Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.02.2020
NázevGustlíček
RozhodčíŠkrdla Ladislav
Počet hráčů10
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoGustliček, Frýdek -Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brychlec Lukáš [CZE060192]
Doboš René [CZE035540]
Gregor Zdeněk [CZE053199]
Grucmanová Eliška [CZE062305]
Kadavý Zdeněk [CZE059585]
Kollár Jan [CZE001028]
Obluk Ladislav [CZE002110]
Opěla Robin [CZE057429]
Pokorný Pavel [CZE001035]
Škrdla Ladislav [CZE048589]
1Gustlíček
Žádné utkání
2Gustlíček
Žádné utkání
3Gustlíček
Žádné utkání
  •  Doboš René0
  • Opěla Robin0
    Doboš René1
  •  
  • Kadavý Zdeněk0
    Opěla Robin1
  •  
  • Kadavý Zdeněk1
    Pokorný Pavel0
  •  
  • Škrdla Ladislav0
    Opěla Robin1
  •  
  • Gregor Zdeněk0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Obluk Ladislav0
    Škrdla Ladislav1
  •  
  • Grucmanová Eliška0
    Gregor Zdeněk1
  •  
  • Volný_los0
    Kadavý Zdeněk1
  •  
  • Volný_los0
    Obluk Ladislav1
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Brychlec Lukáš0
  •  
  • Volný_los0
    Grucmanová Eliška1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Škrdla Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Grucmanová Eliška0
    Brychlec Lukáš1
  •  
  • Doboš René1
    Volný_los0
  •  
  • Obluk Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Kadavý Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Opěla Robin1
    Volný_los0
  •  
  • Škrdla Ladislav0
    Kollár Jan1
  •  
  • Gregor Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný Pavel1
    Brychlec Lukáš0
  •  
  • Doboš René1
    Obluk Ladislav0
  •  
  • Kadavý Zdeněk0
    Opěla Robin1
  •  
  • Kollár Jan1
    Gregor Zdeněk0
  •  
  • Pokorný Pavel0
    Doboš René1
  •  
  • Opěla Robin0
    Kollár Jan1
  •  
  • Doboš René0
    Kollár Jan1
  •  
  • Kollár Jan0
    Doboš René1
  •  
  •  Doboš René0
#Hráč nebo pár
1.Doboš René [CZE035540]
2.Kollár Jan [CZE001028]
3.Opěla Robin [CZE057429]
4.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
5.Pokorný Pavel [CZE001035]
5.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Gregor Zdeněk [CZE053199]
7.Obluk Ladislav [CZE002110]
9.Brychlec Lukáš [CZE060192]
9.Grucmanová Eliška [CZE062305]
#Hráč nebo pár
1.Doboš René [CZE035540]
2.Kollár Jan [CZE001028]
3.Opěla Robin [CZE057429]
4.Kadavý Zdeněk [CZE059585]
5.Pokorný Pavel [CZE001035]
5.Škrdla Ladislav [CZE048589]
7.Gregor Zdeněk [CZE053199]
7.Obluk Ladislav [CZE002110]
9.Brychlec Lukáš [CZE060192]
9.Grucmanová Eliška [CZE062305]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz