Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.03.2019 |
Název | 7 La Putica 2 CDS CUP |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 29 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | La Putica 2, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Božiková Helena [CZE062054] | |
Doubravová Kateřina [CZE060317] | |
Fojtík Michal [CZE061686] | |
Hrubá Kateřina [CZE000063] | |
Klásek David [CZE058619] | |
Kůrka Jiří [CZE019350] | |
Maties Mihai [CZE037708] | |
Mička Tomáš [CZE019336] | |
Mičková Monika [CZE022874] | |
Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Novák Jan [CZE031915] | |
Paděra Pavel [CZE018870] | |
Paprota David [CZE003701] | |
Richter Jan [CZE055501] | |
Sadílek Jakub [CZE038416] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Steiniger Ondřej 1963 [CZE021803] | |
Šejnoha Robin [CZE061551] | |
Šmudlová Romana [CZE014036] | |
Tomeček Jakub [CZE052964] | |
Toufar Petr [CZE000197] | |
Vémola Dominik [CZE048666] | |
Vidmuch Dušan [CZE037400] | |
Vymlátil Robert [CZE037711] | |
Vysloužil Ladislav [CZE054775] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] | |
Waška Petr [CZE063531] | |
Zapletal Milan [CZE004517] | |
Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Vémola Dominik [CZE048666] |
2. | Mička Tomáš [CZE019336] |
3. | Paděra Pavel [CZE018870] |
4. | Paprota David [CZE003701] |
5. | Tomeček Jakub [CZE052964] |
6. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
7. | Novák Jan [CZE031915] |
8. | Sadílek Jakub [CZE038416] |
9. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
10. | Vidmuch Dušan [CZE037400] |
11. | Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
12. | Zapletal Milan [CZE004517] |
13. | Šmudlová Romana [CZE014036] |
14. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
15. | Toufar Petr [CZE000197] |
16. | Maties Mihai [CZE037708] |
17. | Doubravová Kateřina [CZE060317] |
18. | Fojtík Michal [CZE061686] |
19. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
20. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
21. | Richter Jan [CZE055501] |
22. | Waška Petr [CZE063531] |
23. | Klásek David [CZE058619] |
24. | Staněk Michal [CZE019059] |
25. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
26. | Mičková Monika [CZE022874] |
27. | Božiková Helena [CZE062054] |
28. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
29. | Steiniger Ondřej 1963 [CZE021803] |
Tento turnaj nemá přihlášky online