Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.03.2019
NázevStředa 13
RozhodčíHilčík Petr
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoSportcentrum, Vítězná
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Farská Jana [CZE024452]
Hilčík Petr [CZE034062]
Hofman Jaroslav [CZE000767]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Janáček Ondřej [CZE002050]
Ježek Tomáš [CZE040352]
Joneš Vlastimil [CZE002525]
Košťálová Eva [CZE000210]
Lár Jakub [CZE062904]
Mrštný František [CZE028041]
Pácalt Jaroslav [CZE001641]
Statník Martin [CZE033984]
1Středa 13
Žádné utkání
2Středa 13
Žádné utkání
  •  Hilčík Petr0
  • Joneš Vlastimil0
    Hilčík Petr1
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Pácalt Jaroslav0
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Hofman Jaroslav0
  •  
  • Statník Martin0
    Pácalt Jaroslav1
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Lár Jakub0
  •  
  • Košťálová Eva0
    Statník Martin1
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Joneš Vlastimil1
  •  
  • Lár Jakub1
    Mrštný František0
  •  
  • Košťálová Eva1
    Farská Jana0
  •  
  • Statník Martin1
    Ježek Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Charvátová Lucie1
  •  
  • Lár Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Košťálová Eva1
  •  
  • Statník Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Ježek Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Hofman Jaroslav1
  •  
  • Lár Jakub0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Farská Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Pácalt Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Mrštný František1
    Košťálová Eva0
  •  
  • Joneš Vlastimil1
    Statník Martin0
  •  
  • Hilčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Ježek Tomáš0
    Hofman Jaroslav1
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Farská Jana0
  •  
  • Pácalt Jaroslav1
    Mrštný František0
  •  
  • Joneš Vlastimil0
    Hilčík Petr1
  •  
  • Hofman Jaroslav0
    Janáček Ondřej1
  •  
  • Pácalt Jaroslav0
    Hilčík Petr1
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Hilčík Petr0
  •  
  • Janáček Ondřej1
    Hilčík Petr0
  •  
  •  Janáček Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Janáček Ondřej [CZE002050]
2.Hilčík Petr [CZE034062]
3.Joneš Vlastimil [CZE002525]
4.Pácalt Jaroslav [CZE001641]
5.Hofman Jaroslav [CZE000767]
5.Statník Martin [CZE033984]
7.Lár Jakub [CZE062904]
7.Košťálová Eva [CZE000210]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
9.Mrštný František [CZE028041]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Ježek Tomáš [CZE040352]
#Hráč nebo pár
1.Janáček Ondřej [CZE002050]
2.Hilčík Petr [CZE034062]
3.Joneš Vlastimil [CZE002525]
4.Pácalt Jaroslav [CZE001641]
5.Hofman Jaroslav [CZE000767]
5.Statník Martin [CZE033984]
7.Lár Jakub [CZE062904]
7.Košťálová Eva [CZE000210]
9.Charvátová Lucie [CZE062208]
9.Mrštný František [CZE028041]
9.Farská Jana [CZE024452]
9.Ježek Tomáš [CZE040352]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz