Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.02.2020
NázevOmega 1
RozhodčíOpěla Robin
Počet hráčů21
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoOmega, Frýdek Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brychlec Lukáš [CZE060192]
Bušo Ondřej [CZE066968]
Dias Michal [CZE062979]
Dunaj Milan [CZE054131]
Flegr Jan [CZE057430]
Gregor Zdeněk [CZE053199]
Hlisníkovský David [CZE060732]
Kandl Martin [CZE051797]
Kněžík Radim [CZE054712]
Kněžíková Silva [CZE054722]
Kollár Jan [CZE001028]
Kozel Petr [CZE007220]
Krakovská Helena [CZE064153]
Malíková Naděžda [CZE046859]
Mer Tomáš [CZE018073]
Novák Vlastimil [CZE066873]
Opěla Robin [CZE057429]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Slanina Jaroslav [CZE052501]
Šesták Václav [CZE008752]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
1Omega 1
Žádné utkání
2Omega 1
Žádné utkání
3Omega 1
Žádné utkání
  •  Kollár Jan0
  • Kollár Jan1
    Kněžík Radim0
  •  
  • Dunaj Milan0
    Kollár Jan1
  •  
  • Dunaj Milan1
    Novák Vlastimil0
  •  
  • Kollár Jan1
    Kozel Petr0
  •  
  • Opěla Robin0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Kollár Jan1
    Hlisníkovský David0
  •  
  • Bušo Ondřej0
    Opěla Robin1
  •  
  • Dias Michal0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Kollár Jan1
    Slanina Jaroslav0
  •  
  • Hlisníkovský David1
    Kandl Martin0
  •  
  • Gregor Zdeněk0
    Bušo Ondřej1
  •  
  • Dias Michal1
    Flegr Jan0
  •  
  • Kollár Jan1
    Krakovská Helena0
  •  
  • Hlisníkovský David1
    Šesták Václav0
  •  
  • Gregor Zdeněk1
    Brychlec Lukáš0
  •  
  • Volný_los0
    Bušo Ondřej1
  •  
  • Dias Michal1
    Malíková Naděžda0
  •  
  • Mer Tomáš0
    Flegr Jan1
  •  
  • Kollár Jan1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Volný_los0
    Krakovská Helena1
  •  
  • Volný_los0
    Hlisníkovský David1
  •  
  • Kněžíková Silva0
    Šesták Václav1
  •  
  • Volný_los0
    Gregor Zdeněk1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Dias Michal1
  •  
  • Mer Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kollár Jan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kněžíková Silva1
    Volný_los0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Gregor Zdeněk0
    Šesták Václav1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Volný_los0
  •  
  • Hlisníkovský David1
    Volný_los0
  •  
  • Krakovská Helena1
    Volný_los0
  •  
  • Dias Michal0
    Kozel Petr1
  •  
  • Opěla Robin1
    Mer Tomáš0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Novák Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Flegr Jan1
    Kollár Jan0
  •  
  • Kandl Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Malíková Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Bušo Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Slanina Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Brychlec Lukáš1
    Kněžíková Silva0
  •  
  • Kněžík Radim1
    Volný_los0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Šesták Václav0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Hlisníkovský David0
  •  
  • Krakovská Helena0
    Kozel Petr1
  •  
  • Opěla Robin1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Novák Vlastimil1
    Flegr Jan0
  •  
  • Kandl Martin1
    Malíková Naděžda0
  •  
  • Bušo Ondřej0
    Slanina Jaroslav1
  •  
  • Brychlec Lukáš0
    Kněžík Radim1
  •  
  • Dunaj Milan0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Kozel Petr1
    Opěla Robin0
  •  
  • Novák Vlastimil1
    Kandl Martin0
  •  
  • Slanina Jaroslav0
    Kněžík Radim1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Kozel Petr0
  •  
  • Novák Vlastimil0
    Kněžík Radim1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Kněžík Radim0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Kollár Jan0
  •  
  •  Vnenk Rostislav0
#Hráč nebo pár
1.Vnenk Rostislav [CZE061930]
2.Kollár Jan [CZE001028]
3.Kněžík Radim [CZE054712]
4.Dunaj Milan [CZE054131]
5.Novák Vlastimil [CZE066873]
5.Kozel Petr [CZE007220]
7.Opěla Robin [CZE057429]
7.Hlisníkovský David [CZE060732]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Slanina Jaroslav [CZE052501]
9.Dias Michal [CZE062979]
9.Bušo Ondřej [CZE066968]
13.Šesták Václav [CZE008752]
13.Krakovská Helena [CZE064153]
13.Flegr Jan [CZE057430]
13.Gregor Zdeněk [CZE053199]
17.Kněžíková Silva [CZE054722]
17.Pokorný Pavel [CZE001035]
17.Mer Tomáš [CZE018073]
17.Malíková Naděžda [CZE046859]
17.Brychlec Lukáš [CZE060192]
#Hráč nebo pár
1.Vnenk Rostislav [CZE061930]
2.Kollár Jan [CZE001028]
3.Kněžík Radim [CZE054712]
4.Dunaj Milan [CZE054131]
5.Novák Vlastimil [CZE066873]
5.Kozel Petr [CZE007220]
7.Opěla Robin [CZE057429]
7.Hlisníkovský David [CZE060732]
9.Kandl Martin [CZE051797]
9.Slanina Jaroslav [CZE052501]
9.Dias Michal [CZE062979]
9.Bušo Ondřej [CZE066968]
13.Šesták Václav [CZE008752]
13.Krakovská Helena [CZE064153]
13.Flegr Jan [CZE057430]
13.Gregor Zdeněk [CZE053199]
17.Kněžíková Silva [CZE054722]
17.Pokorný Pavel [CZE001035]
17.Mer Tomáš [CZE018073]
17.Malíková Naděžda [CZE046859]
17.Brychlec Lukáš [CZE060192]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz