Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 10.06.2024 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Bahula Libor |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Autobar, Haviřov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bahula Libor [CZE003544] | |
Bahulova Květa [CZE074508] | |
Břenek Michal [CZE044892] | |
García Michal [CZE076237] | |
Giercuszkiewiczová Michaela [CZE045242] | |
Pokorný Michal [CZE077181] | |
Rapčaková Zuzana [CZE079105] | |
Straka Vít [CZE070695] | |
Surma Stanislav [CZE001546] | |
Svoboda Radek [CZE074467] | |
Štěrbová Šárka [CZE024930] | |
Valchař Radek [CZE055555] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
- Surma Stanislav0
Surma Stanislav 2 Bahula Libor 1
Pokorný Michal 1 Surma Stanislav 2
Pokorný Michal 2 Giercuszkiewiczová Michaela 0 Surma Stanislav 2 Štěrbová Šárka 0
Břenek Michal 0 Pokorný Michal 2 Surma Stanislav 2 Straka Vít 1
García Michal 0 Břenek Michal 2 Rapčaková Zuzana 1 Pokorný Michal 2 Surma Stanislav 2 Bahulova Květa 0 Straka Vít 2 Valchař Radek 0
Volný_los 0 García Michal 1 Rapčaková Zuzana 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Surma Stanislav 1 Straka Vít 1 Volný_los 0
Valchař Radek 1 Volný_los 0 García Michal 0 Giercuszkiewiczová Michaela 2 Rapčaková Zuzana 0 Bahula Libor 2 Bahulova Květa 1 Volný_los 0 Pokorný Michal 1 Volný_los 0 Štěrbová Šárka 2 Surma Stanislav 1 Straka Vít 0 Svoboda Radek 2 Břenek Michal 1 Volný_los 0
Valchař Radek 1 Giercuszkiewiczová Michaela 2 Bahula Libor 2 Bahulova Květa 0 Pokorný Michal 0 Štěrbová Šárka 2 Svoboda Radek 2 Břenek Michal 0
Giercuszkiewiczová Michaela 0 Bahula Libor 2 Štěrbová Šárka 0 Svoboda Radek 2
Bahula Libor 1 Svoboda Radek 2
Svoboda Radek 0 Surma Stanislav 2
Svoboda Radek 1 Surma Stanislav 2
- Surma Stanislav0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Surma Stanislav [CZE001546] |
2. | Svoboda Radek [CZE074467] |
3. | Bahula Libor [CZE003544] |
4. | Pokorný Michal [CZE077181] |
5. | Giercuszkiewiczová Michaela [CZE045242] |
5. | Štěrbová Šárka [CZE024930] |
7. | Břenek Michal [CZE044892] |
7. | Straka Vít [CZE070695] |
9. | Valchař Radek [CZE055555] |
9. | Bahulova Květa [CZE074508] |
9. | Rapčaková Zuzana [CZE079105] |
9. | García Michal [CZE076237] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Surma Stanislav [CZE001546] |
2. | Svoboda Radek [CZE074467] |
3. | Bahula Libor [CZE003544] |
4. | Pokorný Michal [CZE077181] |
5. | Giercuszkiewiczová Michaela [CZE045242] |
5. | Štěrbová Šárka [CZE024930] |
7. | Břenek Michal [CZE044892] |
7. | Straka Vít [CZE070695] |
9. | Valchař Radek [CZE055555] |
9. | Bahulova Květa [CZE074508] |
9. | Rapčaková Zuzana [CZE079105] |
9. | García Michal [CZE076237] |
Tento turnaj nemá přihlášky online