Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 14 | 01.03.2024 19:31:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.03.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Zapomnění - Jihlava | Novák Radek / 14 | 01.03.2024 18:30:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.03.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 22 | 01.03.2024 18:03:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.03.2024 - VSM Tour Brtnice - MO jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 15 | 01.03.2024 20:08:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
01.03.2024 - VSM Tour Brtnice - High Score - MO jednotlivci | Odehráno | Vysočina - Klubovna - Brtnice | Švaříček Jiří / 14 | 01.03.2024 19:03:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivovar Albrecht - Frýdlant | Široký Petr / 7 | 29.02.2024 15:30:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Prostějov lll | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar - Prostějov | Dohnalová Renata / 14 | 29.02.2024 18:06:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Botswana Cup muži - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Botswana Cup ženy - 501 DO | Odehráno | Zlínský kraj - Pekárna bar Trávníky - Vsetín | Valchářová Kateřina / 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - ČDS Cup Bolelouc - D.O | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec u kříže - Bolelouc | Hradilová Romana / 15 | 29.02.2024 18:01:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - ČDS Cup Olomouc III. - 501 D.O. | Odehráno | Olomoucký kraj - Punat - Olomouc | Novák František / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - ČDS Cup Řídeč - Hospoda u Zlatého potoka | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda u Zlatého potoka - Řídeč | Všianská Pavlína / 13 | 29.02.2024 18:03:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Cowhand Cup Dušníky - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Cowhand klub - Dušníky 90 | Kutzler Martin / 7 | 29.02.2024 19:07:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Espreso Cup NMPS - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 5 | 29.02.2024 18:30:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Havana Tour Lanškroun - 501 DO 2KO | Odehráno | Pardubický kraj - Sportcentrum LA - Lanškroun | Pluhař Martin / 20 | 29.02.2024 18:05:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý Slon - Karviná | Svrčina Vladimír / 13 | 29.02.2024 17:00:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šatlava - Havířov | Šimčíková Ivana / 24 | 29.02.2024 17:00:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Profin - Orlová | Krčmář Michal / 17 | 29.02.2024 17:30:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Omega | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-Místek | Vnenk Rostislav / 12 | 29.02.2024 18:03:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U Vraha - Bílina | Strunzová Jitka / 9 | 29.02.2024 18:00:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Chotyně U Lip - 501 DKO | Odehráno | Liberecký kraj - U LIP - Chotyně | Votýpka Martin / 15 | 29.02.2024 18:32:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Děčín Na Kopečku - JC Děčín Na Kopečku | Odehráno | Ústecký kraj - Na Kopečku - Děčín | Štěpánek Martin / 10 | 29.02.2024 17:33:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Dobranov Penzion Na Konci - jc dobranov | Odehráno | Liberecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov | Kubín Milan / 14 | 29.02.2024 18:05:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Evaň u Vojtěcha - JC Evaň - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pizzeria Bar u Vojtěcha - Evaň | Zloch Vojtěch / 12 | 29.02.2024 19:04:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře - JC Jablonec nad Nisou hosp. u Bakaláře | Odehráno | Liberecký kraj - Hospůdka u Bakalare - Jablonec nad Nisou | Bikár Ladislav / 15 | 29.02.2024 19:08:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Jirkov Dream Bar - JC Jirkov Dream Bar | Odehráno | Ústecký kraj - Dream Bar - Jirkov | Bláhová Monika / 16 | 29.02.2024 18:30:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot Cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 11 | 29.02.2024 20:10:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Liberec Restaurace u Martina - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - U martina - Liberec | Chobot Martin / 10 | 29.02.2024 18:37:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 19 | 29.02.2024 18:31:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Litvínov Loutkárna - JC Loutkárna | Odehráno | Ústecký kraj - Loutkárna - Litvínov | Dostál Václav / 15 | 29.02.2024 18:09:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Mimoň Domeček - JC MIMOŇ | Odehráno | Liberecký kraj - Klubovna Domeček - Mimoň | Audy Augustin / 5 | 29.02.2024 18:06:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Most Česká pivnice - Most,Ceska | Odehráno | Ústecký kraj - Česká pivnice - Most | Zajíc Martin / 15 | 29.02.2024 18:30:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Most u Kance - JC Most u Kance | Odehráno | Ústecký kraj - Kanec - Most | Cina Michael / 15 | 29.02.2024 18:35:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Podbořany Na Rozcestí - DKO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Rozcestí - Podbořany | Puchrik Rudolf / 13 | 29.02.2024 18:09:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Rumburk U Hrdličků - 501DO 35. kolo | Odehráno | Liberecký kraj - U Hrdličků - Rumburk | Belák Marek / 15 | 29.02.2024 18:00:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 52.kolo | Odehráno | Liberecký kraj - Netovka bar - Semily | Mašek Martin / 16 | 29.02.2024 19:00:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - JC Žatec Tulipán - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Tulipán - Žatec | Kopecká Markéta / 15 | 29.02.2024 18:31:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Partay | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Partay Pub U Richarda - Ostrava | Kočí Vítězslav / 13 | 29.02.2024 19:09:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr cup | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hero - Ostrava-jih | Svoboda David / 32 | 29.02.2024 18:00:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Lokálna liga Dartka B. Bystrica - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dartka - Banská Bystrica | Pocklan Peter / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Lokálna liga Dartka Banská Bystrica - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dartka - Banská Bystrica | Pocklan Peter / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Kolečko - Ostrov | Mrenica Jan / 14 | 29.02.2024 19:11:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Fedor Cup 2023-24 | Odehráno | Karlovarský kraj - Fedor - Sokolov | Dvorský Bronislav / 18 | 29.02.2024 19:01:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - MJČ Bar U Zlaté Husy Písek - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Bar U Zlaté Husy - Písek | Kovářová Lenka / 13 | 29.02.2024 19:33:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - MJČ Horní Planá - MO Eso | Odehráno | Jihočeský kraj - Sportovní klub ESO - Horní Planá | Moravec Kamil / 11 | 29.02.2024 18:03:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - MJČ Motorest Štěpánovice - 501 DKO | Odehráno | Jihočeský kraj - Štěpánovice - Štěpánovice | Kándlová Kateřina / 16 | 29.02.2024 19:06:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - MJČ Plzeňská pivnice K. Řečice - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Plzeňská pivnice - Kardašova Řečice | Matějková Anna / 24 | 29.02.2024 18:15:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - MJM Open - Bejvávalo U Kolečka II - Mistrovství Jižní Moravy | Odehráno | Jihomoravský kraj - Bejvávalo u Kolečka - Brno | Pisarovičová Lucie / 10 | 29.02.2024 19:17:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - MJM Open - Pivn. Papučárna Blansko I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Papučárna - Blansko | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - MJM Open - Šipkový klub Adamov I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Šipkový klub Adamov - Adamov | Kulich Miloš / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2731 |