Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.02.2020
NázevČDS knihovna 2.kolo
RozhodčíKrálík Martin
Počet hráčů13
Typ turnajeČDS Cup Olomouc I.
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Beníček Jakub [CZE024566]
Duba Marek [CZE002209]
Holub Juraj [CZE026733]
Nerušil Jaroslav [CZE024591]
Šrom Jiří [CZE049068]
Šrom Zdeněk [CZE049070]
Šurkal Martin [CZE060062]
Telíšek Michal [CZE000968]
Tomík Marek [CZE060482]
Uhřík Jiří [CZE036385]
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
1ČDS knihovna 2.kolo
Žádné utkání
2ČDS knihovna 2.kolo
Žádné utkání
3ČDS knihovna 2.kolo
Žádné utkání
  •  Benda Lukáš0
  • Tomík Marek0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Tomík Marek1
    Vyhlídal Zbyněk0
  •  
  • Šrom Jiří0
    Tomík Marek1
  •  
  • Nerušil Jaroslav0
    Vyhlídal Zbyněk1
  •  
  • Duba Marek0
    Šrom Jiří1
  •  
  • Telíšek Michal0
    Nerušil Jaroslav1
  •  
  • Šurkal Martin0
    Duba Marek1
  •  
  • Šrom Jiří1
    Uhřík Jiří0
  •  
  • Telíšek Michal1
    Šrom Zdeněk0
  •  
  • Beníček Jakub0
    Nerušil Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Šurkal Martin1
  •  
  • Šrom Jiří1
    Vyhlídalová Müllerová Dana0
  •  
  • Volný_los0
    Telíšek Michal1
  •  
  • Beníček Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Nerušil Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Šurkal Martin0
    Tomík Marek1
  •  
  • Šrom Jiří0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Šrom Zdeněk1
    Vyhlídalová Müllerová Dana0
  •  
  • Uhřík Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Holub Juraj1
    Telíšek Michal0
  •  
  • Duba Marek1
    Beníček Jakub0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Nerušil Jaroslav0
    Tomík Marek1
  •  
  • Benda Lukáš1
    Šrom Zdeněk0
  •  
  • Uhřík Jiří0
    Holub Juraj1
  •  
  • Duba Marek0
    Vyhlídal Zbyněk1
  •  
  • Tomík Marek0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Holub Juraj1
    Vyhlídal Zbyněk0
  •  
  • Benda Lukáš0
    Holub Juraj1
  •  
  • Holub Juraj1
    Benda Lukáš0
  •  
  •  Holub Juraj0
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Benda Lukáš [CZE043587]
3.Tomík Marek [CZE060482]
4.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
5.Šrom Jiří [CZE049068]
5.Nerušil Jaroslav [CZE024591]
7.Duba Marek [CZE002209]
7.Telíšek Michal [CZE000968]
9.Beníček Jakub [CZE024566]
9.Šrom Zdeněk [CZE049070]
9.Uhřík Jiří [CZE036385]
9.Šurkal Martin [CZE060062]
13.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Benda Lukáš [CZE043587]
3.Tomík Marek [CZE060482]
4.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
5.Šrom Jiří [CZE049068]
5.Nerušil Jaroslav [CZE024591]
7.Duba Marek [CZE002209]
7.Telíšek Michal [CZE000968]
9.Beníček Jakub [CZE024566]
9.Šrom Zdeněk [CZE049070]
9.Uhřík Jiří [CZE036385]
9.Šurkal Martin [CZE060062]
13.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz