Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.03.2019
NázevVelikonoční Memoriál
RozhodčíKuneš Karel
Počet hráčů20
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoOprechtice, Oprechtice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Badín Jaroslav [CZE000008]
Drsek Josef [CZE048191]
Formánek Marek [CZE015255]
Jakl Marek [CZE009912]
Jaklová Jitka [CZE027531]
Kantner Josef [CZE003449]
Krejčíř Josef [CZE000877]
Krejčířová Jaroslava [CZE000473]
Kuneš Karel [CZE004011]
Mičulka Daniel [CZE021816]
Moščák Jiří [CZE001131]
Pokorný David [CZE044298]
Šidvic Luděk [CZE013989]
Šindelář Petr [CZE061849]
Šťastný Karel [CZE040619]
Trůbl Marek [CZE051169]
Varga Bedřich [CZE053338]
Veselý Milan [CZE007110]
Vlčková Eva [CZE023234]
Vránová Dana [CZE027068]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2Velikonoční Memoriál
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Pokorný David0
  • Mičulka Daniel0
    Pokorný David1
  •  
  • Badín Jaroslav0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Veselý Milan0
    Badín Jaroslav1
  •  
  • Drsek Josef0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Jakl Marek0
    Veselý Milan1
  •  
  • Šťastný Karel0
    Drsek Josef1
  •  
  • Jakl Marek1
    Vránová Dana0
  •  
  • Veselý Milan1
    Kuneš Karel0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Krejčíř Josef0
  •  
  • Drsek Josef1
    Šindelář Petr0
  •  
  • Formánek Marek0
    Jakl Marek1
  •  
  • Veselý Milan1
    Šidvic Luděk0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Jaklová Jitka0
  •  
  • Moščák Jiří0
    Drsek Josef1
  •  
  • Varga Bedřich0
    Formánek Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Jakl Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Veselý Milan1
  •  
  • Vlčková Eva0
    Šidvic Luděk1
  •  
  • Šťastný Karel1
    Krejčířová Jaroslava0
  •  
  • Volný_los0
    Jaklová Jitka1
  •  
  • Volný_los0
    Moščák Jiří1
  •  
  • Drsek Josef1
    Trůbl Marek0
  •  
  • Volný_los0
    Varga Bedřich1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Vlčková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Drsek Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Trůbl Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Varga Bedřich0
    Kuneš Karel1
  •  
  • Moščák Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný David1
    Volný_los0
  •  
  • Jaklová Jitka1
    Volný_los0
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Vránová Dana1
    Vlčková Eva0
  •  
  • Krejčířová Jaroslava1
    Volný_los0
  •  
  • Šidvic Luděk1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastný Karel0
    Badín Jaroslav1
  •  
  • Šindelář Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Krejčíř Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Jakl Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Kantner Josef1
    Drsek Josef0
  •  
  • Formánek Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Trůbl Marek0
    Kuneš Karel1
  •  
  • Moščák Jiří0
    Pokorný David1
  •  
  • Jaklová Jitka0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Vránová Dana1
    Krejčířová Jaroslava0
  •  
  • Šidvic Luděk0
    Badín Jaroslav1
  •  
  • Šindelář Petr1
    Veselý Milan0
  •  
  • Krejčíř Josef1
    Jakl Marek0
  •  
  • Kantner Josef1
    Formánek Marek0
  •  
  • Kuneš Karel0
    Pokorný David1
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Vránová Dana0
  •  
  • Badín Jaroslav1
    Šindelář Petr0
  •  
  • Krejčíř Josef0
    Kantner Josef1
  •  
  • Pokorný David1
    Mičulka Daniel0
  •  
  • Badín Jaroslav0
    Kantner Josef1
  •  
  • Pokorný David0
    Kantner Josef1
  •  
  • Kantner Josef1
    Pokorný David0
  •  
  •  Kantner Josef0
#Hráč nebo pár
1.Kantner Josef [CZE003449]
2.Pokorný David [CZE044298]
3.Mičulka Daniel [CZE021816]
4.Badín Jaroslav [CZE000008]
5.Drsek Josef [CZE048191]
5.Veselý Milan [CZE007110]
7.Šťastný Karel [CZE040619]
7.Jakl Marek [CZE009912]
9.Šindelář Petr [CZE061849]
9.Krejčíř Josef [CZE000877]
9.Kuneš Karel [CZE004011]
9.Vránová Dana [CZE027068]
13.Formánek Marek [CZE015255]
13.Šidvic Luděk [CZE013989]
13.Jaklová Jitka [CZE027531]
13.Moščák Jiří [CZE001131]
17.Varga Bedřich [CZE053338]
17.Trůbl Marek [CZE051169]
17.Krejčířová Jaroslava [CZE000473]
17.Vlčková Eva [CZE023234]
#Hráč nebo pár
1.Kantner Josef [CZE003449]
2.Pokorný David [CZE044298]
3.Mičulka Daniel [CZE021816]
4.Badín Jaroslav [CZE000008]
5.Drsek Josef [CZE048191]
5.Veselý Milan [CZE007110]
7.Šťastný Karel [CZE040619]
7.Jakl Marek [CZE009912]
9.Šindelář Petr [CZE061849]
9.Krejčíř Josef [CZE000877]
9.Kuneš Karel [CZE004011]
9.Vránová Dana [CZE027068]
13.Formánek Marek [CZE015255]
13.Šidvic Luděk [CZE013989]
13.Jaklová Jitka [CZE027531]
13.Moščák Jiří [CZE001131]
17.Varga Bedřich [CZE053338]
17.Trůbl Marek [CZE051169]
17.Krejčířová Jaroslava [CZE000473]
17.Vlčková Eva [CZE023234]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz