Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 28.01.2020 |
Název | Gustlíček 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Gustlíček , Frýdek Mistek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Gregor Zdenek [CZE053199] | |
Kadavý Zdeněk [CZE059585] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Kryka Dušan [CZE058997] | |
Malíková Naděžda [CZE046859] | |
Marušinec Petr [CZE065813] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Stuchlík Miroslav [CZE062303] | |
Škrdla Ladislav [CZE048589] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Škrdla Ladislav0
Škrdla Ladislav 1 Kadavý Zdeněk 0
Opěla Robin 0 Škrdla Ladislav 1
Opěla Robin 1 Marušinec Petr 0 Škrdla Ladislav 1 Malíková Naděžda 0
Opěla Robin 1 Kryka Dušan 0 Škrdla Ladislav 1 Gregor Zdenek 0
Opěla Robin 1 Kollár Jan 0 Volný_los 0 Kryka Dušan 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Gregor Zdenek 1 Stuchlík Miroslav 0
Volný_los 0 Opěla Robin 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 1 Volný_los 0
Stuchlík Miroslav 1 Volný_los 0 Opěla Robin 0 Kadavý Zdeněk 1 Marušinec Petr 1 Volný_los 0 Škrdla Ladislav 1 Volný_los 0 Kryka Dušan 1 Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Volný_los 0 Gregor Zdenek 0 Kollár Jan 1 Malíková Naděžda 1 Volný_los 0
Stuchlík Miroslav 0 Kadavý Zdeněk 1 Marušinec Petr 1 Škrdla Ladislav 0 Kryka Dušan 0 Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0 Malíková Naděžda 1
Kadavý Zdeněk 1 Marušinec Petr 0 Vnenk Rostislav 1 Malíková Naděžda 0
Kadavý Zdeněk 0 Vnenk Rostislav 1
Vnenk Rostislav 1 Škrdla Ladislav 0
- Vnenk Rostislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
3. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Marušinec Petr [CZE065813] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
7. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
9. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
9. | Kollár Jan [CZE001028] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
2. | Škrdla Ladislav [CZE048589] |
3. | Kadavý Zdeněk [CZE059585] |
4. | Opěla Robin [CZE057429] |
5. | Marušinec Petr [CZE065813] |
5. | Malíková Naděžda [CZE046859] |
7. | Kryka Dušan [CZE058997] |
7. | Gregor Zdenek [CZE053199] |
9. | Stuchlík Miroslav [CZE062303] |
9. | Kollár Jan [CZE001028] |
Tento turnaj nemá přihlášky online