Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.02.2020 |
Název | Omega 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 14 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bauer Pavel [CZE061707] | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Jeřábek Kamil [CZE006344] | |
Kandl Martin [CZE051797] | |
Koval Jiří [CZE051931] | |
Kozel Petr [CZE007220] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Mikovčáková Kateřina [CZE057005] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] | |
Zetocha Vladimír [CZE006332] |
- Dunaj Milan0
Dunaj Milan 1 Jeřábek Kamil 0
Vnenk Rostislav 0 Dunaj Milan 1
Vnenk Rostislav 1 Zetocha Vladimír 0 Brychlec Lukáš 0 Dunaj Milan 1
Vnenk Rostislav 1 Kozel Petr 0 Brychlec Lukáš 1 Kandl Martin 0
Koval Jiří 0 Vnenk Rostislav 1 Kozel Petr 1 Opěla Robin 0 Pokorný Pavel 0 Brychlec Lukáš 1 Malíková Naděžda 0 Kandl Martin 1
Volný_los 0 Koval Jiří 1 Kozel Petr 1 Mikovčáková Kateřina 0 Dunajová Helena Ing. 0 Pokorný Pavel 1 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0
Zetocha Vladimír 1 Volný_los 0 Koval Jiří 0 Kandl Martin 1 Kozel Petr 0 Bauer Pavel 1 Mikovčáková Kateřina 0 Brychlec Lukáš 1 Dunajová Helena Ing. 0 Opěla Robin 1 Pokorný Pavel 0 Jeřábek Kamil 1 Dunaj Milan 1 Malíková Naděžda 0 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0
Zetocha Vladimír 1 Kandl Martin 0 Bauer Pavel 1 Brychlec Lukáš 0 Opěla Robin 0 Jeřábek Kamil 1 Dunaj Milan 1 Vnenk Rostislav 0
Zetocha Vladimír 0 Bauer Pavel 1 Jeřábek Kamil 1 Dunaj Milan 0
Bauer Pavel 1 Jeřábek Kamil 0
Bauer Pavel 1 Dunaj Milan 0
- Bauer Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Jeřábek Kamil [CZE006344] |
4. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Zetocha Vladimír [CZE006332] |
5. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
7. | Kozel Petr [CZE007220] |
7. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Koval Jiří [CZE051931] |
13. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
13. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bauer Pavel [CZE061707] |
2. | Dunaj Milan [CZE054131] |
3. | Jeřábek Kamil [CZE006344] |
4. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
5. | Zetocha Vladimír [CZE006332] |
5. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
7. | Kozel Petr [CZE007220] |
7. | Kandl Martin [CZE051797] |
9. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Opěla Robin [CZE057429] |
9. | Koval Jiří [CZE051931] |
13. | Mikovčáková Kateřina [CZE057005] |
13. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
Tento turnaj nemá přihlášky online