Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.02.2024 - PP Tour - zvýhodněný - 5.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 29 | 12.02.2024 18:33:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bar Chrpa dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 4 | 12.02.2024 19:09:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bulls - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 6 | 12.02.2024 18:57:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 20 | 12.02.2024 19:04:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Pipkin - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha 4 | Dostál Radim / 7 | 12.02.2024 19:02:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 12.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 4 | 12.02.2024 19:22:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár základní - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 12 | 12.02.2024 20:08:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár základní - Bulls - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 11 | 12.02.2024 20:16:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár základní - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 8 | 12.02.2024 18:30:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 44 | 12.02.2024 20:04:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pipkin - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha 4 | Dostál Radim / 15 | 12.02.2024 20:11:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár základní - Pivní Jistota, jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Rieb Tomáš / 6 | 12.02.2024 20:42:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 12.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 8 | 12.02.2024 20:41:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 16 | 12.02.2024 19:10:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 16 | 12.02.2024 18:33:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hospoda u hřistě - Milotice nad opavou | Pavlík Marek / 9 | 11.02.2024 14:59:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - ČDS Cup Olomouc IV. - ČDS Cup Olomouc IV. | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 18 | 11.02.2024 16:00:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - 501 DO | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 20 | 11.02.2024 16:40:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 6 | 11.02.2024 15:02:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Mendlíková Petra / 8 | 11.02.2024 16:37:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filípek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 10 | 11.02.2024 15:00:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna 34 mimořádný | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 16 | 11.02.2024 14:08:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Mendlíková Petra / 8 | 11.02.2024 18:03:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 21/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 22 | 11.02.2024 17:35:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Lokálna liga Prešov - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Extreme Music Club - Prešov | Štefaňák Milan / 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - 20.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 17.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Nezapočítávat - Zkouska | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Kačamba - Praha | Kracíková Soňa / 8 | 11.02.2024 18:52:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 12 | 11.02.2024 17:45:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11.02.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 7 | 11.02.2024 19:42:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - A Pracovní Varan dvojice - Finálový pavouk | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 4 | 10.02.2024 19:50:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 14 | 10.02.2024 18:45:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 16 | 10.02.2024 18:11:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Děčín Sport Bar Florida - JC Děčín Sport Bar Florida | Odehráno | Ústecký kraj - FLORIDA - Děčín | Hrnčíř Zbyněk / 18 | 10.02.2024 17:01:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Dušníky restaurace u Dina - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 16 | 10.02.2024 20:03:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Litvínov Korbel II - JC Korbel 2 | Odehráno | Ústecký kraj - Korbel 2 - Litvínov | David Karel / 10 | 10.02.2024 19:04:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 12 | 10.02.2024 18:03:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 11 | 10.02.2024 18:32:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Nový Bor Fair Play - Valentýnský Turnaj | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 16 | 10.02.2024 16:31:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Nový Bor Fair Play - Valentýnský ŽENY | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 7 | 10.02.2024 16:55:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot Cup č. 45 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 13 | 10.02.2024 19:09:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - JC Žerotín Hospoda - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Žerotínska hospoda - Žerotín | Konejl Josef / 9 | 10.02.2024 20:01:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Klubový open MSK - dvojice - Miapr Sobota losované dvojice | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Herda Tomáš / 11 | 10.02.2024 17:10:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - restaurace Hero - Ostrava | Sobotka Marek / 16 | 10.02.2024 18:35:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Miapr Sobota | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Herda Tomáš / 29 | 10.02.2024 18:44:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup 22/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hostinec na podloubí 71 KOZEL - Klimkovice | Kielbas Josef / 15 | 10.02.2024 15:00:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Lokálna liga Amfora Sabinov - 501DO | Odehráno | Slovensko - Amfora - Sabinov | Cihanský Jaroslav / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - Lokálna liga Košice - Black Panthers - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Bar - Metropola | Szabóová Barbora / 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - M. Open KHK jih - dvojice - Open Chárovna dvojice | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Restaurace Chárovna - Štít | Komora Martin / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10.02.2024 - M. Open KHK jih - jednotlivci - Open Chárovna jednotlivci | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Restaurace Chárovna - Štít | Komora Martin / 17 | 10.02.2024 17:16:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2730 |