Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.03.2019
NázevXY
RozhodčíSvoboda Libor
Počet hráčů18
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoNa Puškvorci, Velké Svatoňovice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čihák Martin [CZE008323]
Farská Jana [CZE024452]
Knap Martin [CZE046848]
Korda Milan [CZE034890]
Kordová Romana [CZE038396]
Mann Josef [CZE038392]
Mikunda Aleš [CZE002584]
Neumann Luboš [CZE042401]
Plíšek Jakub [CZE050158]
Prouza Jiří [CZE058288]
Svoboda Libor [CZE026803]
Svobodová Adéla [CZE057101]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Svobodová Eliška [CZE057102]
Tomcsányi Aleš [CZE047362]
Vít Jan [CZE033577]
Vladyka Petr [CZE037284]
Vylíčil Ondřej [CZE002896]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  •  Vylíčil Ondřej0
  • Vylíčil Ondřej2
    Svobodová Andrea1
  •  
  • Vylíčil Ondřej1
    Vladyka Petr0
  •  
  • Svoboda Libor0
    Vylíčil Ondřej1
  •  
  • Svobodová Adéla0
    Vladyka Petr1
  •  
  • Svoboda Libor1
    Mikunda Aleš0
  •  
  • Svobodová Adéla1
    Svobodová Eliška0
  •  
  • Korda Milan0
    Svoboda Libor1
  •  
  • Mikunda Aleš2
    Mann Josef0
  •  
  • Tomcsányi Aleš0
    Svobodová Adéla1
  •  
  • Svobodová Eliška2
    Vít Jan1
  •  
  • Korda Milan1
    Kordová Romana0
  •  
  • Mikunda Aleš1
    Farská Jana0
  •  
  • Tomcsányi Aleš1
    Čihák Martin0
  •  
  • Prouza Jiří0
    Svobodová Eliška1
  •  
  • Korda Milan1
    Neumann Luboš0
  •  
  • Volný_los0
    Kordová Romana1
  •  
  • Volný_los0
    Mikunda Aleš1
  •  
  • Volný_los0
    Farská Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Tomcsányi Aleš1
  •  
  • Volný_los0
    Čihák Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Prouza Jiří1
  •  
  • Svobodová Eliška1
    Knap Martin0
  •  
  • Volný_los0
    Korda Milan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Svobodová Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Vladyka Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Knap Martin2
    Korda Milan0
  •  
  • Prouza Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Mann Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Čihák Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Tomcsányi Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Vít Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Farská Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Vylíčil Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Mikunda Aleš1
    Volný_los0
  •  
  • Plíšek Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Kordová Romana1
    Volný_los0
  •  
  • Svobodová Adéla1
    Svobodová Eliška0
  •  
  • Neumann Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Vladyka Petr1
    Knap Martin0
  •  
  • Prouza Jiří0
    Mann Josef1
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Čihák Martin0
  •  
  • Svoboda Libor1
    Tomcsányi Aleš0
  •  
  • Vít Jan1
    Farská Jana0
  •  
  • Vylíčil Ondřej1
    Mikunda Aleš0
  •  
  • Plíšek Jakub1
    Kordová Romana0
  •  
  • Svobodová Adéla1
    Neumann Luboš0
  •  
  • Vladyka Petr1
    Mann Josef0
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Svoboda Libor0
  •  
  • Vít Jan0
    Vylíčil Ondřej1
  •  
  • Plíšek Jakub2
    Svobodová Adéla1
  •  
  • Vladyka Petr0
    Svobodová Andrea1
  •  
  • Vylíčil Ondřej1
    Plíšek Jakub0
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Plíšek Jakub1
  •  
  • Plíšek Jakub0
    Vylíčil Ondřej1
  •  
  •  Vylíčil Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Vylíčil Ondřej [CZE002896]
2.Plíšek Jakub [CZE050158]
3.Svobodová Andrea [CZE026800]
4.Vladyka Petr [CZE037284]
5.Svoboda Libor [CZE026803]
5.Svobodová Adéla [CZE057101]
7.Mikunda Aleš [CZE002584]
7.Svobodová Eliška [CZE057102]
9.Vít Jan [CZE033577]
9.Tomcsányi Aleš [CZE047362]
9.Mann Josef [CZE038392]
9.Korda Milan [CZE034890]
13.Kordová Romana [CZE038396]
13.Farská Jana [CZE024452]
13.Čihák Martin [CZE008323]
13.Prouza Jiří [CZE058288]
17.Neumann Luboš [CZE042401]
17.Knap Martin [CZE046848]
#Hráč nebo pár
1.Vylíčil Ondřej [CZE002896]
2.Plíšek Jakub [CZE050158]
3.Svobodová Andrea [CZE026800]
4.Vladyka Petr [CZE037284]
5.Svoboda Libor [CZE026803]
5.Svobodová Adéla [CZE057101]
7.Mikunda Aleš [CZE002584]
7.Svobodová Eliška [CZE057102]
9.Vít Jan [CZE033577]
9.Tomcsányi Aleš [CZE047362]
9.Mann Josef [CZE038392]
9.Korda Milan [CZE034890]
13.Kordová Romana [CZE038396]
13.Farská Jana [CZE024452]
13.Čihák Martin [CZE008323]
13.Prouza Jiří [CZE058288]
17.Neumann Luboš [CZE042401]
17.Knap Martin [CZE046848]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz