Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.01.2020
NázevDoubles- singl
RozhodčíProcházka Jaroslav
Počet hráčů21
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoDouble´s, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Borovička Jan [CZE059538]
Čapková Kristýna [CZE064870]
Černý Jiří [CZE036475]
Čipera Radek [CZE034376]
Dvořák Jiří [CZE004155]
Exner Ivan [CZE015010]
Florián Petr [CZE039531]
Hochmuth Jan [CZE049346]
Kocar Vlastimil [CZE029142]
Kulich Pavel [CZE065686]
Maleček Ondřej [CZE024688]
Mareš Václav [CZE066087]
Měrka Martin [CZE063024]
Miňovský Tomáš [CZE061685]
Pittermann Jáchym [CZE060315]
Rajmanová Marcela [CZE032807]
Rudolf Zdeněk [CZE060261]
Řanda Jan [CZE063441]
Turnovský Jiří [CZE064530]
Várka Jan [CZE065724]
Žďárský Lubomír [CZE065689]
  •  Maleček Ondřej0
  • Kocar Vlastimil0
    Maleček Ondřej1
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Exner Ivan0
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Dvořák Jiří0
  •  
  • Exner Ivan1
    Čipera Radek0
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Várka Jan0
  •  
  • Měrka Martin0
    Exner Ivan1
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Hochmuth Jan0
  •  
  • Rudolf Zdeněk0
    Várka Jan1
  •  
  • Mareš Václav0
    Měrka Martin1
  •  
  • Exner Ivan1
    Florián Petr0
  •  
  • Kocar Vlastimil1
    Žďárský Lubomír0
  •  
  • Rudolf Zdeněk1
    Borovička Jan0
  •  
  • Kulich Pavel0
    Mareš Václav1
  •  
  • Řanda Jan0
    Exner Ivan1
  •  
  • Miňovský Tomáš0
    Kocar Vlastimil1
  •  
  • Volný_los0
    Žďárský Lubomír1
  •  
  • Turnovský Jiří0
    Rudolf Zdeněk1
  •  
  • Borovička Jan1
    Čapková Kristýna0
  •  
  • Kulich Pavel1
    Pittermann Jáchym0
  •  
  • Volný_los0
    Mareš Václav1
  •  
  • Volný_los0
    Řanda Jan1
  •  
  • Exner Ivan1
    Černý Jiří0
  •  
  • Volný_los0
    Miňovský Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Turnovský Jiří1
  •  
  • Borovička Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kulich Pavel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Exner Ivan1
    Volný_los0
  •  
  • Čipera Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Černý Jiří1
    Miňovský Tomáš0
  •  
  • Várka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Řanda Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Mareš Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Maleček Ondřej1
    Turnovský Jiří0
  •  
  • Borovička Jan0
    Pittermann Jáchym1
  •  
  • Hochmuth Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Čapková Kristýna1
    Volný_los0
  •  
  • Kulich Pavel0
    Dvořák Jiří1
  •  
  • Florián Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Rudolf Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Žďárský Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Rajmanová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Exner Ivan0
    Kocar Vlastimil1
  •  
  • Měrka Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Čipera Radek1
    Černý Jiří0
  •  
  • Várka Jan1
    Řanda Jan0
  •  
  • Mareš Václav0
    Maleček Ondřej1
  •  
  • Pittermann Jáchym0
    Hochmuth Jan1
  •  
  • Čapková Kristýna0
    Dvořák Jiří1
  •  
  • Florián Petr1
    Rudolf Zdeněk0
  •  
  • Žďárský Lubomír0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Kocar Vlastimil0
    Měrka Martin1
  •  
  • Čipera Radek1
    Várka Jan0
  •  
  • Maleček Ondřej1
    Hochmuth Jan0
  •  
  • Dvořák Jiří1
    Florián Petr0
  •  
  • Rajmanová Marcela1
    Měrka Martin0
  •  
  • Čipera Radek0
    Maleček Ondřej1
  •  
  • Dvořák Jiří0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Maleček Ondřej0
    Rajmanová Marcela1
  •  
  • Rajmanová Marcela1
    Maleček Ondřej0
  •  
  •  Rajmanová Marcela0
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Maleček Ondřej [CZE024688]
3.Kocar Vlastimil [CZE029142]
4.Exner Ivan [CZE015010]
5.Dvořák Jiří [CZE004155]
5.Čipera Radek [CZE034376]
7.Várka Jan [CZE065724]
7.Měrka Martin [CZE063024]
9.Florián Petr [CZE039531]
9.Mareš Václav [CZE066087]
9.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
9.Hochmuth Jan [CZE049346]
13.Řanda Jan [CZE063441]
13.Kulich Pavel [CZE065686]
13.Borovička Jan [CZE059538]
13.Žďárský Lubomír [CZE065689]
17.Černý Jiří [CZE036475]
17.Pittermann Jáchym [CZE060315]
17.Čapková Kristýna [CZE064870]
17.Turnovský Jiří [CZE064530]
17.Miňovský Tomáš [CZE061685]
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Maleček Ondřej [CZE024688]
3.Kocar Vlastimil [CZE029142]
4.Exner Ivan [CZE015010]
5.Dvořák Jiří [CZE004155]
5.Čipera Radek [CZE034376]
7.Várka Jan [CZE065724]
7.Měrka Martin [CZE063024]
9.Florián Petr [CZE039531]
9.Mareš Václav [CZE066087]
9.Rudolf Zdeněk [CZE060261]
9.Hochmuth Jan [CZE049346]
13.Řanda Jan [CZE063441]
13.Kulich Pavel [CZE065686]
13.Borovička Jan [CZE059538]
13.Žďárský Lubomír [CZE065689]
17.Černý Jiří [CZE036475]
17.Pittermann Jáchym [CZE060315]
17.Čapková Kristýna [CZE064870]
17.Turnovský Jiří [CZE064530]
17.Miňovský Tomáš [CZE061685]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz