Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.02.2020
Název501
RozhodčíHladinec Jiří
Počet hráčů12
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPivnice pod Svatojánským mostem, Litovel
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Coufal Roman [CZE064394]
Hájek Marek [CZE062068]
Hamerník Radek [CZE063046]
Hamerník Zdeněk [CZE062475]
Hamerníková Lenka [CZE063047]
Hladinec Jiří [CZE029406]
Lipka Aleš [CZE063570]
Poledníček Ladislav [CZE062067]
Šmíd Jakub [CZE063993]
Štaffa Miroslav [CZE063348]
Táborský Ivo [CZE061832]
Vydržel Michal [CZE062296]
1501
Žádné utkání
2501
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Vydržel Michal0
  • Vydržel Michal2
    Táborský Ivo1
  •  
  • Vydržel Michal2
    Poledníček Ladislav1
  •  
  • Vydržel Michal2
    Hamerník Zdeněk0
  •  
  • Hladinec Jiří0
    Poledníček Ladislav2
  •  
  • Vydržel Michal2
    Hamerník Radek0
  •  
  • Hladinec Jiří2
    Coufal Roman1
  •  
  • Lipka Aleš1
    Vydržel Michal2
  •  
  • Štaffa Miroslav1
    Hamerník Radek2
  •  
  • Hamerníková Lenka1
    Hladinec Jiří2
  •  
  • Coufal Roman2
    Šmíd Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Lipka Aleš1
  •  
  • Štaffa Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hamerníková Lenka1
  •  
  • Coufal Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Šmíd Jakub2
    Lipka Aleš1
  •  
  • Hamerník Zdeněk2
    Štaffa Miroslav0
  •  
  • Hladinec Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Hamerník Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Poledníček Ladislav2
    Hamerníková Lenka1
  •  
  • Coufal Roman1
    Vydržel Michal2
  •  
  • Táborský Ivo1
    Volný_los0
  •  
  • Hájek Marek2
    Šmíd Jakub1
  •  
  • Hamerník Zdeněk2
    Hladinec Jiří1
  •  
  • Hamerník Radek1
    Poledníček Ladislav2
  •  
  • Vydržel Michal1
    Táborský Ivo2
  •  
  • Hájek Marek2
    Hamerník Zdeněk1
  •  
  • Poledníček Ladislav1
    Táborský Ivo2
  •  
  • Hájek Marek2
    Táborský Ivo1
  •  
  • Hájek Marek1
    Vydržel Michal2
  •  
  •  Vydržel Michal0
#Hráč nebo pár
1.Vydržel Michal [CZE062296]
2.Hájek Marek [CZE062068]
3.Táborský Ivo [CZE061832]
4.Poledníček Ladislav [CZE062067]
5.Hamerník Zdeněk [CZE062475]
5.Hladinec Jiří [CZE029406]
7.Hamerník Radek [CZE063046]
7.Coufal Roman [CZE064394]
9.Šmíd Jakub [CZE063993]
9.Hamerníková Lenka [CZE063047]
9.Štaffa Miroslav [CZE063348]
9.Lipka Aleš [CZE063570]
#Hráč nebo pár
1.Vydržel Michal [CZE062296]
2.Hájek Marek [CZE062068]
3.Táborský Ivo [CZE061832]
4.Poledníček Ladislav [CZE062067]
5.Hamerník Zdeněk [CZE062475]
5.Hladinec Jiří [CZE029406]
7.Hamerník Radek [CZE063046]
7.Coufal Roman [CZE064394]
9.Šmíd Jakub [CZE063993]
9.Hamerníková Lenka [CZE063047]
9.Štaffa Miroslav [CZE063348]
9.Lipka Aleš [CZE063570]


Turnaje


© 2020 Insion.cz