Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 02.04.2019 |
Název | útpav |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 16 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Hamrozi Tomáš [CZE023441] | |
Hránek Pavel [CZE019815] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Louda Petr [CZE006905] | |
Mačura Lumír [CZE018055] | |
Milý Jakub [CZE060060] | |
Patka Pavel [CZE061371] | |
Rajtmajer Marek [CZE053252] | |
Řehoř Martin [CZE057724] | |
Schořová Barbora [CZE059755] | |
Štruncová Michaela [CZE037119] | |
Tomáš Daniel [CZE037174] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] | |
Zoubek Václav [CZE020260] | |
Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179] |
- Hránek Pavel0
Hránek Pavel 1 Hamrozi Tomáš 0
Hránek Pavel 1 Louda Petr 0
Vorlíček Petr 0 Hránek Pavel 1 Mačura Lumír 0 Louda Petr 1
Vorlíček Petr 1 Tomáš Daniel 0 Jandík Vladimír 0 Mačura Lumír 1
Vorlíček Petr 1 Beran Lukáš 0 Tomáš Daniel 1 Zoubek Václav 0 Schořová Barbora 0 Jandík Vladimír 1 Rajtmajer Marek 0 Mačura Lumír 1
Patka Pavel 0 Vorlíček Petr 1 Štruncová Michaela 0 Tomáš Daniel 1 Schořová Barbora 1 Milý Jakub 0 Rajtmajer Marek 1 Zoubková Hlinková Lucie 0
Hamrozi Tomáš 1 Patka Pavel 0 Vorlíček Petr 0 Mačura Lumír 1 Jandík Vladimír 1 Štruncová Michaela 0 Tomáš Daniel 0 Hránek Pavel 1 Louda Petr 1 Schořová Barbora 0 Milý Jakub 0 Zoubek Václav 1 Beran Lukáš 1 Rajtmajer Marek 0 Zoubková Hlinková Lucie 0 Řehoř Martin 1
Hamrozi Tomáš 1 Mačura Lumír 0 Jandík Vladimír 0 Hránek Pavel 1 Louda Petr 1 Zoubek Václav 0 Beran Lukáš 0 Řehoř Martin 1
Hamrozi Tomáš 1 Hránek Pavel 0 Louda Petr 0 Řehoř Martin 1
Hamrozi Tomáš 0 Řehoř Martin 1
Hránek Pavel 0 Řehoř Martin 1
- Řehoř Martin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řehoř Martin [CZE057724] |
2. | Hránek Pavel [CZE019815] |
3. | Hamrozi Tomáš [CZE023441] |
4. | Louda Petr [CZE006905] |
5. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
5. | Mačura Lumír [CZE018055] |
7. | Tomáš Daniel [CZE037174] |
7. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
9. | Rajtmajer Marek [CZE053252] |
9. | Schořová Barbora [CZE059755] |
9. | Zoubek Václav [CZE020260] |
9. | Beran Lukáš [CZE007552] |
13. | Patka Pavel [CZE061371] |
13. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
13. | Milý Jakub [CZE060060] |
13. | Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Řehoř Martin [CZE057724] |
2. | Hránek Pavel [CZE019815] |
3. | Hamrozi Tomáš [CZE023441] |
4. | Louda Petr [CZE006905] |
5. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
5. | Mačura Lumír [CZE018055] |
7. | Tomáš Daniel [CZE037174] |
7. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
9. | Rajtmajer Marek [CZE053252] |
9. | Schořová Barbora [CZE059755] |
9. | Zoubek Václav [CZE020260] |
9. | Beran Lukáš [CZE007552] |
13. | Patka Pavel [CZE061371] |
13. | Štruncová Michaela [CZE037119] |
13. | Milý Jakub [CZE060060] |
13. | Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179] |
Tento turnaj nemá přihlášky online