Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.04.2019
Názevútšvýc
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů16
Typ turnajeÚterní šipkování v OKU
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beran Lukáš [CZE007552]
Hamrozi Tomáš [CZE023441]
Hránek Pavel [CZE019815]
Jandík Vladimír [CZE057511]
Louda Petr [CZE006905]
Mačura Lumír [CZE018055]
Milý Jakub [CZE060060]
Patka Pavel [CZE061371]
Rajtmajer Marek [CZE053252]
Řehoř Martin [CZE057724]
Schořová Barbora [CZE059755]
Štruncová Michaela [CZE037119]
Tomáš Daniel [CZE037174]
Vorlíček Petr [CZE006113]
Zoubek Václav [CZE020260]
Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
  • 1

  • Schořová Barbora2
    Štruncová Michaela1
  •  
  • Tomáš Daniel0
    Řehoř Martin3
  •  
  • Hamrozi Tomáš3
    Milý Jakub0
  •  
  • Vorlíček Petr2
    Rajtmajer Marek1
  •  
  • Louda Petr2
    Mačura Lumír1
  •  
  • Beran Lukáš2
    Jandík Vladimír1
  •  
  • Hránek Pavel3
    Zoubková Hlinková Lucie0
  •  
  • Patka Pavel1
    Zoubek Václav2
  •  
  • 2

  • Patka Pavel0
    Zoubková Hlinková Lucie3
  •  
  • Jandík Vladimír1
    Mačura Lumír2
  •  
  • Rajtmajer Marek2
    Milý Jakub1
  •  
  • Tomáš Daniel0
    Štruncová Michaela3
  •  
  • Zoubek Václav1
    Hránek Pavel2
  •  
  • Beran Lukáš2
    Louda Petr1
  •  
  • Vorlíček Petr0
    Hamrozi Tomáš3
  •  
  • Řehoř Martin3
    Schořová Barbora0
  •  
  • 3

  • Patka Pavel0
    Jandík Vladimír3
  •  
  • Milý Jakub2
    Tomáš Daniel1
  •  
  • Zoubek Václav1
    Mačura Lumír2
  •  
  • Zoubková Hlinková Lucie0
    Louda Petr3
  •  
  • Rajtmajer Marek2
    Štruncová Michaela1
  •  
  • Vorlíček Petr3
    Schořová Barbora0
  •  
  • Hránek Pavel1
    Beran Lukáš2
  •  
  • Hamrozi Tomáš2
    Řehoř Martin1
  •  
  • 4

  • Patka Pavel0
    Tomáš Daniel3
  •  
  • Zoubek Václav3
    Zoubková Hlinková Lucie0
  •  
  • Jandík Vladimír3
    Štruncová Michaela0
  •  
  • Milý Jakub2
    Schořová Barbora1
  •  
  • Hránek Pavel2
    Mačura Lumír1
  •  
  • Louda Petr3
    Rajtmajer Marek0
  •  
  • Vorlíček Petr0
    Řehoř Martin3
  •  
  • Hamrozi Tomáš3
    Beran Lukáš0
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Hamrozi Tomáš [CZE023441],112668
2.Řehoř Martin [CZE057724],102347
3.Louda Petr [CZE006905],92042
4.Hránek Pavel [CZE019815],82241
5.Jandík Vladimír [CZE057511],81830
6.Zoubek Václav [CZE020260],71825
7.Beran Lukáš [CZE007552],63650
8.Mačura Lumír [CZE018055],63247
9.Vorlíček Petr [CZE006113],52919
10.Rajtmajer Marek [CZE053252],52425
11.Milý Jakub [CZE060060],52319
12.Štruncová Michaela [CZE037119],52020
13.Tomáš Daniel [CZE037174],4218
14.Schořová Barbora [CZE059755],32515
15.Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179],3253
16.Patka Pavel [CZE061371],1227

#Hráč/iBodyBSBH
1.Hamrozi Tomáš [CZE023441],112668
2.Řehoř Martin [CZE057724],102347
3.Louda Petr [CZE006905],92042
4.Hránek Pavel [CZE019815],82241
5.Jandík Vladimír [CZE057511],81830
6.Zoubek Václav [CZE020260],71825
7.Beran Lukáš [CZE007552],63650
8.Mačura Lumír [CZE018055],63247
9.Vorlíček Petr [CZE006113],52919
10.Rajtmajer Marek [CZE053252],52425
11.Milý Jakub [CZE060060],52319
12.Štruncová Michaela [CZE037119],52020
13.Tomáš Daniel [CZE037174],4218
14.Schořová Barbora [CZE059755],32515
15.Zoubková Hlinková Lucie [CZE038179],3253
16.Patka Pavel [CZE061371],1227
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz