Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.03.2019
Název6.kolo
RozhodčíČechová Ariana
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoBar Počenice, Počenice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brunclík Jakub [CZE060972]
Bureš Miroslav [CZE050775]
Čechová Ariana [CZE028848]
Daněk Pavel [CZE060334]
Foltýn Antonín [CZE059136]
Gröpl Jan [CZE047633]
Kovačič David [CZE059185]
Králík Jaroslav [CZE050967]
Králíková Šárka [CZE049825]
Navrátil Lukáš [CZE047885]
Tichánek Marcel [CZE032605]
Urban Luděk [CZE015789]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Navrátil Lukáš0
  • Navrátil Lukáš2
    Kovačič David1
  •  
  • Brunclík Jakub0
    Navrátil Lukáš2
  •  
  • Králík Jaroslav0
    Brunclík Jakub2
  •  
  • Gröpl Jan1
    Navrátil Lukáš2
  •  
  • Králík Jaroslav2
    Foltýn Antonín1
  •  
  • Tichánek Marcel1
    Gröpl Jan2
  •  
  • Daněk Pavel1
    Králík Jaroslav2
  •  
  • Králíková Šárka0
    Foltýn Antonín2
  •  
  • Tichánek Marcel2
    Čechová Ariana0
  •  
  • Gröpl Jan2
    Bureš Miroslav0
  •  
  • Volný_los0
    Daněk Pavel1
  •  
  • Králíková Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Tichánek Marcel1
  •  
  • Gröpl Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Bureš Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kovačič David2
    Daněk Pavel1
  •  
  • Králíková Šárka0
    Čechová Ariana2
  •  
  • Brunclík Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Urban Luděk1
    Volný_los0
  •  
  • Tichánek Marcel0
    Foltýn Antonín2
  •  
  • Králík Jaroslav2
    Gröpl Jan0
  •  
  • Navrátil Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Bureš Miroslav0
    Kovačič David2
  •  
  • Čechová Ariana0
    Brunclík Jakub2
  •  
  • Urban Luděk2
    Foltýn Antonín0
  •  
  • Králík Jaroslav0
    Navrátil Lukáš2
  •  
  • Kovačič David2
    Brunclík Jakub1
  •  
  • Urban Luděk2
    Navrátil Lukáš1
  •  
  • Kovačič David0
    Urban Luděk2
  •  
  • Urban Luděk2
    Navrátil Lukáš0
  •  
  •  Urban Luděk0
#Hráč nebo pár
1.Urban Luděk [CZE015789]
2.Navrátil Lukáš [CZE047885]
3.Kovačič David [CZE059185]
4.Brunclík Jakub [CZE060972]
5.Králík Jaroslav [CZE050967]
5.Gröpl Jan [CZE047633]
7.Foltýn Antonín [CZE059136]
7.Tichánek Marcel [CZE032605]
9.Bureš Miroslav [CZE050775]
9.Čechová Ariana [CZE028848]
9.Králíková Šárka [CZE049825]
9.Daněk Pavel [CZE060334]
#Hráč nebo pár
1.Urban Luděk [CZE015789]
2.Navrátil Lukáš [CZE047885]
3.Kovačič David [CZE059185]
4.Brunclík Jakub [CZE060972]
5.Králík Jaroslav [CZE050967]
5.Gröpl Jan [CZE047633]
7.Foltýn Antonín [CZE059136]
7.Tichánek Marcel [CZE032605]
9.Bureš Miroslav [CZE050775]
9.Čechová Ariana [CZE028848]
9.Králíková Šárka [CZE049825]
9.Daněk Pavel [CZE060334]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz