Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.04.2024 |
Název | 501DKO |
Rozhodčí | Krčmář Michal |
Počet hráčů | 21 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Profin, Orlová |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Durčák Petr [CZE070025] | |
Franek Miloš [CZE006178] | |
Gura Jiří [CZE036245] | |
Hanus Jaroslav [CZE030029] | |
Hanusová Helena [CZE071377] | |
Hubert Lukáš [CZE071504] | |
Jendrulek Jan [CZE067852] | |
Křístková Hanka [CZE080523] | |
Kubátková Nikol [CZE067435] | |
Kuncová Jana [CZE068486] | |
Lestyan Martin [CZE069138] | |
Meisner Pavel [CZE069674] | |
Plachetka Pavel [CZE000673] | |
Podolský David [CZE069139] | |
Podolský Martin [CZE062978] | |
Schimke Robert [CZE031558] | |
Siekiera David [CZE007880] | |
Sláma Miroslav [CZE061506] | |
Staš Rostislav [CZE023665] | |
Ullrichová Jana [CZE070270] | |
Walica David [CZE055598] |
1501DKO--:--
Žádné utkání
2501DKO--:--
Žádné utkání
3501DKO--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Siekiera David0
Siekiera David 2 Lestyan Martin 1
Meisner Pavel 0 Siekiera David 2
Meisner Pavel 2 Walica David 0 Sláma Miroslav 0 Siekiera David 2
Kubátková Nikol 1 Meisner Pavel 2 Sláma Miroslav 2 Podolský David 0
Kubátková Nikol 2 Hubert Lukáš 0 Meisner Pavel 2 Podolský Martin 0 Sláma Miroslav 2 Kuncová Jana 0 Podolský David 2 Jendrulek Jan 1
Hanus Jaroslav 0 Kubátková Nikol 2 Ullrichová Jana 0 Meisner Pavel 2 Schimke Robert 1 Sláma Miroslav 2 Hanusová Helena 0 Podolský David 2
Křístková Hanka 0 Hanus Jaroslav 2 Volný_los 0 Kubátková Nikol 1 Franek Miloš 0 Ullrichová Jana 2 Meisner Pavel 2 Plachetka Pavel 1 Schimke Robert 2 Staš Rostislav 1 Volný_los 0 Sláma Miroslav 1 Volný_los 0 Hanusová Helena 1 Podolský David 2 Durčák Petr 1
Volný_los 0 Křístková Hanka 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Franek Miloš 1 Meisner Pavel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Schimke Robert 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Podolský David 1 Volný_los 0
Durčák Petr 1 Volný_los 0 Podolský Martin 2 Křístková Hanka 0 Siekiera David 1 Volný_los 0 Hanusová Helena 1 Volný_los 0 Sláma Miroslav 1 Volný_los 0 Hubert Lukáš 2 Franek Miloš 1 Meisner Pavel 1 Lestyan Martin 2 Staš Rostislav 1 Volný_los 0 Jendrulek Jan 1 Volný_los 0 Plachetka Pavel 2 Schimke Robert 0 Ullrichová Jana 1 Volný_los 0 Walica David 1 Volný_los 0 Kuncová Jana 1 Volný_los 0 Kubátková Nikol 1 Volný_los 0 Podolský David 0 Hanus Jaroslav 2 Gura Jiří 1 Volný_los 0
Durčák Petr 0 Podolský Martin 2 Siekiera David 2 Hanusová Helena 0 Sláma Miroslav 0 Hubert Lukáš 2 Lestyan Martin 2 Staš Rostislav 0 Jendrulek Jan 2 Plachetka Pavel 0 Ullrichová Jana 0 Walica David 2 Kuncová Jana 2 Kubátková Nikol 1 Hanus Jaroslav 1 Gura Jiří 2
Podolský Martin 0 Siekiera David 2 Hubert Lukáš 0 Lestyan Martin 2 Jendrulek Jan 1 Walica David 2 Kuncová Jana 0 Gura Jiří 2
Siekiera David 0 Lestyan Martin 2 Walica David 1 Gura Jiří 2
Lestyan Martin 1 Gura Jiří 2
Gura Jiří 1 Siekiera David 2
Gura Jiří 2 Siekiera David 1
- Gura Jiří0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gura Jiří [CZE036245] |
2. | Siekiera David [CZE007880] |
3. | Lestyan Martin [CZE069138] |
4. | Meisner Pavel [CZE069674] |
5. | Walica David [CZE055598] |
5. | Sláma Miroslav [CZE061506] |
7. | Kubátková Nikol [CZE067435] |
7. | Podolský David [CZE069139] |
9. | Jendrulek Jan [CZE067852] |
9. | Kuncová Jana [CZE068486] |
9. | Podolský Martin [CZE062978] |
9. | Hubert Lukáš [CZE071504] |
13. | Hanusová Helena [CZE071377] |
13. | Schimke Robert [CZE031558] |
13. | Ullrichová Jana [CZE070270] |
13. | Hanus Jaroslav [CZE030029] |
17. | Durčák Petr [CZE070025] |
17. | Staš Rostislav [CZE023665] |
17. | Plachetka Pavel [CZE000673] |
17. | Franek Miloš [CZE006178] |
17. | Křístková Hanka [CZE080523] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Gura Jiří [CZE036245] |
2. | Siekiera David [CZE007880] |
3. | Lestyan Martin [CZE069138] |
4. | Meisner Pavel [CZE069674] |
5. | Walica David [CZE055598] |
5. | Sláma Miroslav [CZE061506] |
7. | Kubátková Nikol [CZE067435] |
7. | Podolský David [CZE069139] |
9. | Jendrulek Jan [CZE067852] |
9. | Kuncová Jana [CZE068486] |
9. | Podolský Martin [CZE062978] |
9. | Hubert Lukáš [CZE071504] |
13. | Hanusová Helena [CZE071377] |
13. | Schimke Robert [CZE031558] |
13. | Ullrichová Jana [CZE070270] |
13. | Hanus Jaroslav [CZE030029] |
17. | Durčák Petr [CZE070025] |
17. | Staš Rostislav [CZE023665] |
17. | Plachetka Pavel [CZE000673] |
17. | Franek Miloš [CZE006178] |
17. | Křístková Hanka [CZE080523] |
Tento turnaj nemá přihlášky online