Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.08.2024 |
Název | Dvojice mix 9.ročník Bořenské šipky |
Rozhodčí | Mairichová Barbora |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | Open Ústeckého kraje - dvojice |
Místo | Dream Spot Jirkov, Jirkov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Ilenčíková Jana [CZE000062], Holub Martin [CZE009329] | |
Jahodová Monika [CZE069534], Janda Martin [CZE079661] | |
Jičínský Milan [CZE026549], Kocánová Lucie [CZE060456] | |
Kastl Jiří [CZE063864], Šmejcová Žaneta [CZE064953] | |
Macháček Petr [CZE017551], Panošová Veronika [CZE068690] | |
Pindiaková Zdeňka [CZE063636], Michalíková Andrea [CZE045654] | |
Pražák Radek [CZE071688], Prošková Karolína [CZE073728] | |
Rödlová Žaneta [CZE002947], Cirok Karol [CZE045722] | |
Semencová Jana [CZE026980], Watzek Michal [CZE077674] | |
Skřipský Stanislav [CZE022079], Kopecká Markéta [CZE069797] | |
Slusarčík Miroslav [CZE000223], Tůmová Petra [CZE047361] | |
Smetanová Nikola [CZE064735], Šatný Adam [CZE073121] | |
Waldhauserová Naděžda [CZE045383], Krotil Karel [CZE053080] |
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8Dvojice mix 9.ročník Bořenské šipky--:--
Žádné utkání
9Dvojice mix 9.ročník Bořenské šipky--:--
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
- Rödlová, Cirok0
Rödlová, Cirok 2 Slusarčík, Tůmová 1
Jičínský, Kocánová 1 Rödlová, Cirok 2
Ilenčíková, Holub 0 Jičínský, Kocánová 2 Rödlová, Cirok 2 Semencová, Watzek 0
Kastl, Šmejcová 0 Ilenčíková, Holub 2 Macháček, Panošová 1 Rödlová, Cirok 2
Jahodová, Janda 0 Kastl, Šmejcová 2 Ilenčíková, Holub 2 Smetanová, Šatný 0 Pindiaková, Michalíková 0 Macháček, Panošová 2 Pražák, Prošková 0 Rödlová, Cirok 2
Volný_los 0 Jahodová, Janda 1 Ilenčíková, Holub 2 Waldhauserová, Krotil 0 Volný_los 0 Pindiaková, Michalíková 1 Pražák, Prošková 1 Volný_los 0
Skřipský, Kopecká 1 Volný_los 0 Jahodová, Janda 0 Rödlová, Cirok 2 Ilenčíková, Holub 0 Jičínský, Kocánová 2 Waldhauserová, Krotil 1 Macháček, Panošová 2 Semencová, Watzek 1 Volný_los 0 Smetanová, Šatný 2 Pindiaková, Michalíková 0 Slusarčík, Tůmová 2 Pražák, Prošková 0 Kastl, Šmejcová 1 Volný_los 0
Skřipský, Kopecká 2 Rödlová, Cirok 1 Jičínský, Kocánová 2 Macháček, Panošová 1 Semencová, Watzek 2 Smetanová, Šatný 0 Slusarčík, Tůmová 2 Kastl, Šmejcová 0
Skřipský, Kopecká 2 Jičínský, Kocánová 0 Semencová, Watzek 0 Slusarčík, Tůmová 2
Skřipský, Kopecká 2 Slusarčík, Tůmová 0
Skřipský, Kopecká 0 Rödlová, Cirok 2
Skřipský, Kopecká 0 Rödlová, Cirok 2
- Rödlová, Cirok0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rödlová Žaneta [CZE002947], Cirok Karol [CZE045722] |
2. | Skřipský Stanislav [CZE022079], Kopecká Markéta [CZE069797] |
3. | Slusarčík Miroslav [CZE000223], Tůmová Petra [CZE047361] |
4. | Jičínský Milan [CZE026549], Kocánová Lucie [CZE060456] |
5. | Ilenčíková Jana [CZE000062], Holub Martin [CZE009329] |
5. | Semencová Jana [CZE026980], Watzek Michal [CZE077674] |
7. | Kastl Jiří [CZE063864], Šmejcová Žaneta [CZE064953] |
7. | Macháček Petr [CZE017551], Panošová Veronika [CZE068690] |
9. | Pražák Radek [CZE071688], Prošková Karolína [CZE073728] |
9. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636], Michalíková Andrea [CZE045654] |
9. | Smetanová Nikola [CZE064735], Šatný Adam [CZE073121] |
9. | Jahodová Monika [CZE069534], Janda Martin [CZE079661] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383], Krotil Karel [CZE053080] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Rödlová Žaneta [CZE002947], Cirok Karol [CZE045722] |
2. | Skřipský Stanislav [CZE022079], Kopecká Markéta [CZE069797] |
3. | Slusarčík Miroslav [CZE000223], Tůmová Petra [CZE047361] |
4. | Jičínský Milan [CZE026549], Kocánová Lucie [CZE060456] |
5. | Ilenčíková Jana [CZE000062], Holub Martin [CZE009329] |
5. | Semencová Jana [CZE026980], Watzek Michal [CZE077674] |
7. | Kastl Jiří [CZE063864], Šmejcová Žaneta [CZE064953] |
7. | Macháček Petr [CZE017551], Panošová Veronika [CZE068690] |
9. | Pražák Radek [CZE071688], Prošková Karolína [CZE073728] |
9. | Pindiaková Zdeňka [CZE063636], Michalíková Andrea [CZE045654] |
9. | Smetanová Nikola [CZE064735], Šatný Adam [CZE073121] |
9. | Jahodová Monika [CZE069534], Janda Martin [CZE079661] |
13. | Waldhauserová Naděžda [CZE045383], Krotil Karel [CZE053080] |
Cena startovného je 0 Kč za dvojici
Bez prioritních přihlášekOtevřená registrace pro všechny hráče: od 26.06.2024 11:09:00 do 17.08.2024 07:09:00
Maximum startujících hráčů: 99 / Přihlášeno: 8 / Zbývá volných přihlášek: 91
Registrace pro všechny hráče skončila.
Dvojice | ||
---|---|---|
[CZE000062] Ilenčíková [CZE009329] Holub | Přihlášen do turnaje | |
[CZE069534] Jahodová [CZE079661] Janda | Dvojice není přihlášena | |
[CZE026549] Jičínský [CZE060456] Kocánová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE063864] Kastl [CZE064953] Šmejcová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE017551] Macháček [CZE068690] Panošová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE063636] Pindiaková [CZE045654] Michalíková | Dvojice není přihlášena | |
[CZE071688] Pražák [CZE073728] Prošková | Dvojice není přihlášena | |
[CZE002947] Rödlová [CZE045722] Cirok | Přihlášen do turnaje | |
[CZE026980] Semencová [CZE077674] Watzek | Dvojice není přihlášena | |
[CZE022079] Skřipský [CZE069797] Kopecká | Přihlášen do turnaje | |
[CZE000223] Slusarčík [CZE047361] Tůmová | Přihlášen do turnaje | |
[CZE064735] Smetanová [CZE073121] Šatný | Přihlášen do turnaje | |
[CZE045383] Waldhauserová [CZE053080] Krotil | Dvojice není přihlášena | |