Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.02.2020
NázevČDS Knihovna 1.kolo
RozhodčíKrálík Martin
Počet hráčů15
Typ turnajeČDS Cup Olomouc I.
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Drtil Pavel [CZE053159]
Matiáš Jiří [CZE061535]
Nerušil Jaroslav [CZE024591]
Planička Jan [CZE001034]
Sádecký Branislav [CZE053740]
Sobotková Eva [CZE035591]
Štaffa Miroslav [CZE063348]
Šurkal Martin [CZE060062]
Telíšek Michal [CZE000968]
Tománek Martin [CZE022381]
Tomík Marek [CZE060482]
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
Žouželka Tomáš [CZE022379]
1ČDS Knihovna 1.kolo
Žádné utkání
2ČDS Knihovna 1.kolo
Žádné utkání
3ČDS Knihovna 1.kolo
Žádné utkání
  •  Benda Lukáš0
  • Benda Lukáš1
    Štaffa Miroslav0
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana1
    Drtil Pavel0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Matiáš Jiří0
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana1
    Tománek Martin0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Šurkal Martin0
  •  
  • Planička Jan0
    Vyhlídalová Müllerová Dana1
  •  
  • Tománek Martin1
    Sobotková Eva0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Nerušil Jaroslav0
  •  
  • Šurkal Martin1
    Tomík Marek0
  •  
  • Volný_los0
    Planička Jan1
  •  
  • Žouželka Tomáš0
    Tománek Martin1
  •  
  • Benda Lukáš1
    Telíšek Michal0
  •  
  • Šurkal Martin1
    Sádecký Branislav0
  •  
  • Tomík Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Planička Jan0
  •  
  • Nerušil Jaroslav1
    Žouželka Tomáš0
  •  
  • Tománek Martin0
    Drtil Pavel1
  •  
  • Benda Lukáš0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Telíšek Michal0
    Matiáš Jiří1
  •  
  • Šurkal Martin0
    Vyhlídalová Müllerová Dana1
  •  
  • Štaffa Miroslav1
    Sádecký Branislav0
  •  
  • Tomík Marek0
    Vyhlídal Zbyněk1
  •  
  • Nerušil Jaroslav0
    Drtil Pavel1
  •  
  • Sobotková Eva0
    Matiáš Jiří1
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Štaffa Miroslav1
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Drtil Pavel0
  •  
  • Matiáš Jiří0
    Štaffa Miroslav1
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Štaffa Miroslav0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Benda Lukáš0
  •  
  •  Vyhlídal Zbyněk0
#Hráč nebo pár
1.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
2.Benda Lukáš [CZE043587]
3.Štaffa Miroslav [CZE063348]
4.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
5.Drtil Pavel [CZE053159]
5.Matiáš Jiří [CZE061535]
7.Tománek Martin [CZE022381]
7.Šurkal Martin [CZE060062]
9.Tomík Marek [CZE060482]
9.Nerušil Jaroslav [CZE024591]
9.Sobotková Eva [CZE035591]
9.Planička Jan [CZE001034]
13.Žouželka Tomáš [CZE022379]
13.Telíšek Michal [CZE000968]
13.Sádecký Branislav [CZE053740]
#Hráč nebo pár
1.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
2.Benda Lukáš [CZE043587]
3.Štaffa Miroslav [CZE063348]
4.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
5.Drtil Pavel [CZE053159]
5.Matiáš Jiří [CZE061535]
7.Tománek Martin [CZE022381]
7.Šurkal Martin [CZE060062]
9.Tomík Marek [CZE060482]
9.Nerušil Jaroslav [CZE024591]
9.Sobotková Eva [CZE035591]
9.Planička Jan [CZE001034]
13.Žouželka Tomáš [CZE022379]
13.Telíšek Michal [CZE000968]
13.Sádecký Branislav [CZE053740]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz