Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.02.2020
Názevhrozen 1
RozhodčíSvětelský Pavel
Počet hráčů18
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoU Hroznu, Frýdek - Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adamčík Petr [CZE038512]
Bíroš Tomáš [CZE060119]
Bocko Petr [CZE023664]
Bocviňok Bohumil [CZE000362]
Fajkus Radek [CZE002032]
Gaško Luboš [CZE066668]
Gebauer Michal [CZE060120]
Hrabec Jan [CZE063726]
Janečková Markéta [CZE063892]
Köhler Vladimír [CZE062942]
Koždoň Jan [CZE017883]
Křístková Denisa [CZE052833]
Křístková Svatava [CZE057622]
Magnusek Miroslav [CZE060121]
Pavliska Jakub [CZE053662]
Skopalová Marcela [CZE032715]
Světelský Pavel [CZE054848]
Vízner Jaroslav [CZE059408]
1hrozen 1
Žádné utkání
2hrozen 1
Žádné utkání
3hrozen 1
Žádné utkání
  •  Křístková Denisa0
  • Bocko Petr0
    Křístková Denisa1
  •  
  • Světelský Pavel0
    Bocko Petr1
  •  
  • Světelský Pavel1
    Koždoň Jan0
  •  
  • Bocko Petr1
    Janečková Markéta0
  •  
  • Vízner Jaroslav0
    Světelský Pavel1
  •  
  • Hrabec Jan0
    Bocko Petr1
  •  
  • Křístková Svatava0
    Vízner Jaroslav1
  •  
  • Světelský Pavel1
    Bocviňok Bohumil0
  •  
  • Köhler Vladimír0
    Hrabec Jan1
  •  
  • Pavliska Jakub0
    Bocko Petr1
  •  
  • Křístková Svatava1
    Magnusek Miroslav0
  •  
  • Bíroš Tomáš0
    Světelský Pavel1
  •  
  • Skopalová Marcela0
    Köhler Vladimír1
  •  
  • Adamčík Petr0
    Pavliska Jakub1
  •  
  • Křístková Svatava1
    Gaško Luboš0
  •  
  • Volný_los0
    Magnusek Miroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Bíroš Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Světelský Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Skopalová Marcela1
  •  
  • Volný_los0
    Köhler Vladimír1
  •  
  • Volný_los0
    Adamčík Petr1
  •  
  • Fajkus Radek0
    Pavliska Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Křístková Svatava1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Fajkus Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Pavliska Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Křístková Svatava0
    Gebauer Michal1
  •  
  • Adamčík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Bocviňok Bohumil1
    Volný_los0
  •  
  • Vízner Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Köhler Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Janečková Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Skopalová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Koždoň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Světelský Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Bíroš Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Bocko Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Magnusek Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Hrabec Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Gaško Luboš1
    Fajkus Radek0
  •  
  • Křístková Denisa1
    Volný_los0
  •  
  • Pavliska Jakub0
    Gebauer Michal1
  •  
  • Adamčík Petr0
    Bocviňok Bohumil1
  •  
  • Vízner Jaroslav1
    Köhler Vladimír0
  •  
  • Janečková Markéta1
    Skopalová Marcela0
  •  
  • Koždoň Jan1
    Světelský Pavel0
  •  
  • Bíroš Tomáš0
    Bocko Petr1
  •  
  • Magnusek Miroslav0
    Hrabec Jan1
  •  
  • Gaško Luboš0
    Křístková Denisa1
  •  
  • Gebauer Michal1
    Bocviňok Bohumil0
  •  
  • Vízner Jaroslav0
    Janečková Markéta1
  •  
  • Koždoň Jan1
    Bocko Petr0
  •  
  • Hrabec Jan0
    Křístková Denisa1
  •  
  • Gebauer Michal1
    Janečková Markéta0
  •  
  • Koždoň Jan0
    Křístková Denisa1
  •  
  • Gebauer Michal1
    Křístková Denisa0
  •  
  • Gebauer Michal0
    Křístková Denisa1
  •  
  •  Křístková Denisa0
#Hráč nebo pár
1.Křístková Denisa [CZE052833]
2.Gebauer Michal [CZE060120]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Světelský Pavel [CZE054848]
5.Koždoň Jan [CZE017883]
5.Janečková Markéta [CZE063892]
7.Vízner Jaroslav [CZE059408]
7.Hrabec Jan [CZE063726]
9.Pavliska Jakub [CZE053662]
9.Köhler Vladimír [CZE062942]
9.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
9.Křístková Svatava [CZE057622]
13.Adamčík Petr [CZE038512]
13.Skopalová Marcela [CZE032715]
13.Bíroš Tomáš [CZE060119]
13.Magnusek Miroslav [CZE060121]
17.Fajkus Radek [CZE002032]
17.Gaško Luboš [CZE066668]
#Hráč nebo pár
1.Křístková Denisa [CZE052833]
2.Gebauer Michal [CZE060120]
3.Bocko Petr [CZE023664]
4.Světelský Pavel [CZE054848]
5.Koždoň Jan [CZE017883]
5.Janečková Markéta [CZE063892]
7.Vízner Jaroslav [CZE059408]
7.Hrabec Jan [CZE063726]
9.Pavliska Jakub [CZE053662]
9.Köhler Vladimír [CZE062942]
9.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
9.Křístková Svatava [CZE057622]
13.Adamčík Petr [CZE038512]
13.Skopalová Marcela [CZE032715]
13.Bíroš Tomáš [CZE060119]
13.Magnusek Miroslav [CZE060121]
17.Fajkus Radek [CZE002032]
17.Gaško Luboš [CZE066668]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz