Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.11.2019
NázevMládež dvojice
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů15
Typ turnajeRGP dvojice mládež
MístoDům kultury, Žďár nad Sázavou
PlánKO
PropozicePropozice
Hráči
Hájek Šimon [CZE060671], Mráz Adam [CZE056866]
Hofman Petr [CZE050491], Deml Martin [CZE061595]
Hotový Miroslav [CZE039380], Votavová Anna [CZE054375]
Janischová Nikol [CZE052146], Jebousková Barbora [CZE052147]
Jiroušková Nela [CZE064441], Rážová Marie [CZE064444]
Jírů Veronika [CZE055325], Lukšová Šárka [CZE053629]
Malach Matěj [CZE051928], Balog Martin [CZE060189]
Poloch Jakub [CZE057050], Čeliga Viktor [CZE056635]
Rážová Leontýna [CZE064443], Pekáriková Anna [CZE062220]
Rychecká Julie [CZE049501], Jůzlová Alžběta [CZE049492]
Šoltys Tomáš [CZE060600], Lelek Petr [CZE064886]
Šustrová Adéla [CZE062162], Doležalová Sandra [CZE052719]
Válek Jakub [CZE050583], Válek Tomáš [CZE057582]
Verner Denis [CZE065711], Ďurica Sebastian [CZE065916]
Vlček Daniel [CZE060678], Kroužek Lukáš [CZE063090]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7VOLNÝ
Žádné utkání
8VOLNÝ
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
12VOLNÝ
Žádné utkání
13VOLNÝ
Žádné utkání
14VOLNÝ
Žádné utkání
15VOLNÝ
Žádné utkání
16VOLNÝ
Žádné utkání
17VOLNÝ
Žádné utkání
18VOLNÝ
Žádné utkání
19VOLNÝ
Žádné utkání
20VOLNÝ
Žádné utkání
21VOLNÝ
Žádné utkání
22VOLNÝ
Žádné utkání
23VOLNÝ
Žádné utkání
24VOLNÝ
Žádné utkání
25VOLNÝ
Žádné utkání
26VOLNÝ
Žádné utkání
27VOLNÝ
Žádné utkání
28VOLNÝ
Žádné utkání
29VOLNÝ
Žádné utkání
30VOLNÝ
Žádné utkání
31VOLNÝ
Žádné utkání
32VOLNÝ
Žádné utkání
33VOLNÝ
Žádné utkání
34VOLNÝ
Žádné utkání
35VOLNÝ
Žádné utkání
36VOLNÝ
Žádné utkání
37VOLNÝ
Žádné utkání
38VOLNÝ
Žádné utkání
39VOLNÝ
Žádné utkání
40VOLNÝ
Žádné utkání
41VOLNÝ
Žádné utkání
42VOLNÝ
Žádné utkání
43VOLNÝ
Žádné utkání
44VOLNÝ
Žádné utkání
45VOLNÝ
Žádné utkání
46VOLNÝ
Žádné utkání
47VOLNÝ
Žádné utkání
48VOLNÝ
Žádné utkání
49VOLNÝ
Žádné utkání
50VOLNÝ
Žádné utkání
51VOLNÝ
Žádné utkání
52VOLNÝ
Žádné utkání
53VOLNÝ
Žádné utkání
54VOLNÝ
Žádné utkání
55VOLNÝ
Žádné utkání
56VOLNÝ
Žádné utkání
57NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
58VOLNÝ
Žádné utkání
59VOLNÝ
Žádné utkání
60
Žádné utkání
61NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  • Malach, Balog1
    Volný_los0
  •  
  • Válek, Válek0
    Jírů, Lukšová1
  •  
  • Jiroušková, Rážová0
    Hájek, Mráz1
  •  
  • Janischová, Jebousková1
    Rychecká, Jůzlová0
  •  
  • Šoltys, Lelek0
    Vlček, Kroužek1
  •  
  • Verner, Ďurica0
    Šustrová, Doležalová1
  •  
  • Hofman, Deml1
    Rážová, Pekáriková0
  •  
  • Hotový, Votavová1
    Poloch, Čeliga0
  •  
  • Malach, Balog1
    Jírů, Lukšová0
  •  
  • Hájek, Mráz1
    Janischová, Jebousková0
  •  
  • Vlček, Kroužek1
    Šustrová, Doležalová0
  •  
  • Hofman, Deml0
    Hotový, Votavová1
  •  
  • Malach, Balog1
    Hájek, Mráz0
  •  
  • Vlček, Kroužek0
    Hotový, Votavová1
  •  
  • Malach, Balog0
    Hotový, Votavová1
  •  
  • Hotový, Votavová0
#Hráč/i
1.Hotový Miroslav [CZE039380], Votavová Anna [CZE054375]
2.Malach Matěj [CZE051928], Balog Martin [CZE060189]
3.Vlček Daniel [CZE060678], Kroužek Lukáš [CZE063090]
3.Hájek Šimon [CZE060671], Mráz Adam [CZE056866]
5.Hofman Petr [CZE050491], Deml Martin [CZE061595]
5.Šustrová Adéla [CZE062162], Doležalová Sandra [CZE052719]
5.Janischová Nikol [CZE052146], Jebousková Barbora [CZE052147]
5.Jírů Veronika [CZE055325], Lukšová Šárka [CZE053629]
9.Poloch Jakub [CZE057050], Čeliga Viktor [CZE056635]
9.Rážová Leontýna [CZE064443], Pekáriková Anna [CZE062220]
9.Verner Denis [CZE065711], Ďurica Sebastian [CZE065916]
9.Šoltys Tomáš [CZE060600], Lelek Petr [CZE064886]
9.Rychecká Julie [CZE049501], Jůzlová Alžběta [CZE049492]
9.Jiroušková Nela [CZE064441], Rážová Marie [CZE064444]
9.Válek Jakub [CZE050583], Válek Tomáš [CZE057582]
#Hráč/i
1.Hotový Miroslav [CZE039380], Votavová Anna [CZE054375]
2.Malach Matěj [CZE051928], Balog Martin [CZE060189]
3.Vlček Daniel [CZE060678], Kroužek Lukáš [CZE063090]
3.Hájek Šimon [CZE060671], Mráz Adam [CZE056866]
5.Hofman Petr [CZE050491], Deml Martin [CZE061595]
5.Šustrová Adéla [CZE062162], Doležalová Sandra [CZE052719]
5.Janischová Nikol [CZE052146], Jebousková Barbora [CZE052147]
5.Jírů Veronika [CZE055325], Lukšová Šárka [CZE053629]
9.Poloch Jakub [CZE057050], Čeliga Viktor [CZE056635]
9.Rážová Leontýna [CZE064443], Pekáriková Anna [CZE062220]
9.Verner Denis [CZE065711], Ďurica Sebastian [CZE065916]
9.Šoltys Tomáš [CZE060600], Lelek Petr [CZE064886]
9.Rychecká Julie [CZE049501], Jůzlová Alžběta [CZE049492]
9.Jiroušková Nela [CZE064441], Rážová Marie [CZE064444]
9.Válek Jakub [CZE050583], Válek Tomáš [CZE057582]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz