Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 29.11.2019 |
Název | 501DO/MO |
Rozhodčí | Pech Jaroslav |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Teplický Pohár |
Místo | Forbes, Duchcov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Blahník Roman [CZE053507] | |
Janoušková Miluše [CZE050982] | |
Kolařík Tomáš [CZE055981] | |
Korba Jan [CZE051900] | |
Malár David [CZE045837] | |
Pech Jaroslav [CZE000331] | |
Pusch Petr [CZE054940] | |
Svobodová Jaroslava [CZE050985] | |
Šulek Radim [CZE050056] | |
Vlček Patrik [CZE002175] | |
Živná Andrea [CZE036966] |
- Blahník Roman0
Pech Jaroslav 0 Blahník Roman 1
Živná Andrea 0 Pech Jaroslav 1
Svobodová Jaroslava 0 Živná Andrea 1 Pusch Petr 0 Pech Jaroslav 1
Šulek Radim 0 Svobodová Jaroslava 1 Vlček Patrik 0 Pusch Petr 1
Korba Jan 0 Šulek Radim 1 Volný_los 0 Svobodová Jaroslava 1 Vlček Patrik 1 Kolařík Tomáš 0 Janoušková Miluše 0 Pusch Petr 1
Volný_los 0 Korba Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Vlček Patrik 1 Janoušková Miluše 1 Volný_los 0
Blahník Roman 1 Volný_los 0 Pusch Petr 1 Korba Jan 0 Kolařík Tomáš 1 Volný_los 0 Živná Andrea 1 Volný_los 0 Svobodová Jaroslava 1 Volný_los 0 Pech Jaroslav 1 Vlček Patrik 0 Šulek Radim 1 Janoušková Miluše 0 Malár David 1 Volný_los 0
Blahník Roman 1 Pusch Petr 0 Kolařík Tomáš 0 Živná Andrea 1 Svobodová Jaroslava 0 Pech Jaroslav 1 Šulek Radim 0 Malár David 1
Blahník Roman 1 Živná Andrea 0 Pech Jaroslav 0 Malár David 1
Blahník Roman 0 Malár David 1
Malár David 1 Blahník Roman 0
- Malár David0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Malár David [CZE045837] |
2. | Blahník Roman [CZE053507] |
3. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
4. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Svobodová Jaroslava [CZE050985] |
5. | Pusch Petr [CZE054940] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
7. | Vlček Patrik [CZE002175] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Janoušková Miluše [CZE050982] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Malár David [CZE045837] |
2. | Blahník Roman [CZE053507] |
3. | Pech Jaroslav [CZE000331] |
4. | Živná Andrea [CZE036966] |
5. | Svobodová Jaroslava [CZE050985] |
5. | Pusch Petr [CZE054940] |
7. | Šulek Radim [CZE050056] |
7. | Vlček Patrik [CZE002175] |
9. | Korba Jan [CZE051900] |
9. | Kolařík Tomáš [CZE055981] |
9. | Janoušková Miluše [CZE050982] |
Tento turnaj nemá přihlášky online