Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.03.2019
Název501DO Zvýhodněný
RozhodčíJiroušek Petr
Počet hráčů19
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoGrey bar Na zastávce, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Česenková Michaela [CZE059133]
Dolejš David [CZE045662]
Helebrant Robert [CZE059715]
Homolka Jan [CZE057278]
Jermář Marek [CZE000315]
Jiroušek Petr [CZE007384]
Kubín Jan [CZE051162]
Libánský Jiří [CZE056096]
Marek Jakub [CZE020723]
Novák Ivan [CZE025179]
Puharič Petr [CZE043225]
Řebec Tomáš [CZE063004]
Seidel Petr [CZE033060]
Slugeň Jan [CZE051506]
Svěchota Richard [CZE051160]
Tanglová Dominika [CZE060779]
Tesárek Ondřej [CZE054156]
Vácha David [CZE063005]
Vobořil Rudolf [CZE062306]
1501DO Zvýhodněný
Žádné utkání
2501DO Zvýhodněný
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Novák Ivan0
  • Novák Ivan1
    Marek Jakub0
  •  
  • Jiroušek Petr0
    Novák Ivan1
  •  
  • Jiroušek Petr1
    Seidel Petr0
  •  
  • Kubín Jan0
    Novák Ivan1
  •  
  • Libánský Jiří0
    Jiroušek Petr1
  •  
  • Vobořil Rudolf0
    Kubín Jan1
  •  
  • Libánský Jiří1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Řebec Tomáš0
    Jiroušek Petr1
  •  
  • Tesárek Ondřej0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Kubín Jan1
    Česenková Michaela0
  •  
  • Libánský Jiří1
    Jermář Marek0
  •  
  • Řebec Tomáš1
    Vácha David0
  •  
  • Dolejš David0
    Tesárek Ondřej1
  •  
  • Homolka Jan0
    Kubín Jan1
  •  
  • Libánský Jiří1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Jermář Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Řebec Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Vácha David1
  •  
  • Dolejš David1
    Tanglová Dominika0
  •  
  • Volný_los0
    Tesárek Ondřej1
  •  
  • Volný_los0
    Homolka Jan1
  •  
  • Helebrant Robert0
    Kubín Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Libánský Jiří1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Dolejš David1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Helebrant Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Kubín Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Puharič Petr1
    Libánský Jiří0
  •  
  • Jiroušek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Homolka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Novák Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Tesárek Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Tanglová Dominika1
    Volný_los0
  •  
  • Česenková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Vácha David1
    Dolejš David0
  •  
  • Seidel Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Řebec Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Jermář Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Vobořil Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Helebrant Robert0
    Marek Jakub1
  •  
  • Slugeň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kubín Jan0
    Puharič Petr1
  •  
  • Jiroušek Petr1
    Homolka Jan0
  •  
  • Novák Ivan1
    Tesárek Ondřej0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Tanglová Dominika0
  •  
  • Česenková Michaela1
    Vácha David0
  •  
  • Seidel Petr1
    Řebec Tomáš0
  •  
  • Jermář Marek0
    Vobořil Rudolf1
  •  
  • Marek Jakub1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Puharič Petr1
    Jiroušek Petr0
  •  
  • Novák Ivan1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Česenková Michaela0
    Seidel Petr1
  •  
  • Vobořil Rudolf0
    Marek Jakub1
  •  
  • Puharič Petr1
    Novák Ivan0
  •  
  • Seidel Petr0
    Marek Jakub1
  •  
  • Puharič Petr1
    Marek Jakub0
  •  
  • Puharič Petr1
    Novák Ivan0
  •  
  •  Puharič Petr0
#Hráč nebo pár
1.Puharič Petr [CZE043225]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Marek Jakub [CZE020723]
4.Jiroušek Petr [CZE007384]
5.Seidel Petr [CZE033060]
5.Kubín Jan [CZE051162]
7.Libánský Jiří [CZE056096]
7.Vobořil Rudolf [CZE062306]
9.Česenková Michaela [CZE059133]
9.Tesárek Ondřej [CZE054156]
9.Řebec Tomáš [CZE063004]
9.Svěchota Richard [CZE051160]
13.Homolka Jan [CZE057278]
13.Dolejš David [CZE045662]
13.Vácha David [CZE063005]
13.Jermář Marek [CZE000315]
17.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Tanglová Dominika [CZE060779]
17.Slugeň Jan [CZE051506]
#Hráč nebo pár
1.Puharič Petr [CZE043225]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Marek Jakub [CZE020723]
4.Jiroušek Petr [CZE007384]
5.Seidel Petr [CZE033060]
5.Kubín Jan [CZE051162]
7.Libánský Jiří [CZE056096]
7.Vobořil Rudolf [CZE062306]
9.Česenková Michaela [CZE059133]
9.Tesárek Ondřej [CZE054156]
9.Řebec Tomáš [CZE063004]
9.Svěchota Richard [CZE051160]
13.Homolka Jan [CZE057278]
13.Dolejš David [CZE045662]
13.Vácha David [CZE063005]
13.Jermář Marek [CZE000315]
17.Helebrant Robert [CZE059715]
17.Tanglová Dominika [CZE060779]
17.Slugeň Jan [CZE051506]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz