Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.02.2020
Název501DO
RozhodčíLabant Milan
Počet hráčů15
Typ turnajeOpen jednotlivci
MístoNa Cibulkách, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brouk Petr [CZE034490]
Brouková Eva [CZE043339]
Dvořák Miloš [CZE000960]
Forman Petr [CZE060750]
Kameník Tomáš [CZE062967]
Kapicová Alice [CZE055943]
Kos Matouš [CZE063561]
Kuča Jan [CZE027500]
Labant Milan [CZE040539]
Labantová Radka [CZE040489]
Matěk Jan [CZE055561]
Nerušil Marek [CZE059026]
Slabý Jaroslav [CZE060607]
Strachotová Blanka [CZE065773]
Vankát Karel [CZE062361]
1501DO
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
  •  Nerušil Marek0
  • Kos Matouš0
    Nerušil Marek1
  •  
  • Kos Matouš1
    Dvořák Miloš0
  •  
  • Kos Matouš1
    Kuča Jan0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Matěk Jan0
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Kos Matouš1
  •  
  • Kapicová Alice0
    Dvořák Miloš1
  •  
  • Forman Petr0
    Kameník Tomáš1
  •  
  • Kos Matouš1
    Labant Milan0
  •  
  • Kapicová Alice1
    Labantová Radka0
  •  
  • Brouk Petr0
    Dvořák Miloš1
  •  
  • Volný_los0
    Forman Petr1
  •  
  • Kos Matouš1
    Vankát Karel0
  •  
  • Kapicová Alice1
    Strachotová Blanka0
  •  
  • Brouk Petr1
    Brouková Eva0
  •  
  • Dvořák Miloš1
    Volný_los0
  •  
  • Forman Petr0
    Nerušil Marek1
  •  
  • Kos Matouš0
    Kuča Jan1
  •  
  • Vankát Karel0
    Labantová Radka1
  •  
  • Kapicová Alice0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Labant Milan1
    Strachotová Blanka0
  •  
  • Kameník Tomáš1
    Brouk Petr0
  •  
  • Matěk Jan1
    Brouková Eva0
  •  
  • Dvořák Miloš0
    Nerušil Marek1
  •  
  • Kuča Jan1
    Labantová Radka0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Labant Milan0
  •  
  • Kameník Tomáš0
    Matěk Jan1
  •  
  • Nerušil Marek1
    Kuča Jan0
  •  
  • Slabý Jaroslav1
    Matěk Jan0
  •  
  • Nerušil Marek0
    Slabý Jaroslav1
  •  
  • Slabý Jaroslav0
    Nerušil Marek1
  •  
  •  Nerušil Marek0
#Hráč nebo pár
1.Nerušil Marek [CZE059026]
2.Slabý Jaroslav [CZE060607]
3.Kos Matouš [CZE063561]
4.Dvořák Miloš [CZE000960]
5.Kuča Jan [CZE027500]
5.Matěk Jan [CZE055561]
7.Kameník Tomáš [CZE062967]
7.Kapicová Alice [CZE055943]
9.Brouk Petr [CZE034490]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Labant Milan [CZE040539]
9.Forman Petr [CZE060750]
13.Vankát Karel [CZE062361]
13.Strachotová Blanka [CZE065773]
13.Brouková Eva [CZE043339]
#Hráč nebo pár
1.Nerušil Marek [CZE059026]
2.Slabý Jaroslav [CZE060607]
3.Kos Matouš [CZE063561]
4.Dvořák Miloš [CZE000960]
5.Kuča Jan [CZE027500]
5.Matěk Jan [CZE055561]
7.Kameník Tomáš [CZE062967]
7.Kapicová Alice [CZE055943]
9.Brouk Petr [CZE034490]
9.Labantová Radka [CZE040489]
9.Labant Milan [CZE040539]
9.Forman Petr [CZE060750]
13.Vankát Karel [CZE062361]
13.Strachotová Blanka [CZE065773]
13.Brouková Eva [CZE043339]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz