Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.04.2019
NázevČDS CUP, Olomouc I. 8. Kolo
RozhodčíKrálík Martin
Počet hráčů13
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Beníček Jakub [CZE024566]
Čaník Marek [CZE059320]
Holík Vladimír [CZE062976]
Kohoutek Jiří [CZE041327]
Králík Martin [CZE053579]
Přidal Petr [CZE024692]
Revťák Ladislav [CZE056944]
Skopalík Zbyněk [CZE004213]
Šurkal Martin [CZE060062]
Tomík Marek [CZE060482]
Vala Kamil [CZE056053]
Veselý Pavel [CZE057565]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2ČDS CUP, Olomouc I. 8. Kolo
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Beníček Jakub0
  • Beníček Jakub1
    Šurkal Martin0
  •  
  • Přidal Petr0
    Beníček Jakub1
  •  
  • Přidal Petr1
    Tomík Marek0
  •  
  • Beníček Jakub1
    Benda Lukáš0
  •  
  • Kohoutek Jiří0
    Přidal Petr1
  •  
  • Králík Martin0
    Beníček Jakub1
  •  
  • Revťák Ladislav0
    Kohoutek Jiří1
  •  
  • Veselý Pavel0
    Přidal Petr1
  •  
  • Králík Martin1
    Vala Kamil0
  •  
  • Beníček Jakub1
    Čaník Marek0
  •  
  • Volný_los0
    Revťák Ladislav1
  •  
  • Veselý Pavel1
    Holík Vladimír0
  •  
  • Volný_los0
    Králík Martin1
  •  
  • Beníček Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Čaník Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Revťák Ladislav0
    Šurkal Martin1
  •  
  • Veselý Pavel0
    Tomík Marek1
  •  
  • Holík Vladimír0
    Vala Kamil1
  •  
  • Přidal Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Skopalík Zbyněk1
    Králík Martin0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Beníček Jakub0
  •  
  • Kohoutek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Čaník Marek0
    Šurkal Martin1
  •  
  • Tomík Marek1
    Vala Kamil0
  •  
  • Přidal Petr0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  • Benda Lukáš1
    Kohoutek Jiří0
  •  
  • Šurkal Martin1
    Tomík Marek0
  •  
  • Skopalík Zbyněk1
    Benda Lukáš0
  •  
  • Šurkal Martin0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  • Beníček Jakub0
    Skopalík Zbyněk1
  •  
  •  Skopalík Zbyněk0
#Hráč nebo pár
1.Skopalík Zbyněk [CZE004213]
2.Beníček Jakub [CZE024566]
3.Šurkal Martin [CZE060062]
4.Přidal Petr [CZE024692]
5.Tomík Marek [CZE060482]
5.Benda Lukáš [CZE043587]
7.Kohoutek Jiří [CZE041327]
7.Králík Martin [CZE053579]
9.Čaník Marek [CZE059320]
9.Vala Kamil [CZE056053]
9.Veselý Pavel [CZE057565]
9.Revťák Ladislav [CZE056944]
13.Holík Vladimír [CZE062976]
#Hráč nebo pár
1.Skopalík Zbyněk [CZE004213]
2.Beníček Jakub [CZE024566]
3.Šurkal Martin [CZE060062]
4.Přidal Petr [CZE024692]
5.Tomík Marek [CZE060482]
5.Benda Lukáš [CZE043587]
7.Kohoutek Jiří [CZE041327]
7.Králík Martin [CZE053579]
9.Čaník Marek [CZE059320]
9.Vala Kamil [CZE056053]
9.Veselý Pavel [CZE057565]
9.Revťák Ladislav [CZE056944]
13.Holík Vladimír [CZE062976]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz