Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 17.04.2024 |
Název | Odpadlíci |
Rozhodčí | Ryneš Jiří |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. |
Místo | Hyršovská šipka, Hyršov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beková Zuzana [CZE080943] | |
Dlouhá Dobromila [CZE061495] | |
Juránek Robin [CZE012590] | |
Lávičková Tereza [CZE080942] | |
Rezková Kristýna [CZE064555] | |
Ryneš Dominik [CZE071487] | |
Rynešová Aneta [CZE071020] | |
Rynešová Jiřina [CZE001385] | |
Strádal Milan [CZE021992] | |
Šmerda Oskar [CZE079930] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2Odpadlíci--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
- Dlouhá Dobromila0
Juránek Robin 1 Dlouhá Dobromila 2
Šmerda Oskar 1 Juránek Robin 2
Šmerda Oskar 2 Beková Zuzana 1 Juránek Robin 2 Rezková Kristýna 1
Šmerda Oskar 2 Strádal Milan 0 Juránek Robin 2 Lávičková Tereza 0
Rynešová Aneta 0 Šmerda Oskar 2 Volný_los 0 Strádal Milan 1 Volný_los 0 Juránek Robin 1 Lávičková Tereza 1 Rynešová Jiřina 0
Volný_los 0 Rynešová Aneta 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Lávičková Tereza 1 Volný_los 0
Dlouhá Dobromila 1 Volný_los 0 Rynešová Aneta 0 Rynešová Jiřina 2 Juránek Robin 1 Volný_los 0 Beková Zuzana 1 Volný_los 0 Strádal Milan 1 Volný_los 0 Rezková Kristýna 1 Volný_los 0 Lávičková Tereza 0 Šmerda Oskar 2 Ryneš Dominik 1 Volný_los 0
Dlouhá Dobromila 2 Rynešová Jiřina 1 Juránek Robin 1 Beková Zuzana 2 Strádal Milan 1 Rezková Kristýna 2 Šmerda Oskar 1 Ryneš Dominik 2
Dlouhá Dobromila 2 Beková Zuzana 0 Rezková Kristýna 1 Ryneš Dominik 2
Dlouhá Dobromila 1 Ryneš Dominik 2
Ryneš Dominik 0 Dlouhá Dobromila 2
Ryneš Dominik 2 Dlouhá Dobromila 0
- Ryneš Dominik0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ryneš Dominik [CZE071487] |
2. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
3. | Juránek Robin [CZE012590] |
4. | Šmerda Oskar [CZE079930] |
5. | Beková Zuzana [CZE080943] |
5. | Rezková Kristýna [CZE064555] |
7. | Strádal Milan [CZE021992] |
7. | Lávičková Tereza [CZE080942] |
9. | Rynešová Jiřina [CZE001385] |
9. | Rynešová Aneta [CZE071020] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Ryneš Dominik [CZE071487] |
2. | Dlouhá Dobromila [CZE061495] |
3. | Juránek Robin [CZE012590] |
4. | Šmerda Oskar [CZE079930] |
5. | Beková Zuzana [CZE080943] |
5. | Rezková Kristýna [CZE064555] |
7. | Strádal Milan [CZE021992] |
7. | Lávičková Tereza [CZE080942] |
9. | Rynešová Jiřina [CZE001385] |
9. | Rynešová Aneta [CZE071020] |
Tento turnaj nemá přihlášky online