal [CZE065069]
Hudcová Oldřiška [CZE062883]
Scheibal Lukáš [CZE062568]
Srp Josef [CZE051059]
Šedivý Petr [CZE064595]
Zábranský Antonín [CZE061175]
Zeinert Petr [CZE017263]
1Jacpot Cup Jahoda
Žádné utkání
2Jacpot Cup Jahoda
Žádné utkání
  •  Srp Josef0
  • Hála Jan0
    Srp Josef1
  •  
  • Androvič Josef0
    Hála Jan1
  •  
  • Androvič Josef1
    Farkota Jiří0
  •  
  • Hála Jan1
    Zábranský Antonín0
  •  
  • Čížek Zdeněk0
    Androvič Josef1
  •  
  • Hála Jan1
    Hlaváček Petr0
  •  
  • Čížek František0
    Čížek Zdeněk1
  •  
  • Šedivý Petr0
    Androvič Josef1
  •  
  • Zeinert Petr0
    Hála Jan1
  •  
  • Hrubý Michal0
    Hlaváček Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Čížek František1
  •  
  • Hudcová Oldřiška0
    Šedivý Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Zeinert Petr1
  •  
  • Hrubý Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Hlaváček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Scheibal Lukáš1
    Čížek František0
  •  
  • Farkota Jiří1
    Hudcová Oldřiška0
  •  
  • Hála Jan1
    Šedivý Petr0
  •  
  • Zábranský Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Androvič Josef1
    Zeinert Petr0
  •  
  • Hrubý Michal0
    Srp Josef1
  •  
  • Čížek Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Hlaváček Petr0
    Scheibal Lukáš1
  •  
  • Farkota Jiří1
    Hála Jan0
  •  
  • Zábranský Antonín1
    Androvič Josef0
  •  
  • Srp Josef1
    Čížek Zdeněk0
  •  
  • Scheibal Lukáš1
    Farkota Jiří0
  •  
  • Zábranský Antonín0
    Srp Josef1
  •  
  • Scheibal Lukáš1
    Srp Josef0
  •  
  • Scheibal Lukáš1
    Srp Josef0
  •  
  •  Scheibal Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Scheibal Lukáš [CZE062568]
2.Srp Josef [CZE051059]
3.Hála Jan [CZE044956]
4.Androvič Josef [CZE055187]
5.Farkota Jiří [CZE016668]
5.Zábranský Antonín [CZE061175]
7.Čížek Zdeněk [CZE002288]
7.Hlaváček Petr [CZE058547]
9.Hrubý Michal [CZE065069]
9.Zeinert Petr [CZE017263]
9.Šedivý Petr [CZE064595]
9.Čížek František [CZE047354]
13.Hudcová Oldřiška [CZE062883]
#Hráč nebo pár
1.Scheibal Lukáš [CZE062568]
2.Srp Josef [CZE051059]
3.Hála Jan [CZE044956]
4.Androvič Josef [CZE055187]
5.Farkota Jiří [CZE016668]
5.Zábranský Antonín [CZE061175]
7.Čížek Zdeněk [CZE002288]
7.Hlaváček Petr [CZE058547]
9.Hrubý Michal [CZE065069]
9.Zeinert Petr [CZE017263]
9.Šedivý Petr [CZE064595]
9.Čížek František [CZE047354]
13.Hudcová Oldřiška [CZE062883]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz