Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 27.02.2020 |
Název | JC-u Bakaláře |
Rozhodčí | Reczai Miroslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře |
Místo | Hospůdka u Bakaláře, Jablonec nad Nisou |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
[] | |
Adámková Veronika [CZE065211] | |
Bikár Ladislav [CZE025070] | |
Brandejs Denis [CZE046807] | |
Gerhardt Petr [CZE064127] | |
Kobylka Vojtěch [CZE066516] | |
Mlynek Jiří [CZE045608] | |
Rajman Karel [CZE047320] | |
Reczai Miroslav [CZE001536] | |
Suchá Kateřina [CZE066320] | |
YYYHost muž I [HOST_5] |
- Reczai Miroslav0
Reczai Miroslav 1 Mlynek Jiří 0
Brandejs Denis 0 Reczai Miroslav 1
Gerhardt Petr 0 Brandejs Denis 1 Reczai Miroslav 1 Kobylka Vojtěch 0
Gerhardt Petr 1 Suchá Kateřina 0 Reczai Miroslav 1 Rajman Karel 0
Gerhardt Petr 1 Adámková Veronika 0 Volný_los 0 Suchá Kateřina 1 0 Reczai Miroslav 1 YYYHost muž I 0 Rajman Karel 1
Volný_los 0 Gerhardt Petr 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 1 YYYHost muž I 1 Volný_los 0
Rajman Karel 1 Volný_los 0 Gerhardt Petr 0 Brandejs Denis 1 Reczai Miroslav 1 Volný_los 0 Mlynek Jiří 1 Volný_los 0 Suchá Kateřina 1 Volný_los 0 0 Kobylka Vojtěch 1 Adámková Veronika 1 YYYHost muž I 0 Bikár Ladislav 1 Volný_los 0
Rajman Karel 0 Brandejs Denis 1 Reczai Miroslav 0 Mlynek Jiří 1 Suchá Kateřina 0 Kobylka Vojtěch 1 Adámková Veronika 0 Bikár Ladislav 1
Brandejs Denis 0 Mlynek Jiří 1 Kobylka Vojtěch 0 Bikár Ladislav 1
Mlynek Jiří 0 Bikár Ladislav 1
Bikár Ladislav 0 Reczai Miroslav 1
- Reczai Miroslav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Reczai Miroslav [CZE001536] |
2. | Bikár Ladislav [CZE025070] |
3. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
4. | Brandejs Denis [CZE046807] |
5. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
5. | Kobylka Vojtěch [CZE066516] |
7. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | [] |
9. | Adámková Veronika [CZE065211] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Reczai Miroslav [CZE001536] |
2. | Bikár Ladislav [CZE025070] |
3. | Mlynek Jiří [CZE045608] |
4. | Brandejs Denis [CZE046807] |
5. | Gerhardt Petr [CZE064127] |
5. | Kobylka Vojtěch [CZE066516] |
7. | Suchá Kateřina [CZE066320] |
7. | Rajman Karel [CZE047320] |
9. | YYYHost muž I [HOST_5] |
9. | [] |
9. | Adámková Veronika [CZE065211] |
Tento turnaj nemá přihlášky online