Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.02.2020
NázevNa Kopečku, Děčín
RozhodčíŠtěpánek Martin
Počet hráčů17
Typ turnajeJC Děčín Na Kopečku
MístoNa Kopečku, Děčín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Aronová Lenka [CZE066786]
Bírovka Martin [CZE059944]
Bumba Pavel [CZE053586]
Csáno Patrik [CZE063786]
Damaschinová Rebeka [CZE066674]
Fabián Jaroslav [CZE040456]
Hájek Jan [CZE066591]
Hrnčíř Zbyněk [CZE065208]
Chroustová Michaela [CZE056875]
Jelínek Vítězslav [CZE041497]
Jíšová Šárka [CZE066069]
Kolář Libor [CZE024498]
Kolářová Jiřina [CZE024578]
Radosta Ondřej [CZE056202]
Rataj Václav [CZE057807]
Šrajer Vlastimil [CZE057934]
Štěpánek Martin [CZE050847]
1Na Kopečku, Děčín
Žádné utkání
2Na Kopečku, Děčín
Žádné utkání
  •  Bírovka Martin0
  • Bírovka Martin1
    Radosta Ondřej0
  •  
  • Bírovka Martin1
    Hrnčíř Zbyněk0
  •  
  • Bírovka Martin1
    Hájek Jan0
  •  
  • Jelínek Vítězslav0
    Hrnčíř Zbyněk1
  •  
  • Csáno Patrik0
    Bírovka Martin1
  •  
  • Rataj Václav0
    Jelínek Vítězslav1
  •  
  • Csáno Patrik1
    Štěpánek Martin0
  •  
  • Šrajer Vlastimil0
    Bírovka Martin1
  •  
  • Aronová Lenka0
    Rataj Václav1
  •  
  • Fabián Jaroslav0
    Jelínek Vítězslav1
  •  
  • Csáno Patrik1
    Bumba Pavel0
  •  
  • Jíšová Šárka0
    Šrajer Vlastimil1
  •  
  • Chroustová Michaela0
    Aronová Lenka1
  •  
  • Fabián Jaroslav1
    Damaschinová Rebeka0
  •  
  • Kolářová Jiřina0
    Csáno Patrik1
  •  
  • Volný_los0
    Bumba Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Jíšová Šárka1
  •  
  • Volný_los0
    Šrajer Vlastimil1
  •  
  • Volný_los0
    Chroustová Michaela1
  •  
  • Volný_los0
    Aronová Lenka1
  •  
  • Volný_los0
    Fabián Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Damaschinová Rebeka1
  •  
  • Volný_los0
    Kolářová Jiřina1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Damaschinová Rebeka1
    Volný_los0
  •  
  • Kolářová Jiřina0
    Bírovka Martin1
  •  
  • Hrnčíř Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Fabián Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Aronová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Štěpánek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Radosta Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Chroustová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Kolář Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Šrajer Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Jelínek Vítězslav1
    Volný_los0
  •  
  • Jíšová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Bumba Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Rataj Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Csáno Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Damaschinová Rebeka0
    Bírovka Martin1
  •  
  • Hrnčíř Zbyněk1
    Fabián Jaroslav0
  •  
  • Aronová Lenka0
    Štěpánek Martin1
  •  
  • Radosta Ondřej1
    Chroustová Michaela0
  •  
  • Kolář Libor1
    Šrajer Vlastimil0
  •  
  • Jelínek Vítězslav1
    Jíšová Šárka0
  •  
  • Bumba Pavel0
    Rataj Václav1
  •  
  • Hájek Jan1
    Csáno Patrik0
  •  
  • Bírovka Martin0
    Hrnčíř Zbyněk1
  •  
  • Štěpánek Martin0
    Radosta Ondřej1
  •  
  • Kolář Libor1
    Jelínek Vítězslav0
  •  
  • Rataj Václav0
    Hájek Jan1
  •  
  • Hrnčíř Zbyněk0
    Radosta Ondřej1
  •  
  • Kolář Libor1
    Hájek Jan0
  •  
  • Radosta Ondřej0
    Kolář Libor1
  •  
  • Kolář Libor0
    Bírovka Martin1
  •  
  •  Bírovka Martin0
#Hráč nebo pár
1.Bírovka Martin [CZE059944]
2.Kolář Libor [CZE024498]
3.Radosta Ondřej [CZE056202]
4.Hrnčíř Zbyněk [CZE065208]
5.Hájek Jan [CZE066591]
5.Jelínek Vítězslav [CZE041497]
7.Csáno Patrik [CZE063786]
7.Rataj Václav [CZE057807]
9.Fabián Jaroslav [CZE040456]
9.Aronová Lenka [CZE066786]
9.Šrajer Vlastimil [CZE057934]
9.Štěpánek Martin [CZE050847]
13.Damaschinová Rebeka [CZE066674]
13.Chroustová Michaela [CZE056875]
13.Jíšová Šárka [CZE066069]
13.Bumba Pavel [CZE053586]
17.Kolářová Jiřina [CZE024578]
#Hráč nebo pár
1.Bírovka Martin [CZE059944]
2.Kolář Libor [CZE024498]
3.Radosta Ondřej [CZE056202]
4.Hrnčíř Zbyněk [CZE065208]
5.Hájek Jan [CZE066591]
5.Jelínek Vítězslav [CZE041497]
7.Csáno Patrik [CZE063786]
7.Rataj Václav [CZE057807]
9.Fabián Jaroslav [CZE040456]
9.Aronová Lenka [CZE066786]
9.Šrajer Vlastimil [CZE057934]
9.Štěpánek Martin [CZE050847]
13.Damaschinová Rebeka [CZE066674]
13.Chroustová Michaela [CZE056875]
13.Jíšová Šárka [CZE066069]
13.Bumba Pavel [CZE053586]
17.Kolářová Jiřina [CZE024578]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz