Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 11.06.2024 |
Název | Hlavní turnaj |
Rozhodčí | Šmrha Jan |
Počet hráčů | 28 |
Typ turnaje | Úterní šipkování v OKU |
Místo | Klub OKO Plzeň, Plzeň |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beran Lukáš [CZE007552] | |
Fuja Miroslav [CZE067663] | |
Hanžl František [CZE066766] | |
Harmáček Tomáš [CZE044858] | |
Cheníček Rudolf [CZE026590] | |
Jandík Vladimír [CZE057511] | |
Jůna Josef [CZE000320] | |
Karel Petr [CZE074339] | |
Kohout Petr [CZE046712] | |
Kopal Miroslav [CZE066767] | |
Kvasničková Marcela [CZE059986] | |
Michal Zdeněk [CZE006909] | |
Milá Johana [CZE075100] | |
Milý Jakub [CZE060060] | |
Mlýnek Marek [CZE071411] | |
Mošnička Michael [CZE013253] | |
Navrátil Tomáš [CZE079909] | |
Pitra František [CZE064926] | |
Reinišová Lucie [CZE050867] | |
Rusnák Štefan [CZE067582] | |
Schořová Barbora [CZE059755] | |
Strejc Václav [CZE074075] | |
Šímová Veronika [CZE073755] | |
Šmrha Jan [CZE000448] | |
Štěpánek Václav [CZE009608] | |
Velebný Daniel [CZE067315] | |
Vorlíček Petr [CZE006113] | |
Vrátil Ondřej [CZE072528] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Jandík Vladimír [CZE057511] |
2. | Harmáček Tomáš [CZE044858] |
3. | Strejc Václav [CZE074075] |
4. | Velebný Daniel [CZE067315] |
5. | Milý Jakub [CZE060060] |
6. | Kopal Miroslav [CZE066767] |
7. | Vrátil Ondřej [CZE072528] |
8. | Štěpánek Václav [CZE009608] |
9. | Šímová Veronika [CZE073755] |
10. | Mlýnek Marek [CZE071411] |
11. | Fuja Miroslav [CZE067663] |
12. | Karel Petr [CZE074339] |
13. | Pitra František [CZE064926] |
14. | Kohout Petr [CZE046712] |
15. | Mošnička Michael [CZE013253] |
16. | Navrátil Tomáš [CZE079909] |
17. | Hanžl František [CZE066766] |
18. | Rusnák Štefan [CZE067582] |
19. | Cheníček Rudolf [CZE026590] |
20. | Jůna Josef [CZE000320] |
21. | Michal Zdeněk [CZE006909] |
22. | Kvasničková Marcela [CZE059986] |
23. | Reinišová Lucie [CZE050867] |
24. | Beran Lukáš [CZE007552] |
25. | Milá Johana [CZE075100] |
26. | Schořová Barbora [CZE059755] |
27. | Vorlíček Petr [CZE006113] |
28. | Šmrha Jan [CZE000448] |
Tento turnaj nemá přihlášky online