Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.03.2020
NázevŠpuntbar jc
RozhodčíMikolášek Jiří
Počet hráčů15
Typ turnajeJC Most Špunt Bar
MístoŠpunt Bar, Most
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bečka Miloš [CZE039397]
Černá Růžena [CZE066056]
Hájek Petr [CZE034602]
Hanuš Tomáš [CZE027384]
Jonášová Lenka [CZE064741]
Kotner Karel [CZE043433]
Machytka Radek [CZE051063]
Müller Josef [CZE046138]
Müller Michal [CZE047851]
Munzig Daniel [CZE064919]
Palička Petr [CZE037817]
Poljanský Ivo [CZE000841]
Svoboda Jiří [CZE000443]
Sýkora Václav [CZE063181]
Vandas Michal [CZE063536]
1Špuntbar jc
Žádné utkání
2Špuntbar jc
Žádné utkání
  •  Poljanský Ivo0
  • Poljanský Ivo2
    Hájek Petr1
  •  
  • Poljanský Ivo2
    Palička Petr0
  •  
  • Poljanský Ivo2
    Müller Josef0
  •  
  • Sýkora Václav0
    Palička Petr2
  •  
  • Poljanský Ivo2
    Černá Růžena0
  •  
  • Hanuš Tomáš0
    Sýkora Václav2
  •  
  • Müller Michal0
    Poljanský Ivo2
  •  
  • Černá Růžena2
    Machytka Radek1
  •  
  • Svoboda Jiří1
    Hanuš Tomáš2
  •  
  • Munzig Daniel1
    Sýkora Václav2
  •  
  • Volný_los0
    Müller Michal1
  •  
  • Černá Růžena2
    Jonášová Lenka1
  •  
  • Svoboda Jiří2
    Vandas Michal1
  •  
  • Munzig Daniel2
    Bečka Miloš0
  •  
  • Sýkora Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Müller Michal1
    Hájek Petr2
  •  
  • Hanuš Tomáš2
    Černá Růžena0
  •  
  • Jonášová Lenka0
    Müller Josef2
  •  
  • Svoboda Jiří1
    Machytka Radek2
  •  
  • Palička Petr2
    Vandas Michal0
  •  
  • Kotner Karel2
    Munzig Daniel0
  •  
  • Poljanský Ivo2
    Bečka Miloš0
  •  
  • Sýkora Václav1
    Hájek Petr2
  •  
  • Hanuš Tomáš1
    Müller Josef2
  •  
  • Machytka Radek0
    Palička Petr2
  •  
  • Kotner Karel2
    Poljanský Ivo1
  •  
  • Hájek Petr2
    Müller Josef0
  •  
  • Palička Petr1
    Kotner Karel2
  •  
  • Hájek Petr0
    Kotner Karel2
  •  
  • Kotner Karel0
    Poljanský Ivo2
  •  
  •  Poljanský Ivo0
#Hráč nebo pár
1.Poljanský Ivo [CZE000841]
2.Kotner Karel [CZE043433]
3.Hájek Petr [CZE034602]
4.Palička Petr [CZE037817]
5.Müller Josef [CZE046138]
5.Sýkora Václav [CZE063181]
7.Černá Růžena [CZE066056]
7.Hanuš Tomáš [CZE027384]
9.Munzig Daniel [CZE064919]
9.Svoboda Jiří [CZE000443]
9.Machytka Radek [CZE051063]
9.Müller Michal [CZE047851]
13.Jonášová Lenka [CZE064741]
13.Vandas Michal [CZE063536]
13.Bečka Miloš [CZE039397]
#Hráč nebo pár
1.Poljanský Ivo [CZE000841]
2.Kotner Karel [CZE043433]
3.Hájek Petr [CZE034602]
4.Palička Petr [CZE037817]
5.Müller Josef [CZE046138]
5.Sýkora Václav [CZE063181]
7.Černá Růžena [CZE066056]
7.Hanuš Tomáš [CZE027384]
9.Munzig Daniel [CZE064919]
9.Svoboda Jiří [CZE000443]
9.Machytka Radek [CZE051063]
9.Müller Michal [CZE047851]
13.Jonášová Lenka [CZE064741]
13.Vandas Michal [CZE063536]
13.Bečka Miloš [CZE039397]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz