Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.02.2020
NázevPipkin - singl
RozhodčíMarval Petr
Počet hráčů18
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoU Pipkina, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Jaroslav [CZE004321]
Brettschneiderová Simona [CZE065658]
Domik Norbert [WRD065655]
Dvořák Miloš [CZE000960]
Hampeis Pavel [CZE060160]
Hamšík Robert [CZE059170]
Holodňák Petr [CZE061203]
Korbel Tomáš [CZE061515]
Krykorka Milan [CZE062053]
Mikeš Jan [CZE051377]
Němec Jáchym [CZE063233]
Němec Pavel [CZE062785]
Pecha Ondřej [CZE044177]
Pilc Antonín [CZE061518]
Procházka Lubomír [CZE030947]
Řehoř Martin [CZE057724]
Sedláček Luděk [CZE065621]
Velev Stanislav [CZE059619]
1Pipkin - singl
Žádné utkání
2Pipkin - singl
Žádné utkání
3Pipkin - singl
Žádné utkání
4Pipkin - singl
Žádné utkání
  •  Němec Pavel0
  • Němec Pavel1
    Řehoř Martin0
  •  
  • Němec Pavel1
    Velev Stanislav0
  •  
  • Dvořák Miloš0
    Němec Pavel1
  •  
  • Velev Stanislav1
    Domik Norbert0
  •  
  • Brettschneiderová Simona0
    Dvořák Miloš1
  •  
  • Velev Stanislav1
    Krykorka Milan0
  •  
  • Brettschneiderová Simona1
    Hamšík Robert0
  •  
  • Adámek Jaroslav0
    Dvořák Miloš1
  •  
  • Hampeis Pavel0
    Velev Stanislav1
  •  
  • Krykorka Milan1
    Pilc Antonín0
  •  
  • Holodňák Petr0
    Brettschneiderová Simona1
  •  
  • Adámek Jaroslav1
    Sedláček Luděk0
  •  
  • Hampeis Pavel1
    Němec Jáchym0
  •  
  • Krykorka Milan1
    Procházka Lubomír0
  •  
  • Holodňák Petr1
    Korbel Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Brettschneiderová Simona1
  •  
  • Volný_los0
    Adámek Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Sedláček Luděk1
  •  
  • Volný_los0
    Hampeis Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Němec Jáchym1
  •  
  • Volný_los0
    Krykorka Milan1
  •  
  • Pecha Ondřej0
    Procházka Lubomír1
  •  
  • Volný_los0
    Holodňák Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Mikeš Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Procházka Lubomír1
    Holodňák Petr0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Krykorka Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Němec Jáchym1
    Volný_los0
  •  
  • Domik Norbert1
    Volný_los0
  •  
  • Hamšík Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Hampeis Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Sedláček Luděk1
    Volný_los0
  •  
  • Pilc Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Adámek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Němec Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Velev Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Brettschneiderová Simona1
    Volný_los0
  •  
  • Pecha Ondřej0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Korbel Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Mikeš Jan1
    Procházka Lubomír0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Krykorka Milan0
  •  
  • Němec Jáchym0
    Domik Norbert1
  •  
  • Hamšík Robert1
    Hampeis Pavel0
  •  
  • Sedláček Luděk0
    Pilc Antonín1
  •  
  • Adámek Jaroslav0
    Němec Pavel1
  •  
  • Velev Stanislav1
    Brettschneiderová Simona0
  •  
  • Řehoř Martin1
    Korbel Tomáš0
  •  
  • Mikeš Jan1
    Dvořák Miloš0
  •  
  • Domik Norbert1
    Hamšík Robert0
  •  
  • Pilc Antonín0
    Němec Pavel1
  •  
  • Velev Stanislav0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Mikeš Jan1
    Domik Norbert0
  •  
  • Němec Pavel0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Mikeš Jan1
    Řehoř Martin0
  •  
  • Mikeš Jan1
    Němec Pavel0
  •  
  •  Mikeš Jan0
#Hráč nebo pár
1.Mikeš Jan [CZE051377]
2.Němec Pavel [CZE062785]
3.Řehoř Martin [CZE057724]
4.Velev Stanislav [CZE059619]
5.Dvořák Miloš [CZE000960]
5.Domik Norbert [WRD065655]
7.Brettschneiderová Simona [CZE065658]
7.Krykorka Milan [CZE062053]
9.Pilc Antonín [CZE061518]
9.Hampeis Pavel [CZE060160]
9.Adámek Jaroslav [CZE004321]
9.Hamšík Robert [CZE059170]
13.Procházka Lubomír [CZE030947]
13.Němec Jáchym [CZE063233]
13.Sedláček Luděk [CZE065621]
13.Holodňák Petr [CZE061203]
17.Pecha Ondřej [CZE044177]
17.Korbel Tomáš [CZE061515]
#Hráč nebo pár
1.Mikeš Jan [CZE051377]
2.Němec Pavel [CZE062785]
3.Řehoř Martin [CZE057724]
4.Velev Stanislav [CZE059619]
5.Dvořák Miloš [CZE000960]
5.Domik Norbert [WRD065655]
7.Brettschneiderová Simona [CZE065658]
7.Krykorka Milan [CZE062053]
9.Pilc Antonín [CZE061518]
9.Hampeis Pavel [CZE060160]
9.Adámek Jaroslav [CZE004321]
9.Hamšík Robert [CZE059170]
13.Procházka Lubomír [CZE030947]
13.Němec Jáchym [CZE063233]
13.Sedláček Luděk [CZE065621]
13.Holodňák Petr [CZE061203]
17.Pecha Ondřej [CZE044177]
17.Korbel Tomáš [CZE061515]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz