Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.03.2020
Názevjackpot 1
RozhodčíSurma Stanislav
Počet hráčů23
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoU Lenina, Havířov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Babušík Radek [CZE047212]
Bajer Michael [CZE055576]
Balharová Natálie [CZE067061]
Burkot Jan [CZE067060]
Červík Ondřej [CZE057355]
Dík Břetislav [CZE000386]
Dolíška Filip [CZE054104]
Duda Petr [CZE065574]
Foltýn Jiří [CZE002991]
Grichwaldszký Pavel [CZE032966]
Kaniok Roman [CZE046381]
Kořínek Martin [CZE067062]
Koudela Marek [CZE003648]
Miklas Matěj [CZE058830]
Polyák Marek [CZE056682]
Rambousek Lukáš [CZE040745]
Skřivánek Michal [CZE062111]
Surma Stanislav [CZE001546]
Szilasi Tomáš [CZE008060]
Tiahniboková Dita [CZE038924]
Tichý Jan [CZE039856]
Trnka Václav [CZE065668]
Wolný Tomáš [CZE032967]
1jackpot 1
Žádné utkání
2jackpot 1
Žádné utkání
3jackpot 1
Žádné utkání
  •  Surma Stanislav0
  • Surma Stanislav1
    Foltýn Jiří0
  •  
  • Wolný Tomáš0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Dík Břetislav0
    Wolný Tomáš1
  •  
  • Polyák Marek0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Dík Břetislav1
    Babušík Radek0
  •  
  • Polyák Marek1
    Burkot Jan0
  •  
  • Dík Břetislav1
    Dolíška Filip0
  •  
  • Babušík Radek1
    Trnka Václav0
  •  
  • Duda Petr0
    Polyák Marek1
  •  
  • Burkot Jan1
    Červík Ondřej0
  •  
  • Tichý Jan0
    Dík Břetislav1
  •  
  • Babušík Radek1
    Miklas Matěj0
  •  
  • Duda Petr1
    Kořínek Martin0
  •  
  • Burkot Jan1
    Balharová Natálie0
  •  
  • Skřivánek Michal0
    Tichý Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Dík Břetislav1
  •  
  • Babušík Radek1
    Tiahniboková Dita0
  •  
  • Miklas Matěj1
    Kaniok Roman0
  •  
  • Rambousek Lukáš0
    Duda Petr1
  •  
  • Kořínek Martin1
    Szilasi Tomáš0
  •  
  • Koudela Marek0
    Burkot Jan1
  •  
  • Balharová Natálie1
    Grichwaldszký Pavel0
  •  
  • Volný_los0
    Skřivánek Michal1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Babušík Radek1
  •  
  • Miklas Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Rambousek Lukáš1
  •  
  • Kořínek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Koudela Marek1
  •  
  • Balharová Natálie1
    Volný_los0
  •  
  • Grichwaldszký Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Skřivánek Michal0
    Foltýn Jiří1
  •  
  • Trnka Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Burkot Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Szilasi Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Dolíška Filip1
    Babušík Radek0
  •  
  • Duda Petr1
    Miklas Matěj0
  •  
  • Surma Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Wolný Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kaniok Roman1
    Rambousek Lukáš0
  •  
  • Kořínek Martin0
    Tiahniboková Dita1
  •  
  • Červík Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Bajer Michael1
    Volný_los0
  •  
  • Koudela Marek0
    Dík Břetislav1
  •  
  • Balharová Natálie0
    Polyák Marek1
  •  
  • Tichý Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Grichwaldszký Pavel0
    Foltýn Jiří1
  •  
  • Trnka Václav1
    Burkot Jan0
  •  
  • Szilasi Tomáš0
    Dolíška Filip1
  •  
  • Duda Petr0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Wolný Tomáš1
    Kaniok Roman0
  •  
  • Tiahniboková Dita0
    Červík Ondřej1
  •  
  • Bajer Michael1
    Dík Břetislav0
  •  
  • Polyák Marek1
    Tichý Jan0
  •  
  • Foltýn Jiří1
    Trnka Václav0
  •  
  • Dolíška Filip0
    Surma Stanislav1
  •  
  • Wolný Tomáš1
    Červík Ondřej0
  •  
  • Bajer Michael1
    Polyák Marek0
  •  
  • Foltýn Jiří1
    Surma Stanislav0
  •  
  • Wolný Tomáš0
    Bajer Michael1
  •  
  • Foltýn Jiří0
    Bajer Michael1
  •  
  • Bajer Michael1
    Surma Stanislav0
  •  
  •  Bajer Michael0
#Hráč nebo pár
1.Bajer Michael [CZE055576]
2.Surma Stanislav [CZE001546]
3.Foltýn Jiří [CZE002991]
4.Wolný Tomáš [CZE032967]
5.Dík Břetislav [CZE000386]
5.Polyák Marek [CZE056682]
7.Babušík Radek [CZE047212]
7.Burkot Jan [CZE067060]
9.Červík Ondřej [CZE057355]
9.Duda Petr [CZE065574]
9.Trnka Václav [CZE065668]
9.Dolíška Filip [CZE054104]
13.Balharová Natálie [CZE067061]
13.Kořínek Martin [CZE067062]
13.Miklas Matěj [CZE058830]
13.Tichý Jan [CZE039856]
17.Grichwaldszký Pavel [CZE032966]
17.Koudela Marek [CZE003648]
17.Szilasi Tomáš [CZE008060]
17.Rambousek Lukáš [CZE040745]
17.Kaniok Roman [CZE046381]
17.Tiahniboková Dita [CZE038924]
17.Skřivánek Michal [CZE062111]
#Hráč nebo pár
1.Bajer Michael [CZE055576]
2.Surma Stanislav [CZE001546]
3.Foltýn Jiří [CZE002991]
4.Wolný Tomáš [CZE032967]
5.Dík Břetislav [CZE000386]
5.Polyák Marek [CZE056682]
7.Babušík Radek [CZE047212]
7.Burkot Jan [CZE067060]
9.Červík Ondřej [CZE057355]
9.Duda Petr [CZE065574]
9.Trnka Václav [CZE065668]
9.Dolíška Filip [CZE054104]
13.Balharová Natálie [CZE067061]
13.Kořínek Martin [CZE067062]
13.Miklas Matěj [CZE058830]
13.Tichý Jan [CZE039856]
17.Grichwaldszký Pavel [CZE032966]
17.Koudela Marek [CZE003648]
17.Szilasi Tomáš [CZE008060]
17.Rambousek Lukáš [CZE040745]
17.Kaniok Roman [CZE046381]
17.Tiahniboková Dita [CZE038924]
17.Skřivánek Michal [CZE062111]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz