Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 08.02.2020 |
Název | Úpické dvojice |
Rozhodčí | Goldmannová Anna |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Apríl Cup dvojic |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Černý Jaroslav [CZE008322], Macečková Hana [CZE039590] | |
Goldmann Petr [CZE040773], Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmannová Anna [CZE039588], Šlechtová Monika [CZE039600] | |
Gregůrková Alena [CZE000011], Gregůrek Michal [CZE010614] | |
Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853] | |
Kordová Romana [CZE038396], Poláček David [CZE057930] | |
Petera Ondřej [CZE000182], Dočekal Hynek [CZE010533] | |
Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] | |
Šlik Petr [CZE024598], Dočekalová Kateřina [CZE060309] |
- Korda, Petrus0
Gregůrková, Gregůrek 0 Korda, Petrus 1
Gregůrková, Gregůrek 1 Kordová, Poláček 0
Černý, Macečková 0 Gregůrková, Gregůrek 1 Kordová, Poláček 1 Goldmannová, Šlechtová 0
Černý, Macečková 1 Szelke, Lorenc 0 Kordová, Poláček 1 Šlik, Dočekalová 0
Černý, Macečková 1 Goldmann, Frimlová 0 Volný_los 0 Szelke, Lorenc 1 Volný_los 0 Kordová, Poláček 1 Volný_los 0 Šlik, Dočekalová 1
Volný_los 0 Černý, Macečková 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Šlik, Dočekalová 1 Volný_los 0 Gregůrková, Gregůrek 1 Černý, Macečková 0 Petera, Dočekal 1 Volný_los 0 Kordová, Poláček 1 Volný_los 0 Szelke, Lorenc 1 Volný_los 0 Korda, Petrus 1 Volný_los 0 Goldmann, Frimlová 1 Volný_los 0 Goldmannová, Šlechtová 1 Volný_los 0
Šlik, Dočekalová 0 Gregůrková, Gregůrek 1 Petera, Dočekal 1 Kordová, Poláček 0 Szelke, Lorenc 0 Korda, Petrus 1 Goldmann, Frimlová 0 Goldmannová, Šlechtová 1
Gregůrková, Gregůrek 0 Petera, Dočekal 1 Korda, Petrus 1 Goldmannová, Šlechtová 0
Petera, Dočekal 1 Korda, Petrus 0
Petera, Dočekal 1 Korda, Petrus 0
- Petera, Dočekal0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Petera Ondřej [CZE000182], Dočekal Hynek [CZE010533] |
2. | Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Gregůrková Alena [CZE000011], Gregůrek Michal [CZE010614] |
4. | Kordová Romana [CZE038396], Poláček David [CZE057930] |
5. | Černý Jaroslav [CZE008322], Macečková Hana [CZE039590] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588], Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
7. | Šlik Petr [CZE024598], Dočekalová Kateřina [CZE060309] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773], Frimlová Pavla [CZE063215] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Petera Ondřej [CZE000182], Dočekal Hynek [CZE010533] |
2. | Korda Milan [CZE041275], Petrus Karel [CZE038853] |
3. | Gregůrková Alena [CZE000011], Gregůrek Michal [CZE010614] |
4. | Kordová Romana [CZE038396], Poláček David [CZE057930] |
5. | Černý Jaroslav [CZE008322], Macečková Hana [CZE039590] |
5. | Goldmannová Anna [CZE039588], Šlechtová Monika [CZE039600] |
7. | Szelke Oskar [CZE056513], Lorenc David [CZE007830] |
7. | Šlik Petr [CZE024598], Dočekalová Kateřina [CZE060309] |
9. | Goldmann Petr [CZE040773], Frimlová Pavla [CZE063215] |
Tento turnaj nemá přihlášky online