Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.02.2020
NázevKlubový open MSK - Řízkárna u Orla
RozhodčíPlevová Jana
Počet hráčů15
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoŘízkárna u Orla, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Balog Martin [CZE060189]
Bohmová Vanesa [CZE065409]
Čelovský Jan [CZE024285]
Grygar Lukáš [CZE043971]
Kociánová Petra [CZE032513]
Křístková Denisa [CZE052833]
Křístková Svatava [CZE057622]
Kučera Petr [CZE019888]
Mihula Daniel [CZE011060]
Pavlíček Jiří [CZE058437]
Plevová Jana [CZE050557]
Ploštica Jan [CZE042998]
Svoboda David [CZE061268]
Šatanová Jarmila [CZE066500]
Šmíd Pavel [CZE056797]
1Klubový open MSK - Řízkárna u Orla
Žádné utkání
2Klubový open MSK - Řízkárna u Orla
Žádné utkání
3Klubový open MSK - Řízkárna u Orla
Žádné utkání
  •  Šmíd Pavel0
  • Šmíd Pavel1
    Ploštica Jan0
  •  
  • Svoboda David0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Svoboda David1
    Mihula Daniel0
  •  
  • Kučera Petr0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Svoboda David1
    Bohmová Vanesa0
  •  
  • Kučera Petr1
    Plevová Jana0
  •  
  • Svoboda David1
    Pavlíček Jiří0
  •  
  • Křístková Svatava0
    Bohmová Vanesa1
  •  
  • Balog Martin0
    Kučera Petr1
  •  
  • Křístková Denisa0
    Plevová Jana1
  •  
  • Volný_los0
    Svoboda David1
  •  
  • Šatanová Jarmila0
    Křístková Svatava1
  •  
  • Balog Martin1
    Kociánová Petra0
  •  
  • Křístková Denisa1
    Čelovský Jan0
  •  
  • Plevová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda David0
    Grygar Lukáš1
  •  
  • Mihula Daniel1
    Šatanová Jarmila0
  •  
  • Křístková Svatava0
    Kučera Petr1
  •  
  • Balog Martin0
    Ploštica Jan1
  •  
  • Kociánová Petra0
    Bohmová Vanesa1
  •  
  • Pavlíček Jiří1
    Křístková Denisa0
  •  
  • Šmíd Pavel1
    Čelovský Jan0
  •  
  • Plevová Jana0
    Grygar Lukáš1
  •  
  • Mihula Daniel1
    Kučera Petr0
  •  
  • Ploštica Jan1
    Bohmová Vanesa0
  •  
  • Pavlíček Jiří0
    Šmíd Pavel1
  •  
  • Grygar Lukáš1
    Mihula Daniel0
  •  
  • Ploštica Jan1
    Šmíd Pavel0
  •  
  • Grygar Lukáš1
    Ploštica Jan0
  •  
  • Grygar Lukáš1
    Šmíd Pavel0
  •  
  •  Grygar Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Grygar Lukáš [CZE043971]
2.Šmíd Pavel [CZE056797]
3.Ploštica Jan [CZE042998]
4.Svoboda David [CZE061268]
5.Mihula Daniel [CZE011060]
5.Kučera Petr [CZE019888]
7.Bohmová Vanesa [CZE065409]
7.Plevová Jana [CZE050557]
9.Křístková Denisa [CZE052833]
9.Balog Martin [CZE060189]
9.Křístková Svatava [CZE057622]
9.Pavlíček Jiří [CZE058437]
13.Šatanová Jarmila [CZE066500]
13.Kociánová Petra [CZE032513]
13.Čelovský Jan [CZE024285]
#Hráč nebo pár
1.Grygar Lukáš [CZE043971]
2.Šmíd Pavel [CZE056797]
3.Ploštica Jan [CZE042998]
4.Svoboda David [CZE061268]
5.Mihula Daniel [CZE011060]
5.Kučera Petr [CZE019888]
7.Bohmová Vanesa [CZE065409]
7.Plevová Jana [CZE050557]
9.Křístková Denisa [CZE052833]
9.Balog Martin [CZE060189]
9.Křístková Svatava [CZE057622]
9.Pavlíček Jiří [CZE058437]
13.Šatanová Jarmila [CZE066500]
13.Kociánová Petra [CZE032513]
13.Čelovský Jan [CZE024285]


Turnaje


© 2020 Insion.cz